Přepínáte tv reklamy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnnaLejchova
Stálice 88 příspěvků 20.07.18 21:27
přepínáte tv reklamy?

Pokud máte televizor doma, také jste neskutečně naštvaní z počtu a četnosti reklam? Přepínáte je nebo to neřešíte?
Za mě :cert: :pocitac: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 20.07.18 21:29

Přepínám,ale nic to neřeší, protože ve většině případů, běží reklamy i na ostatních kanálech :zed:

Salorka
Závislačka 4225 příspěvků 4 inzeráty 20.07.18 21:33

@Oliverka28 Přesně..... :roll:

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 20.07.18 21:35

Nepřepínám, zeslabím a pauzu vhodně využiju - třeba se osprchuju, poskládám prádlo apod. Pauzy mi vyhovují.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 20.07.18 21:35

Přepínám nebo vypnu zvuk. Reklamy jsou „nekonečné“.

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 21:36

dej si prima zoom tak skoro nejsou ;)

Tamtama
Extra třída :D 11779 příspěvků 20.07.18 21:38

Nepřepínám, protože pak zapomínám přepnout zpátky. :mrgreen:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 307 příspěvků 20.07.18 21:39

Tak na tohle jsem alergická…jakmile tam skočí reklama tak začne manžel přepínat - většinou na jiné reklamy nebo se zakouká do filmu, který už třeba hodinu běží. Využívám reklamu k úklidu - třeba večer stihnu dát prát, sušit prádlo, nádobí do myčky - někdy se stihnu i vykoupat :mrgreen:

Lewisa
Stálice 95 příspěvků 20.07.18 21:39

Já už si nedovedu představit, že se dívám na klasickou televizi. Že musím sednout k televizi přesně v X hodin, přesně do Y hodin tam vydržet… ta reklama mi kdysi až tak nevadila, šla jsem na WC nebo pro něco na zub, ale to jsem neměla děti a měla jsem hromadu času, to už teď nemám, takže mi nevyhovuje koncept TV vysílání jako takový. Díváme se na DVD nebo na Netflix, když máme náhodou čas, a zapnem/vypnem podle potřeby.

Trochu mi reklamy chybí, některé byly vtipné, kromě legendárního „musíš vydržet a budou i zuby“ se mi třeba hrozně líbila jedna na olej, kterou dávali v době rozdělení Československa a byl tam chlap, kterého jako chytili, když pašoval ten olej přes ty nové hranice, to se mi líbilo moc :-)
Ale dneska taky oceňuju, že nemusím dětem vysvětlovat reklamy na vložky nebo prostředky na erekci. :roll:

dedrichov
Závislačka 2864 příspěvků 20.07.18 21:42

jéé, já reklamy potřebuju, obvykle potřebuju na wc, uvařit si čaj, dojít kouknout na děti a tak

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 20.07.18 21:46

TV nemám, na notebooku mám adblock. Reklamy mě vytáčí do nepříčetnosti. Když jsem u rodiny a je zaplá televize, tak reklamy nepřepínám. Nad většinou jen kroutím hlavou, jak jsou přiblblý :zed:

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 20.07.18 21:51

Na naší telce si můžu 48h zpátky přehrát, co chci… Takže třeba seriály (zas dávájí pana Monka 8) )si pouštím včerejší díl a reklamy přetáčím :mrgreen:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 20.07.18 21:54
@Pipet píše:
Na naší telce si můžu 48h zpátky přehrát, co chci… Takže třeba seriály (zas dávájí pana Monka 8) )si pouštím včerejší díl a reklamy přetáčím :mrgreen:

Miluju pana Monka, občas mám stejné úchylky jak on :lol: :pankac:

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 20.07.18 22:05

Přepínám…nebo ztisim zvuk a jdu na WC nebo zobnout si něco k jídlu mezi tím :lol:

Ijen
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 20.07.18 22:15

Reklamy me odnaucily se divat na TV.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >