Přepije se a pak zvrací

23.11.19 09:09

Přepije se a pak zvrací

Zdravím,

mám třítýdenního syna a dneska v noci jsme si tedy něco prožili. Normálně se mi budí tak po 3-4 hodinách, v leže nakojím, hned znovu usne, max musím chvilku konejšit a spí. Dnes se mi probudil po dvou hodinách a řval hlady (má takový typický řev, kdy chce jíst). Tak jsem mu dala prso a pil jak nezřízenej, místo odříhnutí všechno kolem sebe včetně mě vyloženě zeblil, takže kolečko převlíkání, koupání, pak znovu řev, že má hlad (protože opět prázdný žaludek), takže zase kojení a znovu všechno vyzvracel. Takto to postupně šlo tři hodiny, než už bylo všechno venku a on pak usnul, pak se probudil opět po dvou hodinách (= po osmi od posledního kojení, které normálně udržel) a opět bez problému, usnul jako nic.

Vyložila jsem si to tedy tak, že po těch dvou hodinách měl ještě bříško plný a ta další dávka mlíka ho akorát rozdráždila a úleva přišla jen skrze to zvracení. On ale během toho řve, že chce pořád prso. Moje otázka tedy je, zda mu to prso striktně po těch dvou hodinách nedávat, až po třech a více, nebo co s tím dělat. Byl celý nešťastný, teklo mu to i nosem. Zas ho nechci nechat brečet vkuse, ale prso nežužlá, rovnou pije jak pijavice. Dudlík odmítá.

Předem díky za zkušenosti a názory.

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

192
23.11.19 09:19

Včera jsme to řešily s jednou maminkou tady: https://www.emimino.cz/…raci-372296/?… .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 09:25

@LuciMik94 Díky za odkaz. Takže je to normální, to jsem si myslela. Takže prostě krmit, když chce, i když mu to potom vyteče? (není to zvracení, prostě to mlíko nenatrávené se vrátí zpět, jak psala i jedna paní v té druhé diskusi)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
23.11.19 09:39

Přesně. Jestli se jinak zdá ok, je to běžné. U nás to začalo taky kolem toho 4.týdne. Myslím, že se tomu v literatuře a u doktorů říká reflux. Ještě nemají úplně dovyvinutou trávicí soustavu. Moji dceru jsem kojila 16h denně. S manželem jsme nechápali, kde se to do ní vešlo. Pak samozřejmě šla zase většina ven..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama