Čerstvě těhotná říjen 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mishula89
Kecalka 170 příspěvků 13.10.18 21:47
Čerstvě těhotná říjen 2018

Ahojky těhulky, zakládám nové téma jestli tu je nějaké podobné tomuhle nebráním se přejít. ???? Potřebuji poradit 10.10 jsme se s manželem dozvěděli tu krásnou novinku jsem v 8 tt těhotenství UTZ krásně šlo vidět malilinké tělíčko a :srdce: bušilo. Vůbec jsem netušila že jsem tehulka bylo mi celkem dobře až na to že mi bylo divně od žaludku ale nic víc. Menstruaci jsem měla vždy jak na houpačce tak jsem to neřešila. Na kontrolu máme jít 31.10 a už jsem z toho napjatá aby vše dobře dopadlo. Teď mě už žaludek neboli chutě nic moc skoro nemám na nic chuť. Akorát mě trošku pod bříškem lechta, prsa neboli jen se zvětšila, a dneska celý den prdim a chodím čůrat. Je to normální stav? Moč mám průzračnou a jsem unavená víc. Moc se asi hlídám mám z toho nervy na tenhle den jsme čekali dlouho nechci nic podcenit. Děkuji za každou cenou radu. :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
N-Nika
Kecalka 494 příspěvků 13.10.18 22:02

Vše výše uvedené projevy jsou normální :palec:

mishula89
Kecalka 170 příspěvků 13.10.18 22:05

@N-Nika děkuji za uklidnění :palec:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 14.10.18 08:22

Dokud nekrvacis, je vsechno v poho a patri to k tomu. :andel:

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 14.10.18 08:37

@mishula89 vše je v pořádku, já jsem dneska 9tt a některé dny mi je tak špatně že kdybych mohla jen ležím ale pak jsou vyjímky ( né moc často :D ) a to je mi v celku dobře :-) a gratuluji :kytka:

mishula89
Kecalka 170 příspěvků 14.10.18 08:43

@Micaella22 tak to jsi ne uklidnila nekrvacim :hug:

mishula89
Kecalka 170 příspěvků 14.10.18 08:45

@G.a.b.c.a20 jeee taky ti moc gratuluji :hug: jsem nadšená a už se nemůžu dočkat další návštěvy u doktora to už půjde i manžel se podívat co se mu podařilo vytvořit :srdce:

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 14.10.18 08:52

@mishula89 děkuji :hug: taky se nemuzu dockat :-) u prvni dcerky se mi to hrozne tahlo ale ted kdyz se musim starat o ni ( 2 roky) tak mi ten cas utika silene az si rikam -coze to uz mam jit k dr? :lol:

mishula89
Kecalka 170 příspěvků 14.10.18 09:15

@G.a.b.c.a20 kdyby i mě to tak utíkalo bylo by to super dostala jsem hned neschopenku takže mě nic jinyho nezbývá než být doma a hledat do čeho pichnu aspoň že mám králíčka se kterým se můžu mazlit. Hlavně aby bylo i u tebe vše v pořádku

mishula89
Kecalka 170 příspěvků 14.10.18 09:15

@G.a.b.c.a20 kdyby i mě to tak utíkalo bylo by to super dostala jsem hned neschopenku takže mě nic jinyho nezbývá než být doma a hledat do čeho pichnu aspoň že mám králíčka se kterým se můžu mazlit. Hlavně aby bylo i u tebe vše v pořádku

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 14.10.18 10:21

@mishula89 tak to jsme meli stejne, u dcerky jsem taky hned dostala neschopenku..ted me nastesti zabavi ta moje princezna takze neni ani moc cas na to vse myslet..snad ano, musime myslet pozitivne :-)

Gaforia
Kecalka 229 příspěvků 06.11.18 09:27

@mishula89 ahoj, tak jak dopadla kontrola? Byl i manzilek se podivat? :srdce: :D

mishula89
Kecalka 170 příspěvků 06.11.18 19:27

@Gaforia ahoj ano vše v pořádku manžel byl semnou jak slyšel :srdce: tak plakal krásný to bylo. Jinak nás čeká teď 14.11 1 screening tak snad bude vše v pořádku a co ty? :hug:

mishula89
Kecalka 170 příspěvků 06.11.18 19:28

@G.a.b.c.a20 ahoj gabco tak ví ty? Dlouho ses mi neozvala psala jsem ti i soukromou zprávu :hug:

Gaforia
Kecalka 229 příspěvků 07.11.18 06:29

@mishula89 jee, tak to je hezké :srdce:
Určitě bude vše ok-musí být! :kytka:
Mě teprve čeká první prohlídka na gyndě, ale až 19.11., takže já si počkám :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >