Lehké krvácení 15tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristynka22
Kecalka 189 příspěvků 09.10.18 21:04
Lehké krvácení 15tt

Ahoj holky,

teď jsem vyšla ze sprchy a dost mě vylekalo, že jsem lehce krvácela. Na kalhotkách nic nebylo, až ve sprše se to spustilo. Bylo to opravdu jen lehoučké, spíše špinění ale také v tom bylo pár malých chuchvalců, vypadalo to trošku jako když se při MS odlučuje děložní výstélka, krev byla světle červená. Bolesti nemám, jen takový slabý tlak v břichu, mám trošku žaludek na vodě, ale to bude asi stresem. Ráno budu volat na gyndu, jestli můžu přijít. Myslíte že mám vydržet, nebo jet na pohotovost ještě teď večer? Může takto začínat potrat? Moc děkuji za všechny rady.

Reakce:
Jannys
Kelišová 6508 příspěvků 09.10.18 21:21

@Kristynka22 jela bych na pohotovost

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 09.10.18 21:29

@Kristynka22 V každém případě když je žena těhotná a krvácí tak by se měla nechat zkontrolovat lékařem. Chce to hlavně zachovat klid dokud nebudeš vědět co se děje. Já vím je to těžké, ale neboj se. Sama jsem to zažila a vše bylo v pořádku. Raději si na gynekologii ale zajeď hned.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >