Přejedení v těhotenství

Anonymní
24.6.20 18:40

Přejedení v těhotenství

Dobry den, prominte za anonym, jsem tu uplne nova, jsem 17tt a dostali jsme s manzelem poukaz do restaurace, kde jsme se opravdu brutalne prezrali. Mam ted docela krece v podbrisku a tak mam strach, jestli jsem neco nemohla udelat mimcu. Snedla jsem toho fakt tunu. Jsem tehotna poprve, tak se vseho trochu bojim. Dekuji za reakce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17640
24.6.20 19:03

No hele je to problém, to jídlo ho tam skřípne a bude celej nakřivo až se narodí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
807
24.6.20 19:15

Jako jestli je mimino ted skriply pod tihou tvyho nacpanyho zaludku? :think: Nooo, zeptej se svoji mamy, jestli se taky neprejedla a neskripla te..mam nna to podezreni. 8)
Ne, ted vazne… Tohle je jakoze dotaz mysleny vážně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7023
24.6.20 19:28

Teď pær dní nejez a bude to dobrý :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4446
24.6.20 19:48
@Anonymní píše:
Dobry den, prominte za anonym, jsem tu uplne nova, jsem 17tt a dostali jsme s manzelem poukaz do restaurace, kde jsme se opravdu brutalne prezrali. Mam ted docela krece v podbrisku a tak mam strach, jestli jsem neco nemohla udelat mimcu. Snedla jsem toho fakt tunu. Jsem tehotna poprve, tak se vseho trochu bojim. Dekuji za reakce :srdce:

Jo, narodí se ti otesanek a sni tatu, mámu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K92
596
24.6.20 20:13

Ja když se v těhotenství přejedla (opravdu hodně přejedla), tak jsem pak druhý den zvracela od rána do večera a to jsem se tedy bála, aby to miminku neublížilo. Trvalo mi, než jsem si to dala do souvislosti, myslela jsem, že je to střevní chřipka. Ale když už se to stalo potřetí během třech měsíců… Doktorka říkala, že je to tím, že jsou střeva prostě citlivější. Tak bacha na to :grin:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 21:50

Jenom jsi se přejedla :lol:
bud se pozvracis a nebo budes mit strevni potize :lol: :lol: co jineho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama