26TT pohyby miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 17:06
26TT pohyby miminka

Zdravím maminky všimla jsem si více diskuzi na toto téma ale chtěla jsem založit pravě to své. Chtěla bych mít dotaz jsem momentálně 26+5 o 4 dny mimi menší ale je to prý normální. Můj problém je že veškeré vyšetření máme v pořádku před 5-6 dny jsme byli zrovna na kontrole. Ale… pohyby miminka se mi obačas zdají výrazné ale obačas 2-3 dny je cítím malinko a tak jakoze spíše takové vlnění než žduchanečky. ( placenta na zadní straně ) stávalo se to některé? Děkuji za komentáře 8)

Reakce:
rozand
Závislačka 3454 příspěvků 12.10.18 17:11

A proč že nové téma? :roll:

A ano, je to úplně normální. Dítě je ještě poměrně malé.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 17:50

Je to normální, jsem 25+3, mimčo odpovídá a někdy ho cítím jen šimrání. Jiné dny zase kope, že bych neřekla, že na to může mít už takovou sílu. Jde o to, jak je mimi natočené, kde máte placentu, jakou máte váhu…

lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 12.10.18 18:17

Za prvé jestli jsi 26+5 tak nejsi 26tt ale 27tt. A sama mám placentu na přední straně a ano je to normální.

rozand
Závislačka 3454 příspěvků 12.10.18 18:22

@lachtanice86 ale ona ji ma na zadní ;) … i tak je to normální

kristyn.g
Závislačka 2913 příspěvků 12.10.18 18:23
@Anonymní píše:
Zdravím maminky všimla jsem si více diskuzi na toto téma ale chtěla jsem založit pravě to své. Chtěla bych mít dotaz jsem momentálně 26+5 o 4 dny mimi menší ale je to prý normální. Můj problém je že veškeré vyšetření máme v pořádku před 5-6 dny jsme byli zrovna na kontrole. Ale… pohyby miminka se mi obačas zdají výrazné ale obačas 2-3 dny je cítím malinko a tak jakoze spíše takové vlnění než žduchanečky. ( placenta na zadní straně ) stávalo se to některé? Děkuji za komentáře 8)

Ahoj jsem 31tt a dosud to bylo jak píšeš některé dny řádilo jak pominute pak par dni jen mírně občas něco ;-)

lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 12.10.18 18:23

@rozand chyba ale jo je to normální.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >