Předvádecí akce - názor

JorckCherry
9.4.17 18:08

Předvádecí akce - názor

Zdravim :nevim: mel bych otazku jaky mate pohled na předváděcí akce kde vam nabizi kuchynske roboty, hrnce, noze aj. A ktomu i vyhru v loterii o hlavni ceny - zajezd, auto, penize. Ale vse je podlozene smlouvou kterou vas nechaji podepsat tyto predvadeci organizatori co zbozi predvadeji a nechaji vas si vnutit bezcenne zbozi za xxx vyssi cenu kterou splacite xxx let a nemuze ani odejit od smlouvy a pri nesplaceni vam hrozi vyhrozovani exekuci. Nejcastejsi obeti techto akci jsou duchodci?

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

9.4.17 18:12

Čekáš snad, že na to bude mít někdo kladný názor? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
9.4.17 18:19

Nepoučitelní, proč tam stále lezou, když je to už dneska tak všude známé. I důchodcům. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5830
9.4.17 18:39

No, že je to svinstvo.. Na druhé straně, ti lidi to prostě podepíší.. Je to jejich - nechci napsat blbost, ale prostě podepíšou, koupí..
Dnes právě toto ví snad každý, že jak je nějaká taková akce někde v kulturním době a pozvánky mají jenom důchodci, tak co to asi bude..
U nás to taky bylo a babička nemohla- nebo spíš jsme ji to vymluvily, šel táta, a toho tam nepustili, prý neni důchodce, tak asi proč.. že :nevim:
Chtěl vědět co tam bude jen ze zajímavosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
9.4.17 18:42

Jaký mám na to pohled? Absolutně nezájem. Je přeci veřejnosti známo, že jsou to vyděračský podvodníci, kteří bohatnou těmito praktikami. Pak už záleží jen na těch nepoucitelných osobách, kterým si nenechaji nic vysvětlit a nemyslí tím co mají v hlavě. Jsou svéprávní, to, že podepíší každý cár papíru, který jim jiní podstrčí, je pouze a jen jejich blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
9.4.17 19:14

Jaký asi, jsou to hajz. líci. kdysi strašně dávno jsme tam jednou byli s mámou a tetou, mě bylo asi 15 tou dobou..na pozvánce bylo, že pro každého účastníka malá fritéza zdarma. což se jim pak teda vůbec nelíbilo, že jsme nic neplánovali koupit, a chtěli fritézu, cukali se, nakonec jsme částečně ustoupili, že teda si koupí nějakou sadu krémů asi za 300, a pak dostaneme fritézu teta jednu, a máma taky jednu…tak na to jsme nakonec kývli, a dali nám je..i když rádi moc nebyli :lol: pokud jim někdo podepíše smlouvu na předražený zboží za několik tisíc, je to smutný, ale je to vlastně blbost dotyčného..pokud jde o hodně starý babičky nebo dědečky, kteří neumí moc odmítat, tak by se jejich rodina měla postarat, aby se na takovou akci nedostali. ale jak sviňárna to je, já bych na něco takovýho neměla žaludek, nutit někomu něco, co bude splácet kolik měsíců, nebo dokonce let :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7477
9.4.17 20:10
@JorckCherry píše:
Zdravim :nevim: mel bych otazku jaky mate pohled na předváděcí akce kde vam nabizi kuchynske roboty, hrnce, noze aj. A ktomu i vyhru v loterii o hlavni ceny - zajezd, auto, penize. Ale vse je podlozene smlouvou kterou vas nechaji podepsat tyto predvadeci organizatori co zbozi predvadeji a nechaji vas si vnutit bezcenne zbozi za xxx vyssi cenu kterou splacite xxx let a nemuze ani odejit od smlouvy a pri nesplaceni vam hrozi vyhrozovani exekuci. Nejcastejsi obeti techto akci jsou duchodci?

Tyto akce odsuzuji, divím se, že tam ličky lezou a pořadatele i ty manipulátory bych napřed potrestala výpraskem a pak je hnala!
Ale teď vážně - byla jsem před lety na prodejní akci Tupperware a dodnes nedám na jejich plastové nádobí dopustit. Ostatní sortiment nemám a nemám zájem, jen o ty misky na přepravu jídla do práce. Netečou, pro mě jsou jediné, které netečou. Dokupuji si je už bez účasti na prodejní akci.
Co jsem měla jiné misky, tak ty mi vždycky tekly. Nemáme v práci obědy, vozím si z domova.
Ještě jsem byla na prodejní akci - ochutnávce firmy JUST, taky před lety. Několikrát jsem si ještě dokupovala. teď si hlídám množství soli, tak už ne, ale byla jsem spokojená - s prodejní akcí i výrobky. Kosmetiku a další sortiment od JUSTu používala a možná ještě používá má kolegyně, také byla spokojená, teď už nevím.
Zneužívání seniorů je fakt zločin.
Oni tam možná jdou i kvůli osamělosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 20:33

Jsou to svi*e a duchodci jsou bohuzel obcas jako male deti, proste se boji, naleti, duveruji. Nemuzou za to, to proste je stari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11884
9.4.17 22:47

A kde jsi vzal ten nesmysl, že od smlouvy odstoupit nejde? Už od roku 2003 je v platnosti zákon, který dává 30 dnů na odstoupení od smlouvy uzavřené mimo prostory obvyklé k podnikání, 14 dní v případě, že je zboží dodané, a za jistých okolností se to prodlužuje na rok. Nový občanský zákoník pak práva spotřebitele ještě rozšiřuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama