Prenatální odposlech

17.8.20 09:16

Prenatální odposlech

Chci se zeptat má někdo zkušenosti s odposlechem miminka heart to heart summer? Od kolikatyho mesice je? je to vse anglicky a nemuzeme to rozluštit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
378
17.8.20 09:56

Přímo s tímto ne, ale angelsounds. Ten heart to heart summer vypadá na podobnou věc - domácí doppler, jen jiné značky. Použila bych to nejdířve ve 14 tt s tím, že pořád nemusím nic zachytit. Ideálně tak od 16 tt a to ještě podle toho, jak mimino natočené. Ono mezi těmi dopplery pro domácí užití určitě tak výrazné rozdíly nebudou, co se týče záchytu srdeční činnosti. Něco jiného jsou ty pro lékařské použití - tam ta citlivost bude určitě vyšší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.20 10:13

@PETRAKIM
No právě jsme s přítelem ani nic nezaznamenali takze myslíte ze nema cenu silet ze se neco deje? Ja jsem taková citlivka 😏
Tak potřebuji vedet jestli je to normalni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.8.20 10:30

Ahoj, hodně záleží, jak je miminko uložené. Mám také Angelsounds (to bude podobné), první miminko jsem slyšela docela brzy, kolem 12-13tt, druhé o dost později - byla jinak natočená a ještě navíc jsem měla placentu vepředu, která toho také dost tlumí (rozhodně tlumí pohyby). A u takhle maličkého vážně stačí, aby se pootočilo a už neslyšíš nic. Takže žádný stres ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
17.8.20 10:50

@Mirka sojková Buďte v klidu, já jsem dnes 18 tt ukončený a dva dny zpět jsem ani 2× po sobě mimčo nenašla k večeru, včera ráno ano - bylo prostě jinak uložené a doppler to nezvládal zachytit, po ránu často jej chytnu lépe jak večer (dost mi tam s sebou mele, tak zachytit srdíčko v době mimo spánek je dost obtížné, i Dr. přes svůj doppler to chytla tak 2 vteřiny a pak ticho, protože se přesunulo jinam).

Nevím, jaký jste TT, ale opravdu nemá cenu to hrotit, když najednou nic neuslyšíte i v pozdějším týdnu těhotenství. Plus jak tu zaznělo, záleží i na uložení placenty - já tedy nevím, kde ji mám, ale tipuji vepředu, protože pořád pohyby cítím hodně nepravidelně a slabě. A to čekám druhé. U prvního jsem ji měla vzadu a v tomto týdnu jsem cítila myslím více lépe pohyby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.8.20 10:05

@PETRAKIM
Já také nevim kde mam placentu ale jsem ve 13tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
19.8.20 08:11

@Mirka sojková Ve 13 tt se teprv dotváří a postupně přebírá funkci žlutého tělíska - takže ani na kontrole by Dr. neřekl, kde je uložená. To většinou zjišťují až k tomu 20 tt při velkém UTZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama