Krev po stolici asi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 14:14
Krev po stolici asi?

Ahoj holky poradte mi prosim, minuly tyden jsem mela virozu, ryma hodne velka bolest svalu kloubu, v sobotu jsem jeste k tomu dostala menstruaci, od uterka chodim do prace, snazim se se setrit, brat vitamin C hodne a protoze me bolely jeste svaly brala jsem si tri dny na noc brufen, jeste jsem zahlenena, dneska rano jsem sla na wc a po utirani po stolici i moceni se mi na papire objevila velikost cocky jakoby srazena trocha krve jinak nic, stolice ok po moceni me nepali, jsem z toho nesva jinak pak uz nikde nic, poradte mi uklidnete me prosim diky moc

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 17.03.18 14:38

Tak to muže být cokoliv…Záleží, odkud jsi to utrela. Muže to být ovulacni krvácení, muže to být nejaká prasklinka z konečníku…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 14:40

@EvulinkaB18 ja se utrela ze predu dozadu jak to ma byt, netusim odkud to bylo, ovulacni by nebyla srazena a asi je ba ni brzy nikdy jsem ovul krvaceni nemela byt mam ovulaci bolestivou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 14:52

Holky napiste mi svuj nazor bojim se je mi z toho psychicky spatne

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 17.03.18 15:00

Jako já bych se takhle nedesila…Hemerodiy nebo praskliny v konečniku mužou krvácet, muže tam být sraženina…Nebo mužeš mit po nemoci rozházený cyklus, mužeš začít krvácet znovu nebo pokud jsi dostala MS pred týdnem, muže tam být jeste nejaký zbytek a ted odešel. Jako pokud jinak jsi bez problémů, neplašila bych takhle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 15:06

@EvulinkaB18 ja jsem takova plasanka ja to vim, hemeroidy nemam aspon o nich nevim, mam stolici pravidelnou a v poradku, taky me napadlo jak jsem zahlenena tak to muze byt i tim a nebo vitaminem C a taky ba pribalovem letaku ibalginu to pisi, ze se muze objevit, snazim se odpocivat jeste me boli trochu bedra a jde mi to do nohy ale uz je vse lepsi nez minuly tyden, jeste me napadlo jestli jsem nemela neco za nehtem, ja se predtim mackala na obliceji, ale ruce jsem si myla teda noo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 16:22

Holky jste tady nekdo?

theofil
Povídálka 23 příspěvků 17.03.18 17:44

Ahoj, asi bych to nenechala bez vyšetření. Sama mám střevní onemocnění a radím nezanedbávat. Může to být taky z těch Brufenů. Těm se pro příště snaž vyhnout, já ho třeba vůbec nesmím je to na střeva strašný svinec a v příbalovém letáku určitě budeš mít, že může způsobit krvácení do zažívacího traktu. Mimochodem čím je krev tmavší, pochází z vyšších míst střev. Pokud je až do černa bývá ze žaludku. Pokud by to bylo jednorázové, připisovala bych to nejspíš tomu Brufenu a oslabenému střevu po nemoci. Ať je brzo vše o. k.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 17:46

@theofil jj v pribalovem letaku to prave je, byla to jen jednodazovka, brala jsem ho tri dny a hodne vitaminu C jinak na prijmy ani zacpy netrpim

theofil
Povídálka 23 příspěvků 17.03.18 17:57

Tak si myslím, že to tak bude. Alespoň víš co je ten Brufáč i Ibuprofen… cač. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 18:01

@theofil to ja vim, moc ho neberu, ale vycetla jsem, ze na doleceni virozy bolest svaly a kloubu je dobry pac je protizanetlivy tak ksem to chtela zkusit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >