5+5 týden těhotenství a stále bez nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 12:04
5+5 tt stale bez nevolnosti

Ahoj holky, omlouvam se za dalsi takovou diskusi. Mam po dvou revizich vzdy v 6+3 tt. Nyni 5+5 tt a jako v tech predchozich trhu - nevadi mi pachy, neni mi blbe. Mame to nekdo zkusenost, ze jste byly takto „v pohode“ a dopadlo to dobre?? Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 14.10.18 12:06

Já jsem teď těhotná podruhé (už se blíží termín) a ani v jednom těhotenství mi nebylo blbě. V prvním vůbec, ve druhém mi bylo chvíli blbě někdy kolem 30tt (když začalo být miminko velké a tlačit na žaludek), ale jinak jsem žádné typické těhotenské příznaky neměla. Nebolela mě prsa, nezvracela jsem, v prvním těhotenství mi vadil trochu pach ryb, v druhém nic. Takže podle toho bych se určitě neřídila. První syn je naprosto zdravý, a u druhého dítěte doufám, že taky vše dopadne ok.

rozand
Závislačka 3109 příspěvků 14.10.18 12:06

Priznaky o prosperite nic nerikaji, nemusi ti byt blbe cele tehotenstvi :roll: . Mne bylo naopak blbe a bolela prsa jeste 14 dni po potratu…

Ale to bys mohla najit v kterekoli z milionu diskuzi na toto tema zde.

Peruz
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 14.10.18 12:09

Mě bývá blbě až teď a to jsem 38tt.. Takže se neboj, ve tvém týdnu jsem si nepřipadala vůbec těhotná.

Denina01
Kecalka 430 příspěvků 14.10.18 12:17

Nebylo mi blbe ani v jednom tehotenstvi, nebylo mi nic, akorat mi vadil pach uzenin. Az nekde po pulce jsem zacala mit chute a ke konci paleni zahy. Jinak jsem byla netehotna tehule. Mam zdrave donosene holcicky :kytka: zadnej stres, nemusi ti byt vubec nic

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 12:18

Dekuji holky, mam po SP a revize, tak jsem vystrasena :roll:

Denina01
Kecalka 430 příspěvků 14.10.18 12:18

Vlastne jo, bylo mi divne pri jednom tehotenstvi. Dopadlo revizi jako zamlkle v 9. tydnu. Ale nemyslim ze by to melo souvislost s prosperitou

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 14.10.18 12:19

Nebylo mi zle cely první trimestr ani jednou… takže to vypovídající hodnotu nemá, držím palce, ať to dobre dopadne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 12:20
@Denina01 píše:
Vlastne jo, bylo mi divne pri jednom tehotenstvi. Dopadlo revizi jako zamlkle v 9. tydnu. Ale nemyslim ze by to melo souvislost s prosperitou

Souvislost je, ze kdyz ti to embryjko v tobe umre, tak ho nosis mrtve a nemas ty priznaky, protoze hcg pomalu klesa… Aspon tak to bylo u me…

nirei
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 14.10.18 12:24

Já jsem za celé těhotenství neměla žádné příznaky a hcg jsem měla až nenormálně vysoké, že jsem ve 13 tt šla na testy, jestli mimčo není postižené (naštěstí nebylo). Jen mi vadila některá koření a vůně, ale to jsem si uvědomila až zpětně, v tu chvíli jsem to tak nevnímala.

rozand
Závislačka 3109 příspěvků 14.10.18 12:26
@Anonymní píše:
Souvislost je, ze kdyz ti to embryjko v tobe umre, tak ho nosis mrtve a nemas ty priznaky, protoze hcg pomalu klesa… Aspon tak to bylo u me…

No není to tak, žes to tak měla, neznamená, že to tak vždycky je.

anavi13
Závislačka 2760 příspěvků 14.10.18 12:32

Příznaky opravdu nic neříkají o prosperitě těhotenství. Moje první těhotenství se vyvýjeli jen plodové obaly a strašně mě boleli prsa, nebylo mi dobře. V druhém těhotenství, kdy jsem teď v 27tt jsem bolesti prsou že začátku vůbec neměla a špatně mi začalo být až od 7tt. Takže to fakt nejde poznat. Každopádně i když dojde k tomu, že se plod v děloze přestane vyvíjet, tak hladina HCG neklesne tak rychle, abys to poznala na příznacích. Držím palce, ať těhotenství je v pořádku a ty se brzo těšíš z miminka. To, že je ten začátek jiný bych brala jako dobré znamení ;)

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6395 příspěvků 14.10.18 12:40

Nevolnosti mi začaly až v 8tt. Teď jsem 34tt. V minulých těhotenstvích mi bylo zle už ode dne kdy měla dorazit ms a ani těhotenství nedopadlo. Takže to vůbec nic neznamená. Například u zamlklého mi bylo zle i když už plod byl bez srdeční akce

Příspěvek upraven 14.10.18 v 12:43

Dana V
Kecalka 465 příspěvků 5 inzerátů 14.10.18 12:43

Ano, cele tehotenstvi zadne nevolnosti, citlivost na pachy ani zadne extra chute. A mam z tojo doma 2,5 leteho prcka. Bud rada, ze ti nic neni :palec:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11616 příspěvků 14.10.18 12:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvam se za dalsi takovou diskusi. Mam po dvou revizich vzdy v 6+3 tt. Nyni 5+5 tt a jako v tech predchozich trhu - nevadi mi pachy, neni mi blbe. Mame to nekdo zkusenost, ze jste byly takto „v pohode“ a dopadlo to dobre?? Dekuji.

Já nevolnosti takhle brzo neměla, až mnohem později. A už tady řádí skoro čtyřletý výsledek.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >