35 týden těhotenství- nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
00verča00
Stálice 79 příspěvků 09.10.18 16:44
35tt nevolnost

Ahoj,

jsem ve 35tt a už dva dny mi je nevolno od žaludku jako v prvním trimestru. Nezvracím, mám jen velký pocit na zvracení. Měli jste to taky?
Včera mi nejspíš odešla hlenová zátka. Může to být díky tomu? Připravujeme se na porod? 8o

Děkuji

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 09.10.18 16:51

Spíš ti dítě někam blbě tlačí, ne? :nevim:

kacakaca
Závislačka 2611 příspěvků 09.10.18 16:54

Krute nevolnosti jsem mela do konce 7.mesice. Jak zacal 9., vratily se. Jen rozdil byl v tom, ze ty prvni jsem zajidala, cpala se a pribrala 3kila za tech 7 mesicu, v tom devatem je mi zle, vubec nemam hlad, kazde sousto me tlaci, nekdy pali zaha a kila leti nahoru. Navrat nevolnosti v devatem mesici jsem mela v kazdem tehotenstvi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >