Reklama

Bolest třísel v 36tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natalianka
Nováček 8 příspěvků 12.10.18 23:08
Bolest třísel v 36tt

Ahoj chtela bych se vas zeptat, dneska me začali bolet třísla a při té bolesti se mi podlomi nohy.. Neni to nejaky náznak předčasného porodu? Jsem 36tt :roll:

Reklama

Reakce:

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 12.10.18 23:35

Ahoj, myslim, ze je to normalni, telo se uz pomalu pripravuje a vazy se roztahuji, prave trisla jsou casto bolestiva
Taky jsem to tak mela, asi uz od 30tt.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 12.10.18 23:37

Měla jsem to takhle na konci také,k tomu ještě bolest stydké kosti, bolest neskutečná. Preslo to az pár týdnů po porodu.

Lea L
Kecalka 322 příspěvků 13.10.18 00:54

Ahoj, mela jsem to nekolik tydnu pred porodem a k tomu bolest stydke kosti na jedne strane.. troufla bych si tvrdit, ze tak 5 tydnu me to bralo urco. Mimi uz bylo tezke a hlavickou byla dolu..rodila jsem ted 37+3, ale tohle zaclo mnohem drive..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >