Reklama

Lehké krvácení 15tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristynka22
Kecalka 124 příspěvků 09.10.18 21:04
Lehké krvácení 15tt

Ahoj holky,

teď jsem vyšla ze sprchy a dost mě vylekalo, že jsem lehce krvácela. Na kalhotkách nic nebylo, až ve sprše se to spustilo. Bylo to opravdu jen lehoučké, spíše špinění ale také v tom bylo pár malých chuchvalců, vypadalo to trošku jako když se při MS odlučuje děložní výstélka, krev byla světle červená. Bolesti nemám, jen takový slabý tlak v břichu, mám trošku žaludek na vodě, ale to bude asi stresem. Ráno budu volat na gyndu, jestli můžu přijít. Myslíte že mám vydržet, nebo jet na pohotovost ještě teď večer? Může takto začínat potrat? Moc děkuji za všechny rady.

Reklama

Reakce:

Jannys
Kelišová 6317 příspěvků 09.10.18 21:21

@Kristynka22 jela bych na pohotovost

Jessica4
Povídálka 42 příspěvků 09.10.18 21:29

@Kristynka22 V každém případě když je žena těhotná a krvácí tak by se měla nechat zkontrolovat lékařem. Chce to hlavně zachovat klid dokud nebudeš vědět co se děje. Já vím je to těžké, ale neboj se. Sama jsem to zažila a vše bylo v pořádku. Raději si na gynekologii ale zajeď hned.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >