Reklama

Předstírali jste někdy mdloby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 19:43
Předstírání mdlob

Ahoj, je to možná divná otázka, ale mám dotaz. předstíral někdy někdo z vás mdloby? Třeba jen aby si ho někdo všiml, aby ho litoval atd? Nebo aby byl středem pozornosti. Díky za odpověd.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 5752 příspěvků 18.03.18 19:45

Ne. Mám hodně nízký tlak a nesčetněkrát to se mnou seklo a není to nic moc.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 18.03.18 19:49
@Anonymní píše: …Třeba jen aby si ho někdo všiml, aby ho litoval atd? Nebo aby byl středem pozornosti…

Já osobně ne.
Ale viděla jsem lidi předstírat leccos. Většinou si pak vysloužili fakt nějakou diagnózu ( psychiatrickou).

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 18.03.18 19:53
@Anonymní píše:
Ahoj, je to možná divná otázka, ale mám dotaz. předstíral někdy někdo z vás mdloby? Třeba jen aby si ho někdo všiml, aby ho litoval atd? Nebo aby byl středem pozornosti. Díky za odpověd.

ne to opravdu ne… 8o
tohle pokud někdo dělá tak je to příznak nějaké duševní choroby a nebo hysterie.. či jak to nazvat

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 18.03.18 20:01

Ne. Myslím, že to patří do trochu jiného století plného bledých žen v korzetech…

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 18.03.18 20:03

Ne, nemam potrebu na sebe strhavat pozornost, kor takhle blbym zpusobem. A aby me nekdo litoval? :mrgreen: To nemuzes myslet vazne, vid.

Emimin7
Echt Kelišová 8155 příspěvků 18.03.18 20:14

Ja o tom cetl i naopak, ze je porucha, kdy clovek zpusobuje druhemu naschval tajne ujmu, aby o nej mohl nasledne pecovat a tim nabyl na dulezitosti. Osobne takovy pripad, nebo tebou popsany neznam.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:24

No já osobně když si uvědomím, že je v mém okolí moc lidí, vydýchaný vzduch, přílišné teplo, tak do pár minut se mi udělá velmi špatně a jsem schopný omdlít. Zblednu a upadnu.
Není to o tom že bych to předstíral, ale ono to tak prostě je.
Proto v autě jezdím pouze v košili i když je zima, pokud mám někde dlouho stát ve frontě tak to vzdám a jdu, stejně tak dlouho nevydržím v čekárně u lékaře ( malá přetopená místnost plná lidí, to bych se do půl hodiny složil)
Lékaře proto mám pouze ty kteří jsou schopni brát objednané pacienty na čas, pokud to nezvládají, tak tam prostě nechodím a najdu si jiného.
Takže největší problém mám na úřadech, protože těm je to všechno u pr… a jinam člověk jím nemůže.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15965 příspěvků 18.03.18 20:29

Proč se o to zajímáš Zakladatelko? Jedná bývalá kolegyně párkrát předstírala mdloby včetně hysterického záchvatu. Mam dojem, že se léčila s uzkostma ale podrobnosti nevím. Byla prostě „jiná“ a vždy ji to chytlo třeba na poradě když měla pocit, že s ní ostatní nesouhlasí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:34

Jen tak me to napadlo. Co by se stalo kdybych to udelala. Plny pracoviste lidi a najednou bych omdlela. Kolilrat musim dlouho stat a opravdu se mi dela zle. vydychany vzduch atd.

Knihomyš
Extra třída :D 10536 příspěvků 18.03.18 20:36
@entropy píše:
Ne. Myslím, že to patří do trochu jiného století plného bledých žen v korzetech…

Tak ona reálná mdloba není zdaleka tak romantická :) Člověk zezelená, opotí se, šlehne sebou jak pytel cementu, probere se opocenej, občas s modřinou, podle toho, jak padne.
Pokud je naděje, že člověk, na kterého je to mířené, má o realitě omdlévání představu, tak „omdlévající“ dáma je celkem legrační výstup.

Knihomyš
Extra třída :D 10536 příspěvků 18.03.18 20:39
@Anonymní píše:
Jen tak me to napadlo. Co by se stalo kdybych to udelala. Plny pracoviste lidi a najednou bych omdlela. Kolilrat musim dlouho stat a opravdu se mi dela zle. vydychany vzduch atd.

To neuděláš. To se ti stane. Dá se čekat, že by ti poskytli první pomoc a možná zavolali záchranku. Upozorňuji, že v tomhle ohledu jsou nejvšímavější a nejakčnější ženy středního a vyššího věku, takže romantiku v tom fakt nenajdeš.

lampicka11
Závislačka 3364 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 20:40
@Anonymní píše:
No já osobně když si uvědomím, že je v mém okolí moc lidí, vydýchaný vzduch, přílišné teplo, tak do pár minut se mi udělá velmi špatně a jsem schopný omdlít. Zblednu a upadnu.
Proto v autě jezdím pouze v košili i když je zima, pokud mám někde dlouho stát ve frontě tak to vzdám a jdu, stejně tak dlouho nevydržím v čekárně u lékaře ( malá přetopená místnost plná lidí, to bych se do půl hodiny složil)
Lékaře proto mám pouze ty kteří jsou schopni brát objednané pacienty na čas, pokud to nezvládají, tak tam prostě nechodím a najdu si jiného.
Takže největší problém mám na úřadech, protože těm je to všechno u pr… a jinam člověk jím nemůže.

To je psychické… Řekla bych úzkost. Řešení psychiatr a postupně temto situacím se ne vyhýbat ale vyporadat se s nima. Jde to ambulantně. A asi antidepresiva. Znám jedu holku co to neřešila a dopadla hodně špatně…bohuzel úzkost a strach mela pak ze všeho až to dopadlo tak jak dopadlo. Rozhodne řešit,!

Knihomyš
Extra třída :D 10536 příspěvků 18.03.18 20:41
@Anonymní píše:

Tak zas kdyby ses složil u doktora, tak se dostaneš rychlejc dovnitř, ne? :lol:

Russet
Extra třída :D 10416 příspěvků 18.03.18 20:45
@Anonymní píše:

Ne. Jednou jsem sebou sekla v těhotenství, hned se mě chopilo několik rukou. Byla jsem ve frontě a bylo mi stydno. Schválně bych to rozhodně neudělala a tak dobrá hérečka nejsem.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama