Přenechání svatby

26.6.22 22:59

Přenechání svatby

Ahoj, chceme se s přítelem narychlo vzít (ještě toto léto), není zde někdo, kdo z jakéhokoli důvodu potřebuje zrušit / přesunout již naplánovanou (částečně) naplánovanou svatbu? Tj. že by měl již místo zařízeno, případně něco kolem? Preferujeme jižní Moravu.

Kdyby tu někdo takový byl, prosím dejte vědět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74217
26.6.22 23:07

Když to tolik chvátá. Tak jděte na úřad a vezměte se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5150
27.6.22 00:26

A proc by nekdo, kdo rusi svatbu, prenechaval misto cizim lidem z emimina? Tam by asi meli nejakou cekaci listinu zajemcu a nabidli to jim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
5487
27.6.22 00:48

Náhodou, to není až tak blbý nápad… Proč ne? Kdo to potřebuje zrušit, dočká se aspoň nějaké lepší finanční kompeznace než možného vrácení zálohy a zakladatelka se snoubencem budou mít o pár starostí míň. Za zeptání to stojí. A svatba se naplánovat a zařídit do konce prázdnin taky ještě pořád dá, i kdyby nic nesehnali, jen si člověk nesmí až tak vymýšlet. Škoda to zazdít jen úřadem, jestli to oba chtějí oslavit aspoň nějak s ostatními.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2589
27.6.22 05:44

Trochu by mi to přišlo, jako když stavím své štěstí na neštěstí druhých.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2160
27.6.22 06:58

To je takovej problém svést nějakýho nastávajícího ženicha, aby mu panna nevěsta dala košem? Když už si to teda chci ulehčit, tak pro to musím něco udělat. Nechci slevu zadarmo, to je heslo dne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14980
27.6.22 09:17
@mokkk píše:
Trochu by mi to přišlo, jako když stavím své štěstí na neštěstí druhých.

Tak to je naprosto zcestné. Když koupim listky na koncert od někoho, kdo onemocněl, stavím své štěstí na neštěstí druhých? :lol: Nebo dovolenou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4906
27.6.22 09:37

Dej poptávku spíš na beremese

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
27.6.22 09:47
@Klara.proch28 píše:
Ahoj, chceme se s přítelem narychlo vzít (ještě toto léto), není zde někdo, kdo z jakéhokoli důvodu potřebuje zrušit / přesunout již naplánovanou (částečně) naplánovanou svatbu? Tj. že by měl již místo zařízeno, případně něco kolem? Preferujeme jižní Moravu.Kdyby tu někdo takový byl, prosím dejte vědět.

Klepe na pupek?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný