Predstavení se

Ahoj, vítáni jsou všichni, kdo chtějí poznávat další maminky z Prahy a probírat s nimi novinky, starosti i radosti, možná se i setkat u kafe či jít třeba na procházku s kočárkem :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AQUILEA
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 14.6.18 23:59
Predstavení se

Ahojky, zkuste o sobě napsat neco, co vas definuje, z jake casti Prahy jste, nebo cokoli jineho :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
AQUILEA
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 15.6.18 00:00

Ahojky, je mi 36, jsem z Chodova a Vrsovic, nyni 20tt - cekam prvni. Jsem doma na rizikovem.
Dnes mi volali z Genetu a potvrdili, ze miminko je zdrave a bude to holcicka :-) Na UTZ mi sice pred tydnem rikali ze to vypada na kluka… no asi se necham prekvapit ;)
Jinak jsem pejskarka (jorksir), rada ctu, trochu sportuju, ujizdim na serialech a ted i na hrach v mobilu.

Příspěvek upraven 17.06.18 v 15:25

Digiivca
Kecalka 162 příspěvků 15.6.18 10:13

Ahoj, je mi 31 a mám dvouletého chlapečka a těhotenství na začátku :-)
Ráda čtu, vyrábím různé výrobky a ráda si povídám. Jsem z prahy 4 přímo z Pankráce. A také jsem pejskařka :-)

AQUILEA
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 16.6.18 22:11

@Digiivca bezva :) Pankrac je kousek. Jake vyrobky mas na mysli?

Margery
Extra třída :D 13913 příspěvků 16.6.18 22:45

Ahojky, je mi 32, bydlím na šestce a čekám druhé miminko. Prvnímu je už šest, chodí do speciální školky a je úžasný. Jinak mám ráda seriály, když je čas, maluju, chovám morče :lol:

AQUILEA
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 16.6.18 23:12

@Margery ahojky :) ja na serialech ulitavam dost, obzvlast ted kdyz jsem doma na rizikovem. Za chvili uz nebude na co koukat :lol:

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 17.6.18 06:14

Ahoj :kytka: Je mi 23 a jsem z Prahy 4 - Modřan. Doma máme skoro roční dcerku a za rok bychom se chtěli začít snažit o další miminko. Ráda chodím na procházky a výlety. Když je čas, tak se ráda podívám na pěkný film nebo seriál. :mavam:

lol
Závislačka 2543 příspěvků 17.6.18 07:08

Ahoj holky, mě je za tři dny 35 :mrgreen: bydlím přímo v centru Prahy 1, u Václavského náměstí, ale stavíme i domek v Herinku,kde napůl budeme tam a napůl tady???? z Prahy odejít nechci. Máme sedmiletého syna,chodí tady do první třídy. Jinak já miluju přírodu,v létě jsem často na chatě, takže potřebuju město i vesnici zároveň :mrgreen: ale ráda si zajdu třeba i na sklenku dobrého vína,kina,atd. Jinak ze seriálů koukám na ulici :mrgreen:

Lenka002
Závislačka 4829 příspěvků 17.6.18 08:35

Jsem stará bréca, 40 už mi bylo :zed: .
Mám 2 puboše na gymplu, manžela. Pracuju v kanclu , jsem šéfka :lol: a baví mě to.
20 let se snažím naučit francouzsky a furt mi to nějak nejde, jsme fr.firma, ale naštěstí komunikukeme v aj.
Trápí mě bolesti zad.
Jinak jsem snad normální (jo dostávám čočku za politické názory, ale ty sem asi patřit nebudou (nesnáším Zemana, Babiše a Okamuru)).

Těším se k moři, nesnáším uklízení a téměř nežehlím :mrgreen: .

Margery
Extra třída :D 13913 příspěvků 17.6.18 10:38

@AQUILEA já jsem taky od začátku na rizikovém. Jsem znuděná z věčných těhotenských radostí, které mi brání plánovat jakékoliv delší výlety, protože kvůli věčným nevolnostem a omdlévání se mi blbě cestuje mhd a netroufám si za volant :zed:

@Lenka002 jsme podobně normální :mavam:

Ze seriálů sleduju WD, HIMYM, AHS, MASH, Outlander, líbili se mi Misfits, koukám i na Ulici :roll:

Lenka002
Závislačka 4829 příspěvků 17.6.18 10:40

@Margery
A Teorii velkého třesku?
MASH :srdce:

lol
Závislačka 2543 příspěvků 17.6.18 10:43

@Lenka002 Babiše nesnáším taky. Slovenska baba,jen šátek na palici mu chybí :mrgreen:

Lenka002
Závislačka 4829 příspěvků 17.6.18 11:26
Digiivca
Kecalka 162 příspěvků 17.6.18 11:28
@AQUILEA píše:
@Digiivca bezva :) Pankrac je kousek. Jake vyrobky mas na mysli?

Mám je v Albu můžeš se mrknout :-D. Jsou to spíše dárečky v rodině jako korálkované šperky, malování obrazů a tak :-) . Teď se učím paličkovat :-D

Digiivca
Kecalka 162 příspěvků 17.6.18 11:39

@Margery taky koukám na seriály, ale já spíše ráda filmy :-). Ze začátku jsem se koukala na Ulici, ted na ní koukám občas, jinak manžel mě naučil koukat na teorii velkého třesku, tak tomu začínám přicházet na chuť. Jinak jsem se ráda koukala na Hrdiny a na ospalou díru, ale tu ještě nemám zkouklou :-).

@Yasmina21 A jaké filmy? Já miluju Marvelovské :-) a když je dobrý Animovaný :-) . Jinak se podívám na všechny žánry, ale musí to mít děj už od začátku :-)

@lol i já mám ráda přírodu. Když chci oddych od Prahy, jezdím k našim na vesnicina východ. Vždycky jsem si říkala, že jsem městský člověk, ale od té doby, co žiji v Praze, už si to přestávám myslet :-D

@Lenka002 S těmi politiky by jsi si rozuměla s mím manželem :-D . Mě politika moc neba :-). Taky nerada žehlím, ale mám fajn oblečení, které se žehlit nemusí :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny