Překročení hranice přátelství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 20:21

Překročení hranice přátelství

Hezký večer,

zajímá mě váš názor/ zkušenosti na přátelství s člověkem se kterým máte nějakou romantickou minulost. Nemusí jít vyloženě o bývalé partnery, ale o kamarády se kterými jste ulítli. Myslíte si, že člověk může začít s čistým štítem a znovu navázat přátelství?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
623
11.11.21 23:54

Myslím, že pokud jsou ti dva rozumní, tak to samozřejmě jde.
Moje zkušenost je bohužel jiná. Když začala první vlna covidu, spadla jsem do karantény společně s nejbližším kamarádem, oba po rozchodu. Trávili jsme spolu všechen čas a v tom smutném období se nám to nějak vymklo… Ani jeden z nás to neplánoval, ale bylo to vlastně fajn. Bohužel, po rozvolnění se mu ozvala ex a dopadlo to tak, jak asi mělo… Teď zpětně mě mrzí jen to, že jsem přišla o nejlepšího přítele, o vrbu se kterou jsme strávily spousty a spousty hodin. Naše cesty se rozdělily, já bych s ním klidně zašla třeba na kafčo, on to neustál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.21 09:14

Souhlasím s @Gingerka… Strašně záleží na lidech, jak ten „úlet“ vstřebají… Nemyslím si ale, že se vše vrátí do zajetých kolejí :(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
12.11.21 09:18

Já mám jedno velice pevné přátelství, které úletem začalo. Možné je vše, záleží, jaké jsou ti dotyční osobnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat