Reklama

Pregnyl sama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 04.10.10 09:46
pregnyl sama?

ahoj, dneska večer si mám píchnout ve 21 hodin pregnyl do svalu před IVF, jenže nevím jestli na to seberu dost odvahy. Jsem sice zdravotní sestra, ale sama na sobě se bojím. Píchal jste to někdo sám a nebo kdo vám to píchnul? Nechce se mě s tím letět na pohotovost 30 km.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ish
Kelišová 5353 příspěvků 04.10.10 09:50

Mi ho píchnul manžel.

konvalinka13
Kecalka 393 příspěvků 04.10.10 09:51

Ahojky Goldenko, všechny injekce jsem si píchala sama i pregnyl. Není to nic težkého, chce to trochu odvahy a když si píchneš jednou, potom to jde samo. Všechno jsem si píchala do břicha.Držím palce, ať se ti to večer povede!!!!

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 04.10.10 09:52

Ja si to pichla sama, tak jako vsechny injekce Menopuru a Orgalutranu pred tim, to zvladnes! ;-) Akorat ja pichala vse do bricha…

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 04.10.10 09:54

na letáku píši, že lze aplikovat do svalu nebo do podkoží, tak nevím co je lepší, do břicha jsem píchala taky sama a v poho, ale do svalu se bojím :roll:

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 04.10.10 09:55

Je Golden, by už stimulujete na IVF? Moc držím pale aby to vyšlo. :lol:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 09:56

Já jsem si Pregnyl píchala 3krát sama - píchla jsem si to do podkoží na břichu :wink: , do svalu bych to asi nedala :roll:

Píchala jsem si injekce i při stimulacích, sice ze začátku to byla hrůza, ale zvládla jsem to - já omdlívám i při odběru krve (teda už při pohledu na stříkačku) takže jsem to brala jako překonání sama sebe :mrgreen:

konvalinka13
Kecalka 393 příspěvků 04.10.10 09:58

Goldenko normálně do břicha, tak pícháme asi všechny! :-D

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 04.10.10 09:59

susan-díky za držení palců, konečně se to někam pohlo a vyjste na tom jak?
musím teda vyzkoumat kam je lepší to píchnout, ale koukám, že to všichni pícháte do podkoží, to by jsem snad dala

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 09:59

Určitě si to píchni do podkoží :palec:

korinkovna
Nadpozemská drbna 27287 příspěvků 04.10.10 10:15

tak má zkušenost byla píchnutí do zadku, v centru mi říkali,že je možné i do stehna.Ale jela sem s tím na pohotovost. Já osobně bych se samotným vpichem problém neměla,ale manžel nechtěl ani slyšet, naložil mě do auta a jeli jsme :lol: :lol:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 04.10.10 10:17

a te´d dotaz bokem, jaká byla úapěšnost IVF u vás :?: tiše doufám, že nám to vyjde na 1.pokus

jana32
Kelišová 5590 příspěvků 04.10.10 10:19

Píchala jsem do břicha i do zadku sama.Taky jsem ZS a ten první vpich byl nejhorší.Najít odvahu.Ale vůůůbec to nebolelo.Prostě jsem si sedla na opěradlo křesla (tím se mi i udělala řasa) a ďobla.Vpravo v poho,vlevo to bylo přes ruku,ale taky dobrý.Už bych příště strach neměla.Je to jen o tom prvním píchnutí a je to jako do břicha.Taky jsem se poprvé bála.Držím :palec:

jana32
Kelišová 5590 příspěvků 04.10.10 10:20

Do stehna bych odvahu nenašla ani dnes :oops:

konvalinka13
Kecalka 393 příspěvků 04.10.10 10:22

Mě říkala sestřička, že do stehna to bolí! :-?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >