Reklama

Ricinový olej který?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminecka2
Nováček 3 příspěvky 10.10.18 13:25
Ricinový olej který?

Dobrý den maminky prosím vás chci si dát koktejl z ricinoveho oleje a nevím který použít… Koupila sem v lékárně a píší na něm neužívat vnitřně :think:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10003 příspěvků 10.10.18 13:29

Protože je to sajrajt. Vykašli se na to

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:31

kdyz jsem si procitala diskuze tak o tom maminky psaly že se to tam sice píše ale normalne ho použily . já jsem si koupila od saoosu . kdy máš nebo byl termín jestly se muzu zeptat :)

Maminecka2
Nováček 3 příspěvky 10.10.18 13:35
@Anonymní píše:
kdyz jsem si procitala diskuze tak o tom maminky psaly že se to tam sice píše ale normalne ho použily . já jsem si koupila od saoosu . kdy máš nebo byl termín jestly se muzu zeptat :)
mám dva dny po termínu a nic nepomáhá na vyvolání tak se chystám na koktejl ale asi je teda jedno jaký ten olej pouziju :nevim:

Tejule
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.10.18 13:37

Proboha je to jed… Každá se tady boji očkování, oxytocinu u porodu, ale naleje do sebe dobrovolně jedovatý olej a ohrozí sebe i mimino… Ten olej se používá hlavně v kosmetickém průmyslu, nechápu kdo todle vymyslel, zvedni telefon a zavolej gynekolozce co si chceš dát, co ti řekne… Pokud máš potřebu se pořádně vysra t, tak si dej deci olivace a zajez to svestkama, tím se neotravis a neublizis miminu a službu to udělá stejnou…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 14:17

@Maminecka2 ijá měla termin 8. …v pondělí jsem si ho dala parkrat me to prohnalo a byly i bolesti ale prd z toho zitra jdu do něj znova podle dr to mam na spadnutí ale podle me stejne dojde na vyvolaní.. do kdy daly cas tobe porodit? a už se ti neco chysta?

Tejule
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.10.18 15:14

Hlavně pak odkladejte očkování a odmitejte léky u porodu, aby se vaše dítě neotravilo a neposkodilo ho to a samy ho trávíte ricinovym olejem, to by mělo být trestné… Precetly jste si o to vůbec něco? Myslíte, že v lékárně se píše jen tak neuzivat vnitřně? Jste normální takhle ohrožovat sebe a děti??? Matka by své dítě měla chránit a ne ještě nenarozené chtít zabít… Je mi z vás fakt zle…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 15:29

@Tejule myslím že tazatelka se na tohle neptala … první si o tom něco přečtěte a potom komandujte :cert:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10003 příspěvků 10.10.18 15:32
@Anonymní píše:
@Tejule myslím že tazatelka se na tohle neptala … první si o tom něco přečtěte a potom komandujte :cert:

Prohlásil hrdý anonym :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 17:03

@Tichošlápek ach jo :*

Tejule
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.10.18 17:52

Mě je úplně jedno na co se tazatelka ptala, ale pokud už má v hlavě tak vymeteno, že chce trávit sebe a své dítě… To fakt už hraničí se zdravým rozumem… Ženský fakt se vzpamatuje, ricin je jed a používá se na krémy a kosmetické přípravky, když napíšu na net, že sníst celou indulonu, že to vyvolá porod, tak proletite pro indulonu a budete ji u ordinace zobat??? Bez nějakého uvažování??? To snad ne!

Tejule
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.10.18 17:59

https://cs.m.wikipedia.org/…v%C3%BD_olej
Poslední odstavec o tom, že ti co sklízejí ricin tak mají zdravotní potíže… To jako fakt lejete svým dětem jo? Hustý, co si takhle dát třeba hrst ibalginu…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >