Proč se mi v noci budí?

Anonymní
24.12.19 23:08

Proč se mi v noci budí?

Ahoj, nevíte čím by to mohlo být, že se mi v noci malá budí? Je jí devět měsíců, už papá příkrmy, jinak dávám UM a když sei udělá mléko tak i kojím, ale to je minimálně. Okolo 20h30 Kid UM, pak jdeme spát, dám jí prso, dokojim a usne… Ti že mi někdy trvá uspat ji i hodinu, to moc neřeším, spíš řeším to, že sei v noci třeba 3× vzbudí a řve. Buď ji dám prso a za chvíli spí, nebo ji ukolebam… Hlad určitě si myslím nemá… Prdy má výjimečně… Tak si říkám proč nespí a budi se. Jinak většinou spí u nás v posteli… Sama nikdy není. Postýlku mám hned vedle u postele… Každéj říká, jak děti na UM prospi celou noc a u nás nic… A ty prdy, občas je v noci má, ale už snadnení tak malá, aby se probouzela s revem… Nebo jo?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

17799
24.12.19 23:14

Ty se nikdy v noci nebudíš? uklidním tě budí se mnohem starší děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2556
24.12.19 23:41

Je to normální. Každé dítě má jiné spánkové pochody. Některé děti spí klidně celou noc, jiné se budí, žádné si myslím, ale nespí pořád stejně. Ten spánek se hodně mění. Moje dcera když s námi spí v posteli budí se také 3× za noc, protože ji budime my, otáčením chrápáním atd… Když spí v pokoji ve své posteli, spí celou noc prakticky klidně až do rána. Ona je taková, že potřebuje svůj prostor… Jenže ji lezou zuby a některou noc se mi vzbudí nad ránem a od 4te hodiny se už těžko uspava, tak ji beru k sobě a to se mi pak budí pořád. Je jí rok a ta kvalita spánku se jí pořád mění. Dítě se třeba nebudí s pláčem, vzbudí se a ví, že ty spíš, neumí mluvit, takže o sobě dá vědět pláčem jako každé jiné dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 00:09

@Martha03 už jsem slyšela z více stran, že když spí mimčo ve svym pokojíčku, že se mu většinou spí mnohem lépe… Jenže mne je to nějak proti srsti ji nemít v ložnici… Byla bych nervózní, i kdybych si zapnula chuvicku…

• Nahlásit
  • Citovat
517
25.12.19 00:27

Obe deti jsme kolem toho roka presunuly do sveho pokojicku. Spaly uz celou noc a najednou se zacaly budit a reagovaly na nase prevaleni, smrkani a tak. Ve svem pokojicku zase spaly celou noc i pozdeji rano vztavaly, ale urcite to neni univerzalni recept. Je fajn mit loznici zase pro sebe. Treba si clovek zase muze cist knizku v posteli. Se mnou syn neusne, ale sam v postylce usina vetsinou do 10 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21495
25.12.19 00:56
@Anonymní píše:
Ahoj, nevíte čím by to mohlo být, že se mi v noci malá budí? Je jí devět měsíců, už papá příkrmy, jinak dávám UM a když sei udělá mléko tak i kojím, ale to je minimálně. Okolo 20h30 Kid UM, pak jdeme spát, dám jí prso, dokojim a usne… Ti že mi někdy trvá uspat ji i hodinu, to moc neřeším, spíš řeším to, že sei v noci třeba 3× vzbudí a řve. Buď ji dám prso a za chvíli spí, nebo ji ukolebam… Hlad určitě si myslím nemá… Prdy má výjimečně… Tak si říkám proč nespí a budi se. Jinak většinou spí u nás v posteli… Sama nikdy není. Postýlku mám hned vedle u postele… Každéj říká, jak děti na UM prospi celou noc a u nás nic… A ty prdy, občas je v noci má, ale už snadnení tak malá, aby se probouzela s revem… Nebo jo?

Syn byl v 9 měsících na UM a budil se. Přestal až po roce, ale i tak mluví ze spaní, mele sebou, takže i v jeho 5 letech nespím jako mimino a budí mě. Když se k nám přijde přitulit. Jinak má dávno svůj pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21495
25.12.19 00:57
@Anonymní píše:
@Martha03 už jsem slyšela z více stran, že když spí mimčo ve svym pokojíčku, že se mu většinou spí mnohem lépe… Jenže mne je to nějak proti srsti ji nemít v ložnici… Byla bych nervózní, i kdybych si zapnula chuvicku…

Tak syn to má naopak. U sebe vstává dřív, když jsem doma, se mnou chrní teď skoro do půl osmé. Když poránu hlídá babi, jsou klidně v 7 už ve školce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 07:54

Syn má 15 měsíců je na UM, spí ve vlastím pokojíčku a stejně se v noci budí po 3 hodinách :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13515
25.12.19 14:25

Opravdu je někdo překvapený, že 9 měsíční dítě se v noci budí?

Asi by to chtělo si přečíst knihu o vývoji dítěte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
25.12.19 17:36
@Anonymní píše:
Ahoj, nevíte čím by to mohlo být, že se mi v noci malá budí? Je jí devět měsíců, už papá příkrmy, jinak dávám UM a když sei udělá mléko tak i kojím, ale to je minimálně. Okolo 20h30 Kid UM, pak jdeme spát, dám jí prso, dokojim a usne… Ti že mi někdy trvá uspat ji i hodinu, to moc neřeším, spíš řeším to, že sei v noci třeba 3× vzbudí a řve. Buď ji dám prso a za chvíli spí, nebo ji ukolebam… Hlad určitě si myslím nemá… Prdy má výjimečně… Tak si říkám proč nespí a budi se. Jinak většinou spí u nás v posteli… Sama nikdy není. Postýlku mám hned vedle u postele… Každéj říká, jak děti na UM prospi celou noc a u nás nic… A ty prdy, občas je v noci má, ale už snadnení tak malá, aby se probouzela s revem… Nebo jo?

Pisete, ze ji muzete uspavat i hodinu, a ze to neresite. Ale to, ze uspavani dlouho trva muze (nemusi, treba se na denni rezim divat jako na celek) byt nasledkem pretazeni. Prilis unavene dite hur usina a hur spi a budi se s placem, jelikoz nervova soustava neni jeste zrala. Tady je potreba odpovedet, jak spi pres den, jak ji zklidnute pred spanim a kolik casu venujete zklidnovani, kolik h bdi a t. d

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama