Ricinový olej který?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminecka2
Nováček 3 příspěvky 10.10.18 13:25
Ricinový olej který?

Dobrý den maminky prosím vás chci si dát koktejl z ricinoveho oleje a nevím který použít… Koupila sem v lékárně a píší na něm neužívat vnitřně :think:

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 10.10.18 13:29

Protože je to sajrajt. Vykašli se na to

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:31

kdyz jsem si procitala diskuze tak o tom maminky psaly že se to tam sice píše ale normalne ho použily . já jsem si koupila od saoosu . kdy máš nebo byl termín jestly se muzu zeptat :)

Maminecka2
Nováček 3 příspěvky 10.10.18 13:35
@Anonymní píše:
kdyz jsem si procitala diskuze tak o tom maminky psaly že se to tam sice píše ale normalne ho použily . já jsem si koupila od saoosu . kdy máš nebo byl termín jestly se muzu zeptat :)
mám dva dny po termínu a nic nepomáhá na vyvolání tak se chystám na koktejl ale asi je teda jedno jaký ten olej pouziju :nevim:

Tejule
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.10.18 13:37

Proboha je to jed… Každá se tady boji očkování, oxytocinu u porodu, ale naleje do sebe dobrovolně jedovatý olej a ohrozí sebe i mimino… Ten olej se používá hlavně v kosmetickém průmyslu, nechápu kdo todle vymyslel, zvedni telefon a zavolej gynekolozce co si chceš dát, co ti řekne… Pokud máš potřebu se pořádně vysra t, tak si dej deci olivace a zajez to svestkama, tím se neotravis a neublizis miminu a službu to udělá stejnou…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 14:17

@Maminecka2 ijá měla termin 8. …v pondělí jsem si ho dala parkrat me to prohnalo a byly i bolesti ale prd z toho zitra jdu do něj znova podle dr to mam na spadnutí ale podle me stejne dojde na vyvolaní.. do kdy daly cas tobe porodit? a už se ti neco chysta?

Tejule
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.10.18 15:14

Hlavně pak odkladejte očkování a odmitejte léky u porodu, aby se vaše dítě neotravilo a neposkodilo ho to a samy ho trávíte ricinovym olejem, to by mělo být trestné… Precetly jste si o to vůbec něco? Myslíte, že v lékárně se píše jen tak neuzivat vnitřně? Jste normální takhle ohrožovat sebe a děti??? Matka by své dítě měla chránit a ne ještě nenarozené chtít zabít… Je mi z vás fakt zle…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 15:29

@Tejule myslím že tazatelka se na tohle neptala … první si o tom něco přečtěte a potom komandujte :cert:

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 10.10.18 15:32
@Anonymní píše:
@Tejule myslím že tazatelka se na tohle neptala … první si o tom něco přečtěte a potom komandujte :cert:

Prohlásil hrdý anonym :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 17:03

@Tichošlápek ach jo :*

Tejule
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.10.18 17:52

Mě je úplně jedno na co se tazatelka ptala, ale pokud už má v hlavě tak vymeteno, že chce trávit sebe a své dítě… To fakt už hraničí se zdravým rozumem… Ženský fakt se vzpamatuje, ricin je jed a používá se na krémy a kosmetické přípravky, když napíšu na net, že sníst celou indulonu, že to vyvolá porod, tak proletite pro indulonu a budete ji u ordinace zobat??? Bez nějakého uvažování??? To snad ne!

Tejule
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 10.10.18 17:59

https://cs.m.wikipedia.org/…v%C3%BD_olej
Poslední odstavec o tom, že ti co sklízejí ricin tak mají zdravotní potíže… To jako fakt lejete svým dětem jo? Hustý, co si takhle dát třeba hrst ibalginu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >