Přerušovaný sex

2529
12.8.08 23:05

přerušovaný sex

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli se chráníte někdo před otěhotněním pouze touto chabou metodou.Můj manža si teda na to abych neotěhotněla dává fakt pozor máme už dvě dítka a myslím že už jich má tak akorát.Otěhotněli jste někdo touto metodou i když jste si byli vědomi že se opravdu nic nedostalo tam kam mělo.Já právě mám už mít týden menzes a mam jen takové špinění a krom toho mám už druhý zánět močáku který mívám vždy jen když jsem těhu.Dík za zkušenosti
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7666
12.8.08 23:09

jojo, kamarádka má takhle krásnýho kluka :wink:
Předtím si léčila neplodnost, prvního má potřetím umělým opl. pak po porodu jednou přerušovaná soulož a druhej kluk :wink: 8) :lol:

Ale to se probírá už na zákládkách, že to fakt není dostatečná antikoncepce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
12.8.08 23:49

To je mi jasný že to není spolehlivá antiko já taky chodila na základku jen mě zajímalo jak často se to stává že při této metodě někdo otěhotní.Já už vydržela čtyři roky neotěhotnět.MOc po těhotenství netoužím ale samozřejmě s touto možností počítám jinak bych se chránila lépe.
ZUZAN.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
13.8.08 00:11

Ahoj,
pote, co jsme usoudili, ze by tehu nevadilo, ale jeste je cas, jsme se takto „chranili“ ctyri roky a nic (a ze sex rozhodne neprobihal jednou za uherskej rok :oops: :wink: ). Pak se jednou stala „nehoda“ - milej se mirne opil a nestih - a byla jsem v tom. Bohuzel to skoncilo SP v 7tt. Mala se zadarila po pul roce snazeni. A ted se chranime zase tak, HA mi zpusobuje desny stavy. Od nas z diskuze je nas takovych vic, no a jedna je ted diky tomu tehotna 8O Vubec to necekali a nejsou si vedomy, kdy se co stalo… Tak ve mne zacalo trochu hlodat, pac po druhym mimcu v nejblizsi dobe moc netouzim :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
13.8.08 08:08

Já bych se tak bála, že bych z toho ani nic neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19990
13.8.08 09:09

vzhledem k tomu, že HA nemůžu brát a manžel nesnáší kondom, tak praktikujeme přerušovanou soulož už 5 let a máme jednu dcerku, tenkrát to teda občas ulítlo, ale nějak jsme to neřešili, od té doby si manžel dává opravdu pozor a nic, no akdyby náhodou, tak to nebude žádná tragédie, po druhým pak chci nitroděložní tělísko, takže tyhle starosti odpadnou :)
A že to není 100% to víme, ale je to pro nás nejshůdnější varianta

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
13.8.08 10:19

Já se teda nebojím tak že bych z toho nic neměla protože sice už mi dvě stačí ale tragedie by to pro mě teda nebyla a manža ten si je se sebou tak jistej že si nic nepřipouští mám v okolí hodně známejch co maj dvě děti a taky je toto jediný způsob jejich ochrany a vychází to jen mě zajímalo komu to nevyšlo.
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
13.8.08 10:26

Ahoj,
já se takhle chránila asi pět let a nikdy se nic nestalo. A to jsem podle mě plodná až až. Ondra se nám povedl při jednom jediným nepřerušovaným :lol: sedmý den cyklu :wink:
Ovšem je fakt, že teď už tak neriskuju, protože třetího prcka zatím neplánuju, takže jsem se vrátila k antikoncepci a jsem spokojená, protože si můžu regulovat cyklus a MS je taky kratší a slabší.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
13.8.08 10:30

No třeba moje sestřenice je v 10tém týdnu neplánovaně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
13.8.08 10:47

Ahoj,ja uz se takhle chranim 18let a vsechny 3 tehotenstvi byly planovany,a to jsme si dokonce vzdy tyden pred MS pozor nedavali :D takze to u nas vzdy fungovalo :D Hodne stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
13.8.08 11:22

Ahoj, tak u nás tato metoda fungovala přes 8 let. Mimču jsme se nebránili a já si dokonce někdy přála, aby nám „to ujelo“. Nakonec bylo mimčo plánované a přesně načasované dle ovulačního testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
13.8.08 12:55

Tak my se takhle chráníme jenom když mám vysazené prášky a manžel si „dává pozor“ pomocí přerušované soulože, abych měla mezi otěhotněním a vysazením prášků ty 3 měsíce aby se tělo pročistilo od hormonů a už podruhé nám to vyšlo přesně tak jak jsme chtěli. Tak ať to dopadne dobře tak jak si přeješ. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
13.8.08 20:29
Aladina píše:
Já bych se tak bála, že bych z toho ani nic neměla.

tak tak - tím spíš, že další nechci a manžel se hlídá poctivě (mylsím jako, že to je nepříjemný, že je to znát). Takže jsem ochotná to „trpět“ (radši než kondom) po dobu kojení, pak nevim…ale doživotně děkuji, nechci:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
14.8.08 09:28

No já si myslím, že i když, jak píšete, je partner šikovný a vždy „to stihne“, tak může dojít k oplodnění, protože kapička na počátku vzrušení může obsahovat spermie. Nebo ji nejdřív otřete a pak teprve jdete na věc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
14.8.08 10:32

Ahoj tak dík za odpovědi zatím se mi zdá podle odpovědí že vám to docela vychází nečetla jsem žádnou konkrétní odpověd že by to někomu nevyšlo krom té sestřenice ale to neberu protože uznávám jen osobní zkušenost.Zatím jsem to normálně nedostala jen to špinění doufám že je to jen taková porucha měli jsme dost náročnou dovolenou tak to připisuju tomu.
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama