26TT pohyby miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 17:06
26TT pohyby miminka

Zdravím maminky všimla jsem si více diskuzi na toto téma ale chtěla jsem založit pravě to své. Chtěla bych mít dotaz jsem momentálně 26+5 o 4 dny mimi menší ale je to prý normální. Můj problém je že veškeré vyšetření máme v pořádku před 5-6 dny jsme byli zrovna na kontrole. Ale… pohyby miminka se mi obačas zdají výrazné ale obačas 2-3 dny je cítím malinko a tak jakoze spíše takové vlnění než žduchanečky. ( placenta na zadní straně ) stávalo se to některé? Děkuji za komentáře 8)

Reakce:

rozand
Závislačka 2955 příspěvků 12.10.18 17:11

A proč že nové téma? :roll:

A ano, je to úplně normální. Dítě je ještě poměrně malé.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 216 příspěvků 12.10.18 17:50

Je to normální, jsem 25+3, mimčo odpovídá a někdy ho cítím jen šimrání. Jiné dny zase kope, že bych neřekla, že na to může mít už takovou sílu. Jde o to, jak je mimi natočené, kde máte placentu, jakou máte váhu…

lachtanice86
Kelišová 6101 příspěvků 12.10.18 18:17

Za prvé jestli jsi 26+5 tak nejsi 26tt ale 27tt. A sama mám placentu na přední straně a ano je to normální.

rozand
Závislačka 2955 příspěvků 12.10.18 18:22

@lachtanice86 ale ona ji ma na zadní ;) … i tak je to normální

kristyn.g
Závislačka 2797 příspěvků 12.10.18 18:23
@Anonymní píše:
Zdravím maminky všimla jsem si více diskuzi na toto téma ale chtěla jsem založit pravě to své. Chtěla bych mít dotaz jsem momentálně 26+5 o 4 dny mimi menší ale je to prý normální. Můj problém je že veškeré vyšetření máme v pořádku před 5-6 dny jsme byli zrovna na kontrole. Ale… pohyby miminka se mi obačas zdají výrazné ale obačas 2-3 dny je cítím malinko a tak jakoze spíše takové vlnění než žduchanečky. ( placenta na zadní straně ) stávalo se to některé? Děkuji za komentáře 8)

Ahoj jsem 31tt a dosud to bylo jak píšeš některé dny řádilo jak pominute pak par dni jen mírně občas něco ;-)

lachtanice86
Kelišová 6101 příspěvků 12.10.18 18:23

@rozand chyba ale jo je to normální.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >