Přehnaná úzkost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Botičkadam
Povídálka 13 příspěvků 11.03.19 20:43
přehnaná úzkost

Ahoj vsem, prosim o radu ohledne meho syna (2,5roku). Uz asi pul roku ma strasny strach, ze nekam odejdu. Vubec si s nim uz nevim rady.. Projevuje se to tim, ze chce usinat u me v naruci, porad se chce chovat ( jako mazlit), nekolikrat denne. Usinani s tatinkem nefunguje, o tom radsi ani nemluvim. Usne s nim, ale musim stat v pokoji taky… Hleda me i doma. V klidu si hraje, ale jak zjisti, ze tam nejsem, hned zacne silet, aniz by se podival, kde jsem a ja jsem treba jen ve vedlejsi mistnosti. Ted se mi i stalo, ze jsme vystupovali z vlaku a nez jsem sesla ty schody a otocila jsem se pro nej, uz jsem videla jak je ve stresu. S babickou a dedou vydrzi, ale s nikym jinym nee. Kdyz jsme na navsteve, chodi semnou i na zachod, proste nevydrzi 10 minut beze me. Kdyz chci jen skocit do obchodu, nevydrzi pred nim ani chvili se sousedkou, ikdyz jsme s ni na prochazce a vida ji temer denne. Porad vysvetluji, ze ho mam rada, ze nikam neodejdu nebo, ze se vratim.. Rikam si, jestli ho mam proste zvykat beze mne, ikdyz bude plakat a nebo vydrzet, ze ho to prejde. Prece jenom skolka se blizi a ja mam opravdu strach, ze to nezvladne…

Reakce:
diginiga
Kecalka 147 příspěvků 1 inzerát 11.03.19 20:50

Ahoj no já mám úplně to samé přes kopírák synovi jsou dva roky..akorát s tím ,ze ani moc nevydrží v babičkou.. takové děti jsou…bude to těžké pak ve školce,ale ja teď začala dávat dvakrát týdně do jeslí zatím na hoďku a půl chvilku řve.. pak v klidu pak řve…no musím vydrzet..jinak to bude pořád a já jsem ztoho zoufalá… :zed: ale neboj později nás potřebovat nebudou :) můj prcek ani pět minut bezemne si nepohraje :zed: sileny :) pevné nervy přeji

Petája
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 11.03.19 21:29

Holky muzu vas uklidnit, muj starsi syn byl presne okolo toho 2,5 roku to same, nemohla jsem jit pomalu ani sama doma na zachod, jak zacal hned silet. Venku na detskem hristi se drzel max. 1 metr ode mne, ani s detma si nehral. Stacilo ze jsem se ,,vyplizila" treba do patra ustlat postele a uz hysterak. Povesit pradlo ven? Sileny rev jen jsem vzala do ruky kolicky na pradlo…
Zlomilo se to samo az okolo toho 3,5 roku, trochu pomohla skolka, ktera byla teda ze zacatku horor. Ale odeznelo to vicemene samo.
Dneska odkraci do skolky se slovy - mamo cau a zadny vzruso. Je mu 5 let :D .

diginiga
Kecalka 147 příspěvků 1 inzerát 11.03.19 21:43

@Petája noo tak nejsme sami :hug: doufám,že se to zlomi :) je to sileny :zed: musíme vydrzet :lol:

Petája
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 12.03.19 19:50

@diginiga Zlomi, chce to jen pevne nervy. Ta fixace byla fakt hrozna, pripadala jsem si nekdy jak otrok. Ted u nas vice frci tatinek, ten vice dovoli a tak je v kurzu :mrgreen: :mrgreen: …

Váš příspěvek
Reklama