Reklama

Přepínáte tv reklamy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnnaLejchova
Stálice 73 příspěvků 20.07.18 21:27
přepínáte tv reklamy?

Pokud máte televizor doma, také jste neskutečně naštvaní z počtu a četnosti reklam? Přepínáte je nebo to neřešíte?
Za mě :cert: :pocitac: :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 20.07.18 21:29

Přepínám,ale nic to neřeší, protože ve většině případů, běží reklamy i na ostatních kanálech :zed:

Salorka
Závislačka 4184 příspěvků 6 inzerátů 20.07.18 21:33

@Oliverka28 Přesně..... :roll:

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 20.07.18 21:35

Nepřepínám, zeslabím a pauzu vhodně využiju - třeba se osprchuju, poskládám prádlo apod. Pauzy mi vyhovují.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 20.07.18 21:35

Přepínám nebo vypnu zvuk. Reklamy jsou „nekonečné“.

ka2ka
Extra třída :D 12659 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 21:36

dej si prima zoom tak skoro nejsou ;)

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 20.07.18 21:38

Nepřepínám, protože pak zapomínám přepnout zpátky. :mrgreen:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 300 příspěvků 20.07.18 21:39

Tak na tohle jsem alergická…jakmile tam skočí reklama tak začne manžel přepínat - většinou na jiné reklamy nebo se zakouká do filmu, který už třeba hodinu běží. Využívám reklamu k úklidu - třeba večer stihnu dát prát, sušit prádlo, nádobí do myčky - někdy se stihnu i vykoupat :mrgreen:

Lewisa
Stálice 94 příspěvků 20.07.18 21:39

Já už si nedovedu představit, že se dívám na klasickou televizi. Že musím sednout k televizi přesně v X hodin, přesně do Y hodin tam vydržet… ta reklama mi kdysi až tak nevadila, šla jsem na WC nebo pro něco na zub, ale to jsem neměla děti a měla jsem hromadu času, to už teď nemám, takže mi nevyhovuje koncept TV vysílání jako takový. Díváme se na DVD nebo na Netflix, když máme náhodou čas, a zapnem/vypnem podle potřeby.

Trochu mi reklamy chybí, některé byly vtipné, kromě legendárního „musíš vydržet a budou i zuby“ se mi třeba hrozně líbila jedna na olej, kterou dávali v době rozdělení Československa a byl tam chlap, kterého jako chytili, když pašoval ten olej přes ty nové hranice, to se mi líbilo moc :-)
Ale dneska taky oceňuju, že nemusím dětem vysvětlovat reklamy na vložky nebo prostředky na erekci. :roll:

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 20.07.18 21:42

jéé, já reklamy potřebuju, obvykle potřebuju na wc, uvařit si čaj, dojít kouknout na děti a tak

Tableta
Závislačka 3961 příspěvků 20.07.18 21:46

TV nemám, na notebooku mám adblock. Reklamy mě vytáčí do nepříčetnosti. Když jsem u rodiny a je zaplá televize, tak reklamy nepřepínám. Nad většinou jen kroutím hlavou, jak jsou přiblblý :zed:

Pipet
Generální žvanilka 24067 příspěvků 20.07.18 21:51

Na naší telce si můžu 48h zpátky přehrát, co chci… Takže třeba seriály (zas dávájí pana Monka 8) )si pouštím včerejší díl a reklamy přetáčím :mrgreen:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 20.07.18 21:54
@Pipet píše:
Na naší telce si můžu 48h zpátky přehrát, co chci… Takže třeba seriály (zas dávájí pana Monka 8) )si pouštím včerejší díl a reklamy přetáčím :mrgreen:

Miluju pana Monka, občas mám stejné úchylky jak on :lol: :pankac:

lampicka11
Závislačka 3333 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 22:05

Přepínám…nebo ztisim zvuk a jdu na WC nebo zobnout si něco k jídlu mezi tím :lol:

Ijen
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 20.07.18 22:15

Reklamy me odnaucily se divat na TV.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama