Přerušení těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 17:12
Přerušení těhotenství

Není tady někdo, kdo byl kvůli nechtěnému těhotenství na přerušení? Máme teď problém s přítelkyní a ona se rozhodla, že zatím rodit nechce. Je na to moc mladá.
Jak se to dá řešit? Je na to už i nějaká pilulka tuším?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

arinecka
Závislačka 4790 příspěvků 14.10.18 17:17

Tak stejně musí na gyndu, tam se dozví vše potřebné. Ať si nechá zrovna předepsat i prášky když děti zatím nechce :nevim:

Enmamma
Závislačka 2991 příspěvků 14.10.18 17:31
:,( :,( :,(

Obara
Povídálka 27 příspěvků 14.10.18 17:38
@Anonymní píše:
Není tady někdo, kdo byl kvůli nechtěnému těhotenství na přerušení? Máme teď problém s přítelkyní a ona se rozhodla, že zatím rodit nechce. Je na to moc mladá.
Jak se to dá řešit? Je na to už i nějaká pilulka tuším?

Ahoj, záleží na tom v kolikátém je týdnu což jí řekne jedině gynekolog takže prvně musí tam a pak s ním vyřešit vše potřebné k interrupci … dá se to řešit buď miniinterrupcí, která není tak riziková a řeší se ambulantně, ale to by musela stihnout jen do určitého týdne a já teď přesně nevím do kolikátého no a kdyby už bylo pozdě tak se to dělá klasická kyretáž, která má větší rizika komplikací a také problémy s početím v budoucnu …já osobně doporučuji, pokud máte oba stálou práci, zázemí případně podporu ze strany rodiny a víte, že jsou ochotní vám pomoci čili jste schopni dítě i sebe uživit tak interrupci nepodstupujte jen proto, že přítelkyně je na to „moc mladá“, je zbytečné podstupovat to riziko případné neplodnosti a v neposlední řadě to může mít později i značný vliv na psychiku ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 17:44

Jste na to dva, proto by bylo nejlepší, kdybys byl přítelkyni oporou v tom, že si miminko necháte a přesvědčíš ji o tom, že to spolu zvládnete. To, že je mladá přece neznamená, že byste se nezvládli o miminko postarat. Zkuste přemýšlet, jak miminko zvládnout a ne hned přemýšlet nad tím nejhorším řešením. :(

Tichošlápek
Extra třída :D 10454 příspěvků 14.10.18 17:45

Co nejdříve na gyndu, ideálně hned v pondělí. Tam zvolí postup dle staří plodu. Čím delší těhotenství tím větší zakrok je nutný pro přerušení

lachtanice86
Kelišová 6395 příspěvků 14.10.18 17:59

Ihned na gyndu a tam se vše dozví.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3445 příspěvků 14.10.18 18:20

Nejedna se o preruseni, ale o ukonceni tehotenstvi. Nazyvejme veci pravym jmenem. Preruseni neceho by byl jen docasny ukon.

Tichošlápek
Extra třída :D 10454 příspěvků 14.10.18 18:24

Holky podle zpráv, co mi údajný budoucí otec píše, tak je holce teprve 15, rodičům to říct nechtějí a jediné, co ho zajímá je, jak by se toho mohli zbavit sami. Takže asi tolik k nějaké možnosti dítě si nechat. Doufám, ze je to jen troll

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 18:27

Já před rokem, pokud se opravdu rozhodnete že dítě nechcete tak doporučuji jít na gyndu hned zítra, aby se stihla tzv. miniinterrupce, která se dělá do 8. týdne a je šetrnější než klasická interrupce, plus nemá tolik pozdějších rizik. Pilulku moc předepisovat nechtějí, často v děloze zůstanou zbytky a musí se na revizi, takže to samé jako při interrupci. Prosím o anonym, nechci aby tu někdo věděl, že jsem podstoupila interrupci, dost se tu za to kritizuje.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 14.10.18 18:38

Problém?? Kondom a antikoncepce vám nic neříká?

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 14.10.18 18:42
@Anonymní píše:
Jste na to dva, proto by bylo nejlepší, kdybys byl přítelkyni oporou v tom, že si miminko necháte a přesvědčíš ji o tom, že to spolu zvládnete. To, že je mladá přece neznamená, že byste se nezvládli o miminko postarat. Zkuste přemýšlet, jak miminko zvládnout a ne hned přemýšlet nad tím nejhorším řešením. :(

Nechápu anonym, ale naprosto souhlasím :palec:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 6 inzerátů 14.10.18 19:13

No jestli na to nejsi mladý i ty, mohli byste to zvládnout pokud máte jinak fungující vztah. Ať přijde sem do skupiny mladých maminek, dostane se jí podpory a zkušeností. Nebude na to pak jako holka sama :)
Taky, nebude rodit teď, ale až za 9 měsíců :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 11:55

já před dvěma lety pilulkama a neměla jsem problém, nic ve mně nezůstalo. Ať jde přítelkyně co nejdřív na gyndu.

Lendie
Kecalka 213 příspěvků 24.10.18 07:19

@Pennya z vlastní zkusenosti vim,ze mlade maminky jsou dnes okolo 20 let jelikoz se posunula hranice, kdy mi deti :lol: jestli ji teprve bude 15,jak se zde psalo, tak je to uplne jina situace. Verte mi nebo ne.., ale 15 a 20let je velky rozdil ve spouste vecech. :( Verim, ze by jsme se ji tam snažili poradit co a jak s mimcem atd…, ale k nekterym vecem musi dozrat sama. Kazdopadne kdyz dozrala k sexu mela by i k diteti mit nejakou zodpovednost. Preruseni ji muze poznamenat na cely zivot :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >