Buzení v noci - zvyk

Anonymní
29.12.19 21:27

Buzení v noci - zvyk

Ahojky. Můj 6ti měsíční syn se budí několikrát za noc. Nekojím už od 2 měsíce, takže závislost na prsu to není. Malý dostává UM, kolem 8 chodí spát ale pravidelně v 11, ve 2 a v 5 se budí. Přijde mi, že už je to jen zvyk, protože když dojdu udělat mliko, tak si dvakrát cucne, otočí se a už nechce :think: někdy to vypije celé, ale to je málo kdy. Zkusila jsem mu dát čaj, že má třeba jen žízeň, ale čaje se napije a brečí dal. Teď ho trápí i zuby a to se vzbudí v noci snad i 20×. Dřív se také budil, ale až kolem 2 - 3 ráno. Okolí mi radí, ať mu dávám krupicovou kaši na noc, že to bude třeba lepší, ale nevím jestli do něj chci večer cpát kaši. :roll: nevíte někdo jak se tohohle zvyku zbavit? Nebo to prostě musím nějak trpělivě zvládnout a doufat že se to co nejdřív zlepší samo? :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

794
29.12.19 21:33

To je prostě normální u takhle malých dětí. Zase to přejde, bude jiné období ;) Jestli se ti nechce se at s mlikem, tak ho pochovej, pohoupej a doufej, že znovu usne a nauč ho zase jiný „zvyk“, ale podle mě to zase časem přejde. Holt noční vstávání k miminum prostě patří. Na zuby doporucuju namazat nějakým gelem, nebo „v nejhorsim“ cipek nebo sirup na bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L23
95
29.12.19 21:33

Synovi je 5 mesicu a mame to dost podobne, vcera se budil po hodine. Take mi okoli radi, at dam kasi, ale nevim, jestli ho chci zaplacavat kasi… neporadila jsem, jen davam vedet, ze v tom nejste sama. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2667
29.12.19 21:36

Dceři teď rostou asi zuby, některé noci má taky šílené. Zkusila jsem ji jednou dát čípek Viburcol a bylo to lepší. Je to homeopatikum na zklidnění, já na to teda moc nevěřím, ale asi zabralo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 21:40
@ProfZav píše:
Dceři teď rostou asi zuby, některé noci má taky šílené. Zkusila jsem ji jednou dát čípek Viburcol a bylo to lepší. Je to homeopatikum na zklidnění, já na to teda moc nevěřím, ale asi zabralo.

Když mu rostou zuby, tak to poznám. To se budí hodně často a tak trpělivě každou půl hodinu vstávám, protože vím, že za to nemůže, že ho to bolí :D ale pokud je od zoubků klídek, ale naučene se vzbudí fakt přesně okolo 11, 2 a 5, tak to už si říkám, že mě snad nechce nechat vyspat :D

• Nahlásit
  • Citovat
2753
29.12.19 21:41

Dudlik mate? Dcera se mi budilana dudlik i dcakrat. Mliko az v pet rano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 21:51
@Veru1987 píše:
Dudlik mate? Dcera se mi budilana dudlik i dcakrat. Mliko az v pet rano

Dudlík má. Ale když mu ho dám, tak neusne. Večer ho moc nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
444
30.12.19 08:14

Krupicova kase by ho zase mohla zabetonovat. Ja jsem davala ryzovou-rozmixovana ryze s mlekem, ale deti se budily jeden cas hlady. U vas, kdyz to mleko nevypije, tak to bude fakt zvyk a ne hlad, takze se to zkusit da, ale asi nepomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama