Lehké krvácení 16tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristynka22
Kecalka 189 příspěvků 09.10.18 21:04
Lehké krvácení 16tt

Ahoj holky,

teď jsem vyšla ze sprchy a dost mě vylekalo, že jsem lehce krvácela. Na kalhotkách nic nebylo, až ve sprše se to spustilo. Bylo to opravdu jen lehoučké, spíše špinění ale také v tom bylo pár malých chuchvalců, vypadalo to trošku jako když se při MS odlučuje děložní výstélka, krev byla světle červená. Bolesti nemám, jen takový slabý tlak v břichu, mám trošku žaludek na vodě, ale to bude asi stresem. Ráno budu volat na gyndu, jestli můžu přijít. Myslíte že mám vydržet, nebo jet na pohotovost ještě teď večer? Může takto začínat potrat? Moc děkuji za všechny rady.

Reakce:
skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 09.10.18 21:10

Tak ve kterým týdnu to teda bylo?

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 09.10.18 21:11

Ze mně valila krev v 10. a ve 12. týdnu. Vždycky jsem letěla na gyndu a pokaždé to bylo z prasklé cévky na čípku. Zkus se v klidu vyspat a nech to na ráno, pokud by se rozjížděl potrat, stejně ho nikdo nezastaví.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 21:13

V klidu si lehni, uklidni se a jeď ráno ke svému lékaři:) já tohle tehu krvácela několikrát a naštěstí vždy vše ok:) někdo je k tomu prostě náchylnější .. pokud se to nezhorší tak kliiid :hug:

Kristynka22
Kecalka 189 příspěvků 09.10.18 21:24

@skorotehotna
Pardon za nepřesnost, jsem 15+5, u tohoto tématu 16tt mi to napsalo že téma již existuje, tak jsem to předělala na 15tt a netušila jsem, že zůstane i tato diskuze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 22:06

@Kristynka22 já tak krvácela 3× ve třetím těhotenství, vždy si mne nechali na týden v nemocnici a měla jsem pak do konce těhotenství klidový režim, dcera bude mít 3 roky (měla jsem podrážděnou dělohu)

Kristynka22
Kecalka 189 příspěvků 09.10.18 22:10

Moc vám děkuji za uklidnění, krev mi neteče ale začali mi slabé křeče :,( Snad to zvládneme

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 22:27

Okamzite bych jela na pohotovost, to nevypada dobre.

Gabri.ela.ela
Stálice 53 příspěvků 10.10.18 08:55

Jak to s tebou vypadá ? :hug:

Kristynka22
Kecalka 189 příspěvků 10.10.18 13:31

@Gabri.ela.ela
K ránu jsem měla lehké křeče, ale ani jsem nešpinila nic, teďka jsem v pohodě. Na gyndu se dostanu až v pátek :,( Ale kdyžtak pojedu na tu pohotovost

rozand
Závislačka 3383 příspěvků 10.10.18 13:41

@Kristynka22 Jeď na pohotovost hned, když jsi krvácela s křečemi 8o .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >