Přejde to někdy? (nevěra)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 13:17
Přejde to nekdy?( nevera )

Ahoj omlouvám se za anonym, ale je to pro mne citlivé a asi za delší příběh..
Ani nevím kde začít a proč to píšu… Vždy jsem se poprala s věcmi sama a vše sama řešila, ale cítím že tohle sama nedávám… Vím ze mně( nás) nikdo nezná a ani z příspěvku nemůže poznat jak opravdu žijeme a jaký jsme. Ale třeba mi někdo napíše svoji zkušenost která mi pomůže se na to dívat jinak…
Už od dětství jsem neměla rodinu která by mi dala lásku, oporu, hlavně od táty nikdy žádné pohlazeni…
Asi ve dvaceti jsem poznala kluka stejně starého který byl úžasný a po prve jsem cítila ze někomu na mě záleží… Je pravda ze jsem se hned do nej nezamilovala, ale bylo mi sním krásně a dost brzo jsme spolu začali bydlet a postupem času jsem se do nej zamilovala a dost na nej upnula…
Nás vztah byl cítit láskou… splnil mi vše co mi na očích viděl… Nás vztah si prošel ale i špatnými věci, prošli sme si těžkým obdobím, jo i ten úžasný chlap měl chybu jako mladý, nebudu rozepisovat o co šlo, ale ustáli jsme to protože jsme na to dva a vím jak moc mě miloval a ze by pro mě udělal cokoli aby mě neztratil a tím sem na nej pyšná co dokázal zvládnout kvůli mě. pak další zkouška v našem vztahu byla když nám neslo miminko… to se na nás podepsalo a hlavně na mě co si budem povídat… hodně sme se hádali nás vztah začínal být na tenké nitce a spadlo to do stereotypu a jeden druhého jsme se přestali všímat. Neměli jsme před sebou žádný tajnosti věděli jsem naše hesla my tohle neřešili to je moje to je tvoje… a tak jsem zjistila ze si píše s jinou. trvalo to si půl roku i stim jak jsem na to přišla. Furt sliboval ze přestane ze to pro nej nic neznamená. Když to zkratim tak to odůvodnil tím ze mu to pomáhalo od toho co se doma dělo. Nic mi nepřiznal a já furt pátrala a přišla na to ze si posílali fotky kupoval ji dárky i se sní obcas sešel. Je mi jasný ze sní spal ale nic z toho mi nechce přiznat do dneska, už je to asi rok a půl zpátky a mě se nejde přes to přenést. Boli to… Jeho odůvodnění na vše bylo. Ano fotky byli imaginární bal jsem se ze přestane psát když neposlu fotky. Dárky ji prej kupoval protože dělala chudinku ze nic nedostává doma a tím si ji chtěl udržet aby si měl s kým psát. A neprestaval protože si tím vytvořil svůj svět který mu pomáhal z toho co se dělo mezi nama. A ze když se s ni sešel tak jednou to bylo když jsme se třasne pohádali a chtěl si s někým promluvit, po druhé to bylo, když sem mu řekla ze je konec ze mu vše vrátím i s úroky( s jednym co mě chtěl) a ten den se s ni sešel a šel to udělat!!! když si myslel ze i já. Ale prý k tomu nedošlo ze to neslo( nepostavil se mu) tak si ho vyhonil prý mu bylo trapné ze ji tam dotáhl tak se snažil udělat aspoň něco. A třetí setkání prý bylo ze to šel s ni ukoncit a vše ji vysvětlit ze si s ni hrál. A proč to vše píšu? Nemohu se s tím vyrovnat ze člověk jako on který má i po těch letech oci jen pro mě, miluje me, ze mi dokázal tohle udělat.. Vím ze takový není vsuchni co ho znají tak vidí jaký je jak mě miluje, nevím kde se to v něm vzalo a nevím čemu mám věřit. Vím ze s ni spal a ze k ni něco musel cítit. Nevěřím tomu ze ji bude psát jak ji miluje bla bla a pak se ji ani nedotkne? Jeho dpoved je ze ji nechtěl ze si sní jen hrál ze je strašná ano to je videla jsem ji. Ze se tím jen odreagovaval. Ze kdyby mě chtěl podvadet najde si hezkou a ne tohle ze se mu to hodilo ze po něm sla tak se toho chytil. Ze by se to nikdy nestalo kdyby bylo vše v pořádku kdybych já mu nevyhrozovala s jiným ze i on má svou hrdost. Vše byla chyba lituje toho ví ze se tak věci neřeší. Ale mě to tak boli co dělal a jak lhal furt to mám před očima. Nějak cítím ze k ni něco cíti a ze s ni spal a ta nejistota ze nevím mě nejspis ničí. Ničí mě jak lze když je to tak jasný a do oci bijící ze v tom byl sex a city. Když to čtu tak asi řeším blbost vím ze takový věci se dějí deno dene ale je to můj život a můj vztah který byl tak skvělý a miluju ho a teď? těžce se v něm žije. Opravdu tak je? Jediný řešení vidím rozhod…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 10697 příspěvků 19.03.19 13:23

Tak se s ním rozejdi. Nicméně i ty na tom máš lví podíl viny, oba se chováte jako děcka.

7.straka
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 1 inzerát 19.03.19 13:28

Rozchod. Jste mladí, to se stane. Nemá smysl otravovat jeden druhého. Ale jestli chceš kvalitní, trvalý vztah, musíš taky trochu dospět, ne vydírat a vyhrožovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 13:35

Je nám dost přes třicet. Jak už jsem psala nikdo nemůže poznat jaký jsme ze slovíček co nápisu, pak to zní detinsky a hloupe když to píší jen tak okatě. Hold neumím psát asi aby to vyznělo lépe a dospěle

mofiz
Závislačka 2726 příspěvků 1 inzerát 19.03.19 13:37

:lol: zničili jste si vztah vzájemně. Jste nedospělí, neumíte si jeden druhého vážit

ontar
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 19.03.19 13:40

Nemá v tobě oporu…vrtáš se v tom a koulíš to v sobě, jako ten brouk svůj voňavý poklad…pokud na to nemáš, tak to usekni…po pár nových podobných vztazích snad pochopíš, že tudy cesta nevede…

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26617 příspěvků 19.03.19 13:41

A to dítě spolu máte nebo ne? :think:

splendis
Kecalka 299 příspěvků 19.03.19 13:41
:roll:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 13:43

@FreeLady12 nemáme

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 19.03.19 13:50

Tato věta je divná ,co píšeš.
Když to čtu tak asi řeším blbost vím ze takový věci se dějí deno dene ale je to můj život a můj vztah který byl tak skvělý a miluju ho a teď?
Kdyby ten vztah byl tak skvělý ,jako píšeš .....jistě by nedošlo na tyto věci,které se ti nelíbí a na které si tu stěžuješ. Byl to zjeho strany únik od problémů,které jste měli mezi sebou. (Hádky a nevšímavost) Chlapi jsou zjiné planety…a hlavně pokud měl dojem,že si ho málo všímáš…tudíš tu pozornost hledal někde jinde. Chlapi jsou ješitní a nemají rádi,když nemají pozornost od své partnerky,jsou jako malé děti. ))))
Samozřejmě,že kní nějaké city cítil,když si sní psal,dárky ji kupoval a určitě i sní spal. To patří k tomu všemu.
Ale pokud je to rok stará záležitost a dokázali jste se přes to překlenout......stylem…co bylo/ to bylo a uvědomili jste si ,že se máte rádi a nadále chcete být spolu,tak musíš udělat jednu velkou tlustou čáru nad minulostí a jít dále spolu životem…bez výčitek a připomínek co se stalo a co bylo,proč to bylo. Pokud to nedokážeš nemá to cenu a jdite od sebe…bohužel.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26617 příspěvků 19.03.19 13:54
@Anonymní píše:
@FreeLady12 nemáme

A netrápí ho to náhodou víc než si myslíš? :nevim:
Tím ho neobhajuju, jen se snažím naznačit, že utíkáte od reality možná ze stejného důvodu.
Snad by to šlo společně vyřešit :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 13:59

@kotýsek dekuju konečně nějaká normální odpověď. Ano já to vím. Před nim se snažím být v pohodě ale uvnitř v pohodě nejsem, žere mě ta myšlenka a zároveň ta nejistota. Připadám v tom to nevyrovnane tím co způsobil… taky si myslím ze sní spal a něco cítil. A své chyby si uvědomuji…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 14:02

@FreeLady12 ano trápí vím ze chce děti. Tím jak to neslo tak nás to změnilo začali hadky tak to řešil takto

Toratkova111
Kecalka 222 příspěvků 19.03.19 14:03

Ahoj) z toho co čtu bych volila rozchod. Na hledání viny je uz pozdě, těžko rict kdo má větší podíl viny. Každopádně výhrůžka a čin jsou daleko od sebe, i když to není zpravne.
Je vidět ze to řeší po svém, nemá vidinu postavit se k tomu a restit vztah. Raději se jde k… bohužel. Ze za to muže to co měl doma? No v první radě za to muže on, nikdo ho do sexu nenutil. Je dospěly, má svou hlavu a zodpovídá sám za svy činy. Ne nikdo jiný ani něco jiného.
Vezmi nohy na ramena, než budeš psychicky opravdu na dne.. s antidepresivy.
Vím, lehce se mluví a hůře se dela.
Ale i ty zodpovidas za své štěstí, momentálně ho nicis. Hledas tam kde už není.
On se už nezmění, pokud nesundas ruzove brýle, ale ty si život zmenit můžeš.
Jestli je sundat nechces, pak bohužel budeš nejspíše trpět.

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 3514 příspěvků 19.03.19 14:14
@Anonymní píše:
Ahoj omlouvám se za anonym, ale je to pro mne citlivé a asi za delší příběh..
Ani nevím kde začít a proč to píšu… Vždy jsem se poprala s věcmi sama a vše sama řešila, ale cítím že tohle sama nedávám… Vím ze mně( nás) nikdo nezná a ani z příspěvku nemůže poznat jak opravdu žijeme a jaký jsme. Ale třeba mi někdo napíše svoji zkušenost která mi pomůže se na to dívat jinak…
Už od dětství jsem neměla rodinu která by mi dala lásku, oporu, hlavně od táty nikdy žádné pohlazeni…
Asi ve dvaceti jsem poznala kluka stejně starého který byl úžasný a po prve jsem cítila ze někomu na mě záleží… Je pravda ze jsem se hned do nej nezamilovala, ale bylo mi sním krásně a dost brzo jsme spolu začali bydlet a postupem času jsem se do nej zamilovala a dost na nej upnula…
Nás vztah byl cítit láskou… splnil mi vše co mi na očích viděl… Nás vztah si prošel ale i špatnými věci, prošli sme si těžkým obdobím, jo i ten úžasný chlap měl chybu jako mladý, nebudu rozepisovat o co šlo, ale ustáli jsme to protože jsme na to dva a vím jak moc mě miloval a ze by pro mě udělal cokoli aby mě neztratil a tím sem na nej pyšná co dokázal zvládnout kvůli mě. pak další zkouška v našem vztahu byla když nám neslo miminko… to se na nás podepsalo a hlavně na mě co si budem povídat… hodně sme se hádali nás vztah začínal být na tenké nitce a spadlo to do stereotypu a jeden druhého jsme se přestali všímat. Neměli jsme před sebou žádný tajnosti věděli jsem naše hesla my tohle neřešili to je moje to je tvoje… a tak jsem zjistila ze si píše s jinou. trvalo to si půl roku i stim jak jsem na to přišla. Furt sliboval ze přestane ze to pro nej nic neznamená. Když to zkratim tak to odůvodnil tím ze mu to pomáhalo od toho co se doma dělo. Nic mi nepřiznal a já furt pátrala a přišla na to ze si posílali fotky kupoval ji dárky i se sní obcas sešel. Je mi jasný ze sní spal ale nic z toho mi nechce přiznat do dneska, už je to asi rok a půl zpátky a mě se nejde přes to přenést. Boli to… Jeho odůvodnění na vše bylo. Ano fotky byli imaginární bal jsem se ze přestane psát když neposlu fotky. Dárky ji prej kupoval protože dělala chudinku ze nic nedostává doma a tím si ji chtěl udržet aby si měl s kým psát. A neprestaval protože si tím vytvořil svůj svět který mu pomáhal z toho co se dělo mezi nama. A ze když se s ni sešel tak jednou to bylo když jsme se třasne pohádali a chtěl si s někým promluvit, po druhé to bylo, když sem mu řekla ze je konec ze mu vše vrátím i s úroky( s jednym co mě chtěl) a ten den se s ni sešel a šel to udělat!!! když si myslel ze i já. Ale prý k tomu nedošlo ze to neslo( nepostavil se mu) tak si ho vyhonil prý mu bylo trapné ze ji tam dotáhl tak se snažil udělat aspoň něco. A třetí setkání prý bylo ze to šel s ni ukoncit a vše ji vysvětlit ze si s ni hrál. A proč to vše píšu? Nemohu se s tím vyrovnat ze člověk jako on který má i po těch letech oci jen pro mě, miluje me, ze mi dokázal tohle udělat.. Vím ze takový není vsuchni co ho znají tak vidí jaký je jak mě miluje, nevím kde se to v něm vzalo a nevím čemu mám věřit. Vím ze s ni spal a ze k ni něco musel cítit. Nevěřím tomu ze ji bude psát jak ji miluje bla bla a pak se ji ani nedotkne? Jeho dpoved je ze ji nechtěl ze si sní jen hrál ze je strašná ano to je videla jsem ji. Ze se tím jen odreagovaval. Ze kdyby mě chtěl podvadet najde si hezkou a ne tohle ze se mu to hodilo ze po něm sla tak se toho chytil. Ze by se to nikdy nestalo kdyby bylo vše v pořádku kdybych já mu nevyhrozovala s jiným ze i on má svou hrdost. Vše byla chyba lituje toho ví ze se tak věci neřeší. Ale mě to tak boli co dělal a jak lhal furt to mám před očima. Nějak cítím ze k ni něco cíti a ze s ni spal a ta nejistota ze nevím mě nejspis ničí. Ničí mě jak lze když je to tak jasný a do oci bijící ze v tom byl sex a city. Když to čtu tak asi řeším blbost vím ze takový věci se dějí deno dene ale je to můj život a můj vztah který byl tak skvělý a miluju ho a teď? těžce se v něm žije. Opravdu tak je? Jediný řešení vidím rozhod…

Podváděl tě…Já osobně bych přesto nešla…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama