Přerušovaný spánek miminka

8
4.1.20 16:32

prerusovany spanek miminka

Dobrý den,

mám doma 5-ti měsíční holčičku, je na UM. Usíná kolem 20 hod. Do cca 2 hod spí a od té 2 hod se budí po 2 až 1 hodině. Začne se vrtět, tak dám dudlík položím ji na bok a spí zase dál, ale za hodinu je zase vzhůru a takhle to pokračuje cca do 7 hod do rána. Mléko nechce, to si jen párkrát cucne a otočí se na bok, už jsem ji zkoušela dát i k sobě do postele ale to taky nepomáhá. Tak už fakt nevím, co by jí mohlo vadit. Se spánkem má problém od narození, ale dříve vydržela spát i několik hodin v kuse. Děkuji za radu. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1324
4.1.20 16:39

Ty jo, to spí ještě krásně, že spí do dvou. Jinak mám to teď u syna podobně až na to, že já kojim, takže průběžně pak od té jedné, dvou strkam prso a on u toho usne. Jinak první dcera měla spanek daleko horší, byla vzhůru už třeba ve 22:00 nebo 23:00 a pak se budila každou hodinu, teď má 17 měsíců a budí se stále, ale asi ne tak často, i když někdy jsou noci hrozný, střídá se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
4.1.20 16:44

Můžou to být zuby, když se dostane do lehčí fáze spánku, tak jí tlak a bolest můžou budit. My máme doma skoro šestiměsíční a začala se taky budit v noci dřív. Spala nám předtím celou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
4.1.20 16:46

Mám peti měsíční dceru. Dávám spat mezi 18-19h, natvrdo usina v deset. A to je neustále u prsa a pak se budí co dvě hodiny, když je dobrý den. Jinak co hodinu. Jen se kolem ni točim a stridam prsa, hladim a pusinkuji. Myslím ze s tím nic dělat nejde, ze je to proste vývoj. A aby mi dcera spala v kuse 6h je teda nemyslitelné. Takže si to spis užívejte. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5501
4.1.20 16:51

Řekla bych, že ti spí krásně. Buď ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
4.1.20 17:05

Podle mě spí nádherně. Taky mám pětiměsíční dceru a celý den a celou noc se koji po 2 hodinách max, většinou dřív. Občas je v noci třeba hodinu vzhůru… ale Já kojim a o když malá prsa neusina, vyžaduje ho pořád. Bohužel neporadím, jen soucitim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama