Opakované špinění v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zzzuzzzannna
Povídálka 40 příspěvků 11.10.18 22:24
opakovane spineni v tehotenstvi

Ahoj maminky,
chtela jsem se zeptat, zda mate zkusenosti se spinenim i treba v druhem trimestru tehotenstvi.Vim,ze v prvnim k tomu dochazi pomerne casto. Abych nastinila situaci..V 7.tydnu jsem par dni spinila, ale bylo to v dobe, kdy jsem mela mit menstruaci, coz pry byva obvykle.Ted na konci 14.tydne se mi to stalo znovu ( v terminu menstruace to nebylo).Asi 3 dny po sobe jsem jednou denne zaspinila hodne svetle hnedou krvi. Zadne bolesti jsem nemela.Pro jistotu jsem navstivila pohotovost.Dle utz vnitrniho i pres bricho vse vporadku, kultivace taky vporadku. Dostala jsem Ascorutin.Kdyz jsem to pak rikala sve doktorce, tak rikala, ze jakekoliv spineni neni dobre, cimz me trochu zneklidnila. Stalo se nektere z vas, ze jste treba nekolikrat za tehotenstvi zaspinily, a presto bylo vse vporadku? Dekuju za vase zkusenosti :)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 22:27

Ano i jsem několikrát krvácela a vzdy bez příčiny :) a vše je v pořádku :) neměj strach :)

Serpentini
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 11.10.18 22:29

Já špinila v prvním trimestru, to tedy nevím proč. Bylo mi lékařem řečeno, že je to normální a nemám mít strach. Potom ve 14. týdnu jsem slabě krvácela, prý prasklá cévka. Od té doby nic.

lll14
Stálice 67 příspěvků 11.10.18 23:35

Ahoj, já špinila 2 x v prvním trimestru, potom v 26 tt, vždy světle růžový výtok, který jsem zaznamenala na toaleťáku. V tom druhém trimestru jsem běžela na pohotovost a tam si připadala skoro jak hysterka, doktorka uvnitř žádnou krev neviděla a nebýt oranžového výtoku na intimce, tak jsem si sama připadala jak blázen. Zkontrolovali, co by mohlo být špatně a nic nenašli. Poté jsem opět špinila cca měsíc poté po sexu a ještě asi dvakrát bez příčiny, to už jsem neletěla na pohotovost, ale jen na kontrolu na gyndu. Nakonec jsem začala špinit pár dní před porodem. Důvod, proč bylo špinění se nikdy nezjistil, ale nyní u mě spinká třítýdenní chlapeček, takže to nemusí znamenat nic špatného. :) Snad to tak bude i u tebe. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >