Růžové špinění v 5. tt.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 11.10.18 19:18
Růžové špinění v 5. tt.

Ahoj holky,
nemáte některá zkušenost s růžovým až nahnědlýn výtokem na začátku těhotenství? Já jsem dnes 23. den po oplodnění, takže zhruba 5.tt (podle menstruace by to bylo víc, mám hodně dlouhé cykly). Od pondělí, takže už 4. den, růžově až hnědě špiním. Ne nějak moc, jedna intimka na den v pohodě stačí. Jinak se cítím dobře, nic mě nebolí… Dost mě to vyděsilo, když to trvalo ještě i v úterý, tak jsem jela večer na pohotovost, ale doktorka se mnou jednala hrozně, monitor mi ani neukázala a řekla mi jen že tam žádnou krev nevidí. Nic mi na to nedala. Dnes mi to špinění přišlo ještě o trošku horší než předešlé dny, tak jsem volala své doktorce. Prý mě vidět nepotřebuje, že stačí, že jsem byla na pohotovosti a mám přijít až za týden, aby se podívala, jestli těhotenství prosperuje. Jsem z toho docela zoufalá, v jiných diskuzích jsem četla, že se v těchto případech často předepisuje Utrogestan, ale mně nikdo nic nedal. Všude samá arogance, připadám si jako největší simulant pod sluncem. Je to moje první těhotenství. Udělala bych cokoliv, aby všechno bylo ok, ale mám pocit, že doktoři mají k tomu přístup „buď anebo“. Kolem nidace jsem vůbec nešpinila, až teď. Tak je mi to fakt divný :(.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 11.10.18 19:24

@Mihalka88 ale ono je to buď a nebo.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 11.10.18 19:24

Jenže ono to takhle na začátku je „buď a nebo“. Nikdo ti neřekne jak to dopadne, ale když se budeš stresovat, tak neuděláš dobře ani sobě ani případnému dítěti. Zkus být v klidu a odpočívat.

heevi
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 11.10.18 19:25

Víš, je to blbý, ale ono to je “buď anebo”… ale chápu, že máš strach :hug: držím palce, ať to ustane a mimčo pěkně roste :kytka: u první dcerky jsem krvácela někdy v 8 tt hrozně moc, no a byl to hematom, mimčo se drželo. Nakonec jsme se šťastného konce nedočkali, ale tohle s tím nemělo nic společného. Dokud to není jasná červená krev ve větším množství, zkus být co nejvíc v klidu :)

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 11.10.18 19:28

Já vim, že ne všechno jde ovlivnit, ale něco třeba jo a stejně to nikdo neřeší. To mě fakt štve. :(

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 11.10.18 19:30

@Mihalka88 tohle nejde nijak ovlivnit. Buď je vajíčko ok a udrží se a nebo není a nedopadne to.

veselamuchomurka
Povídálka 32 příspěvků 11.10.18 19:31

taky jsem špinila a dobře to dopadlo:)

heevi
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 11.10.18 19:33

@Mihalka88 ptala jsem se na to tenkrát doktora, když jsem v začátcích krvacela. Utrogestan jsem dostala a pak ještě nějaký vitamín. Říkal, že to pacientkám předepisuje, ale že ze svých zkušeností ví, že to nic moc neovlivní… že většina těch raných potratů je kvůli nějaké vadě a výsledkem by bylo často nemocné nebo dokonce neživotaschop­né dítě…

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 11.10.18 19:35

@heevi
Aha, ja jsem prave nechala, proč mi to nedaly :think: diky

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 11.10.18 19:36

@veselamuchomurka
A jak dlouho ti to trvalo?

heevi
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 11.10.18 19:38
@Mihalka88 píše:
@heevi
Aha, ja jsem prave nechala, proč mi to nedaly :think: diky

Spíš to asi pomůže psychicky, že máš pocit, že děláš maximum. Ale já ho brala a stejně krvácela :nevim: mnohem víc pomohlo opravdu polehávat a šetřit se :)

veselamuchomurka
Povídálka 32 příspěvků 11.10.18 19:39

Až do 15 tt, pak odkrvácel hematom ve velkém, no a pak ještě občas tak měsíc

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 11.10.18 19:39

@heevi
To jsem taky hodně četla, ten odpočinek, a taky mi to ani jedna doktorka neřekla. :zed:

heevi
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 11.10.18 19:40

@Mihalka88 ale občas clovek proste natrefi na nějakou takovou “příjemnou” čůzu… kašli na ni, beztak to byla nějaká zamindrákovaná bába ;) teď hlavně co nejmíň stresu :kytka:

Mihalka88
Stálice 81 příspěvků 11.10.18 19:45

@heevi
Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >