27tt tlumené pohyby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 18:20
27tt tlumené

Ahojky maminky jsme mometalne ve 27tt a už dva dny mě trápí tlumené pohyby není to prostě nic valného. Stávalo se Vám to též v tomto týdnu?

Reakce:
Jannys
Kelišová 6508 příspěvků 10.10.18 18:48
@Anonymní píše:
Ahojky maminky jsme mometalne ve 27tt a už dva dny mě trápí tlumené pohyby není to prostě nic valného. Stávalo se Vám to též v tomto týdnu?

Nevím jestli též v tomto týdnu,ale často miminko i spí :palec: nejlépe se " vyvalit " na bok a pohyby by jsi měla cítit.
Pokud cítíš přes den alespoň něco mělo by být vše v pořádku.
P.S.taky záleží kde máš uloženou placentu.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8774 příspěvků 10.10.18 19:34

Dej si čokoládu, lehni si rovně na záda a hned to bude :) a nebo si maličko „přilehni“ břicho :) jsem na konci 26tt a spím skoro denně na břiše, ale já pohyby cítím dobře :)

lovethelife
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 11.10.18 21:15

@Kristyna.Vechto­va omlouvám se, že píšu mimo téma, ale musím se zeptat! :D Já měla strach si lehnout na boku lehce na břicho, to jsi s tím úplně v klidu? A dítě neprotestuje? :D Přijde mi to nepřirozené na něm ležet.

lovethelife
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 11.10.18 21:19

Zakladatelko, já v té době cítila pohyby stále normálně a to jsem měla v bříšku celkem klidné dítě :-) Já bych klidně na kontrolu zašla, pohyby bych nepodceňovala, žila jsem v zahraničí a tam to bylo červeně v každé brožurce, že je důležité při změně miminko zkontrolovat ;) Nicméně, mimčo se samozřejmě mohlo pootočit a třeba Tě kope do zad… nejsem moc příznivcem utz, ale v těchto případech jsem dceru zkontrolovat nechala ráda. ALE na druhou stranu, já jsem plašan, po blbých zkušenostech ve mě zůstal strach.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8774 příspěvků 11.10.18 21:23

@lovethelife ne dítě neprotestuje ba naopak když ležím na zádech nebo pravém boku tak kope jak zběsilý ať si laskavě přelehnu :D a samozřejmě neležím vyloženě úplně na břiše ale spíš na půl na boku na půl na břiše, když ležím „na pravým boku“ tak mám levou stranu „podloženou“ kojícím polštářem :) měla jsem to tak i u syna :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >