Špinění ve 2. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IvuKr
Nováček 5 příspěvků 12.10.18 10:29
Spineni v 2 trimestru

Holky, nesetkal se nekdo prosim? Jsem v 19tt a dva tydny spinim hnedou krvi, byla jsem dokonce 11 dnu hospitalizovana v nemocnici. Beru Utrogestan, Magnesium a Ascorutin. Obcas me u toho spineni poboliva bricho jako pri MS, ale tak nejak slabeji. Zjistili vlastne jen nizko polozenou placentu. Mam klidovy rezim. Spinim vzdycky tak dva dny, pak to na chvili prejde a objevi se zase. Mam hrozny strach. Mate nekdo podobne zkusenosti?

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reakce:
barabrambora
Kecalka 423 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 10:42

@IvuKr Ahoj, neboj. Měla jsem to samé. Ve 22. týdnu se placenta vytáhla a už to bylo v pořádku.

IvuKr
Nováček 5 příspěvků 12.10.18 10:52
@barabrambora píše:
@IvuKr Ahoj, neboj. Měla jsem to samé. Ve 22. týdnu se placenta vytáhla a už to bylo v pořádku.

A opakovalo se ti taky to spineni? Ze treba par dni byl klid a pak se to zase objevilo? Byla to porad ta nahnedla krev? Bylo to nekdy vic a nekdy min? Dekuji moc za reakci. Jsem z toho hrozne vystrasena pokazde, kdyz to prijde. Snazim se mit klidovy rezim (i kdyz mam doma dceru 2,5) docela se to da

Hoa Mai
Kelišová 5801 příspěvků 21 inzerátů 12.10.18 10:57

@IvuKr Jo, zažila jsem to dvakrát. Jednou to byla nízko položená placenta, podruhé hematom. U toho hematomu jsem dokonce na začátku dost silně zakrvácela jasnou krví, pak měsíc špinila, ale miminko se udrželo a narodilo v termínu.

barabrambora
Kecalka 423 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 10:58

@IvuKr Jo měla jsem pár dní klid a pak zase. Bylo to asi od 12. týdne až do toho 22. Někdy to bylo trošku a někdy fakt dost. Nenamáhej se, odpočívej a hlavně klid. Já vím, že to jsou nervy, ale bude to dobré. Zkus tady prohledat diskuzi špinění v těhotenství. Byly jsme tam 3 ,co jsme měli stejný problém a u všech to dopadlo dobře.

barabrambora
Kecalka 423 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 11:00

Tak je to diskuze Krvácení-špinění v těhotenství.

IvuKr
Nováček 5 příspěvků 12.10.18 11:00

@Hoa Mai tak to je dobre. Jsou to nervy vid? Clovek je porad jak na trni

IvuKr
Nováček 5 příspěvků 12.10.18 11:05
@barabrambora píše:
@IvuKr Jo měla jsem pár dní klid a pak zase. Bylo to asi od 12. týdne až do toho 22. Někdy to bylo trošku a někdy fakt dost. Nenamáhej se, odpočívej a hlavně klid. Já vím, že to jsou nervy, ale bude to dobré. Zkus tady prohledat diskuzi špinění v těhotenství. Byly jsme tam 3 ,co jsme měli stejný problém a u všech to dopadlo dobře.

Dekuji, fakt jsem z toho spatna. Pokazde kdyz to prijde, uplne se rozklepu. Tak jsem se tesila, jak si budu to tehotenstvi uzivat a misto toho ted jsem rada za kazdy dalsi den, a to je jeste takova doba pred nama. Dodrzovala jsi prisne ten klidovy rezim? Ono mi totiz kazdy doktor tvrdil neco jineho, vetsina byla pro jej dodrzovat, ale taky se nasli takovi co tvrdili, ze je to uplne jedno. Ja se radejsi drzim toho jej dodrzovat, ale tedy snidani si udelam, obcas se projdu po byte a pomalu neco udelam, jakoze vyndam mycku atd.

Hoa Mai
Kelišová 5801 příspěvků 21 inzerátů 12.10.18 11:17

@IvuKr to jo, no. Hlavně mě ten hematom začal po 3 týdnech odcházet (v 18tt) a vypadalo to tak, že jsem z ničeho nic dostala průjem, cítila lehké kontrakce a nárazově krvácela trochu víc, než špinění, i když hnědou krví. No ty kontrakce a průjem - takhle se často rozjíždí porod, takže jsem byla totálně na prášky. Navíc to bylo o Vánocích a děti už věděly, že v bříšku je miminko. Ale naštěstí to přešlo a pak až do konce těhotenství byl klid, dokonce jsem ještě pak chodila pár měsíců do práce.

IvuKr
Nováček 5 příspěvků 12.10.18 20:54
@barabrambora píše:
@IvuKr Jo měla jsem pár dní klid a pak zase. Bylo to asi od 12. týdne až do toho 22. Někdy to bylo trošku a někdy fakt dost. Nenamáhej se, odpočívej a hlavně klid. Já vím, že to jsou nervy, ale bude to dobré. Zkus tady prohledat diskuzi špinění v těhotenství. Byly jsme tam 3 ,co jsme měli stejný problém a u všech to dopadlo dobře.

Dekuji mockrat ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >