Reklama

35 týden těhotenství- nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

00verča00
Stálice 67 příspěvků 09.10.18 16:44
35tt nevolnost

Ahoj,

jsem ve 35tt a už dva dny mi je nevolno od žaludku jako v prvním trimestru. Nezvracím, mám jen velký pocit na zvracení. Měli jste to taky?
Včera mi nejspíš odešla hlenová zátka. Může to být díky tomu? Připravujeme se na porod? 8o

Děkuji

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 09.10.18 16:51

Spíš ti dítě někam blbě tlačí, ne? :nevim:

kacakaca
Závislačka 2554 příspěvků 09.10.18 16:54

Krute nevolnosti jsem mela do konce 7.mesice. Jak zacal 9., vratily se. Jen rozdil byl v tom, ze ty prvni jsem zajidala, cpala se a pribrala 3kila za tech 7 mesicu, v tom devatem je mi zle, vubec nemam hlad, kazde sousto me tlaci, nekdy pali zaha a kila leti nahoru. Navrat nevolnosti v devatem mesici jsem mela v kazdem tehotenstvi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >