Reklama

Nefrovaxin v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petulinka92
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 20:34
Nefrovaxin v těhotenství

Ahoj, mám dotaz, jestli některá z vás brala NefroVaxin v těhotenství, jsem ve 3.mesici a mimo jiné léky mi doktor řekl, abych si koupila i tohle, lékárnice na mě koukala jako blázen, že tohle se těhotným vůbec nedoporučuje, máte některá zkušenost? děkuji

Přečtěte si článek: Povolené a zakázané léky v těhotenství

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 11005 příspěvků 12.10.18 14:17

Dobrý den,

zkuste se na užívání léků v těhotenství zeptat našeho gynekologa. Pan doktor odpovídá celkem hbitě.

Přeji pěkný den :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >