Přenášené těhotenství

15
12.8.06 15:02

přenášené těhotenství

Ahoj,

dneska jsem 41+2. Mám už strach o miminko. Chodím do porodnice na monitor a vše je prý v pořádku. Zatím porod vyvolávat nechtějí.
Máte někdo zkušennosti s prodlouženým těhotenstvím?

Díky.

Krikri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2518
12.8.06 15:20

Krikri,

já už také každým dnem čekám, že se Vojtíšek vylodí. V úterý mi dr. v porodnici řekla, že do večera bychom mohli mít odroděno - ale neřekla do kterého večera, tak si klidně poslíkuju dál a jsem zoufalá, protože to dooost bolí. Včera už jsem byla rozhodnutá jet do porodnice, posly silný jako prase a nic z toho :roll:
V úterý jdu znovu do porodnice na monitor a uvidí se, co dál.

Ale myslím, že kdyby nebylo všechno v pořádku, tak Tě pošlou na vyvolání. Já mám 3 termíny porodu, docela by mě zajímalo, který vůbec berou jako aktuální 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
12.8.06 15:45

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
12.8.06 15:51

Ahojky,

ja nemam zadne poslicky ani jine znamky bliziciho se porodu. Tedy snad jen CS6. Delam domaci prace, belham se do schodu, chodim na prochazky, piju cervene vino … a vubec nic se nedeje.

Drzim palecky, at u Vas vse dopadne v poradku a at ty poslici tak neboli.

Ja mam podle vsech UZ termin uz 1.8. a podle vypoctu 3.8. Takze to neni prakticky zadny rozdil. V mem pripade v porodnici povazuji za berny ten vypocitany datum 3.8.

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
12.8.06 16:03

Ahoj Krikri,

a co sexík, zkoušeli jste? Mě ho naordinoval Dr. 3 týdny před porodem a po týdnu této léčby mě odtekla plodovka a rodila jsem skoro 2 týdny před termínem. Jinak s mým Dr. se dalo i domluvit, když si nechtěla dlouho přenášet na vyvolání.
Přeji ,ať se brzy dočkáš svého miminka.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
12.8.06 16:31

krikri3 jsme na tom dooost podobně :? ! Já byla dnes na monitoru, ve středu, v pondělí - to mě dokonce dr. i prohlédl :!
No a teď v pondělí mám nastoupit do nemocnice a přes noc asi prý začnou vyvolávat.
Ale dr. mi připadají tak nějak v klidu. Neprohlíží, jen zkouknou monitor, napíšou na něj svůj autogram a to je vše 8O :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
12.8.06 17:56

Ahojky,

já přenášela 2 týdny.Taky jsem chodila na monitor a doktoři mě ubezpečovali, že malej je v pořádku. Ve 41+4tt jsem na stoupila do porodnice a porod mi vyvolávali, rodila jsem teda 39 hod. Neotvírala jsem se, ale nakonec jsem porodila normálně a malej byl úplně v pořádku. Takže pokud jsi pod dohledem doktorů a vše je v pořádku a Ty se taky cítíš dobře, tak bych moc nepanikařila. Pokud to nepřijde samo tak Ti to určitě vyvolají. Přeji hodně štěstí a ať vše dobře dopadne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
12.8.06 18:08

Holky já teď přenášela podle PM týden, dle UZ týden a 2dny. Máma dokonce přenášela skoro 3týdny. Porod ji vyvolávali. Nakonec se zjistilo, že jí špatně vypočetli termín. Mně vůbec nic na vyvolání nepomáhalo. V porodnici radili sex, ale bez účinku. Protě až se jim bude chtít ven, tak půjde. U nás porod vyvolávají, jen při špatných výsledcích. Hospitace je sice 41+3tt, ale pak se vyčkává klidně ještě týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
12.8.06 18:16

krikri, myslím, že velká část holek přenáší, já tké. Malý se nakonec sám vylodil 41+1, nebýt toho jsem se už den nato měla domlouvat na vyvolání. Obecně se uvádí, že těhotenství trvá 38až42 týdnů a myslím si, že nikdo si to nelajzne nevyvolat, pokud bys doáhla těch 42. Liší se to asi doktor od doktora. Pokud jsou KTG v pořádku a cítíš pohyby, je to v pořádku. Jak vypadá čípek, jsi už třeba otevřená? já furt nebyla, až jsem na to s manžou párkrát hupsli a bylo to :lol: i když v tomto stavu člověk na sex nemá ani pomyšlení…
držím palečky!
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
12.8.06 18:54

Krikri neměj strach, když jsi hlídaná, tak je to v pohodě. Miminka nejsou stroje, který se roděj přesně podle námi vypočitanýho termínu. Já taky přenášela 10 dní. Měla jsem už nastoupit na zátěžový test, ale noc před tím jsem začala normálně rodit. Jinak by mi porod asi vyvolávali. Musim ale přiznat, že už jsem toho taky měla „plný kecky“. Přeju ať to máš brzy za sebou a hlavně ať je mimi zdravý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
13.8.06 09:20

Díky moc za uklidnění. Zítra jdu opět na monitor. Možná si mě-nás tam už nechají a něco se bude dít.

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
baretek
6.9.12 13:14

Chtela jsem se zeptat zda mel nekdo diky prenaseni problem ci potize pri porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
83
24.9.15 11:32

PŘENÁŠÍM

Zdravím maminy i budoucí maminky.Dnes začínám 40+2 a stále se nic neděje. Jsem otevřená na prst hlavička nenaléhá ozvy ukázkové. Nic mě nebolí ale hlavně mám pocit že se pořád nic nechystá :nevim: je šance že porodím normálně? Jsem z toho na nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.15 11:55

Rodila jsem poprvé 41 plus 3. Ještě se to může rozjet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4409
24.9.15 12:37

@Lussyka Já rodila 41+1 ;). Rozhodně se to může rozjet a pravděpodobně rozjede, máš ještě pár dní čas. ALe vím jak se cítíš, taky jsem už poslední pomalu měsíc šílela. Byla jsem na prst otevřená, den před porodem na 2 prsty. No a porod trval tři hodiny ;). Přeji krásný porod a zdravé miminko :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama