Reklama

Prvotrimestrální screening - pohlaví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anci.kolarova
Povídálka 25 příspěvků 12.10.18 19:59
prvotrimestrální screening - pohlaví

Zdravím, řekli Vám některé na screeningu pohlaví miminka? Trefili se?
jdu na screening od pondělí za týden (22.10) a měla bych být podle termínu porodu 12+3tt, ale podle posledního UTZ v nemocnici na pohotovosti bych na screeningu byla 13+1tt.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 12.10.18 20:02

Trefili :palec:

chs.jasmin
Kelišová 7410 příspěvků 12.10.18 20:03
@Anci.kolarova píše:
Zdravím, řekli Vám některé na screeningu pohlaví miminka? Trefili se?
jdu na screening od pondělí za týden (22.10) a měla bych být podle termínu porodu 12+3tt, ale podle posledního UTZ v nemocnici na pohotovosti bych na screeningu byla 13+1tt.

Ahoj,

u první dcery jsem se pohlaví dozvěděla až v 21tt - měla nožičky u sebe jak mořská panna :lol: až u druhého screeningu na nás vystrčila zadek a bylo to jasné.
Druhá dcera vše ukázala hned na prvním screeningu, ale to jsem už byla i na specializované klinice, první screening mi dělal můj gynekolog. :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7991 příspěvků 12.10.18 20:08

U prvního syna to od cca 13tt bylo jasné - pinďa fakt nešel přehlédnout, teď to vědět nechceme zítra začínám 27tt, ale jak na prvním tak na druhém screeningu nám Dr pohlaví chtěl sdělit, takže to asi vidět bylo, ale tím že jsme řekli, že nechceme tak nám záběr nezastavoval jako u syna, takže nemám tušení zda to je stejné, tušení mám, tak uvidíme jestli se v lednu potvrdí :D

Gvendolínka
Povídálka 16 příspěvků 12.10.18 20:11

Ahoj, co tak vím od ostatních, tak většinou řeknou, co by to mohlo být, ale nikdy to není jisté. To až kolem toho 20. týdne na 2. screenu, ale stoprocentní je to až po porodu :D. Mně řekli, že asi holčička, ale taky si musím ještě počkat do toho 20. týdne. Taky hodně záleží na poloze miminka a jak se mu (ne)chce spolupracovat. :)

ugluk
Hvězda diskuse 42593 příspěvků 12.10.18 20:11

Ano, zkušený doktor to podle úhlu pohlavního hrbolku (samotné pohlavní orgány jsou si v tomhle tt ještě strašně podobné) při vhodném nastavení a troše štěstí dokáže v tomhle tt odhadnout velmi přesně. U nás si byla dr. jistá od prvního pohledu zboku a měla pravdu.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 12.10.18 20:11

Ahoj mě na prvním screeningu řekli, že na 80% holka a byla to holka :)

Anci.kolarova
Povídálka 25 příspěvků 12.10.18 20:16

@chs.jasmin já pojedu právě do motola na screening.

panikockova
Závislačka 3485 příspěvků 4 inzeráty 12.10.18 20:17

Trefili u obou synu :palec:

Medičkaa
Kecalka 106 příspěvků 7 inzerátů 12.10.18 20:17

Mě na screeningu řekli na 99% kluka a trefili to :)

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 12.10.18 20:22

Ano řekli, u obou holek nám to ve 13tt říkali dost s jitotou a měli pravdu :pankac:

lachtanice86
Kelišová 5990 příspěvků 12.10.18 20:24

Mne řekli že holka ve 13tt. Jsem 34tt a stále je to holka podle všech utz

Helca83
Kecalka 117 příspěvků 12.10.18 20:24

@Anci.kolarova tak zrovna v Motole nam k pohlavi mudr vubec nic nerekl, uplne to tema vynechal, ale byla jsem tam az na 2.screeningu a vedeli jsme pohlavi uz od me gyn.dr., takze jsme se ani neptali. Zkus se jich tedy zeptat.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19569 příspěvků 12.10.18 20:34

Na NT screeningu mi 3× neřekli nic,ani nechtěli hádat. Jednou to bylo 50:50. A jednou mi pohlaví řekl můj Dr v 11+2 a trefil se.

PHV
Kecalka 310 příspěvků 12.10.18 20:36

Ja byla na 1.screeningu teď a prý viděl pinďu :lol: tak uvidíme :lol: u první dcery nám to rekli až někde v 19.tt

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >