2roky a řve v postýlce

Anonymní
22.12.19 21:19

2roky a rve v postylce

Je to vyse mesice.,co jsem odstavila.
Bylo to v pohode…Ted posledni dny rve hodinu, hodinu a pul a nevime co.chce.
Zkousime svitit, tmu, zmenila jsem povleceni, vsechno bylo jak predtim…
je pravda, ze je ted i pres den protivny, neumime si rady.
Je mi strasne lito, protoze se neudrzim a rvu na nej. stridame se s manzelem, chce pusinky, kdyz mu je davam odsoti mne.
Vzdy prvni spanek mel v posteli, po 2 hod.se vzbudil a do postele k nam.
Co delat, aby kazdy vecer nerval hodinu nez usne vycerpanim?
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4183
22.12.19 21:23

Dávat spát později, nedávat spát po obědě, nechat usínat ve vaší ložnici, být s ním při usínání… hlavně na něj neřvi za to, že řve. Bez si bouchnout do polštáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 21:27
@chaela
@chaela píše:
Dávat spát později, nedávat spát po obědě, nechat usínat ve vaší ložnici, být s ním při usínání… hlavně na něj neřvi za to, že řve. Bez si bouchnout do polštáře.

on se vzbudi o pul 9, na obed jde spat kolem pul1.
vecer kolem 20:30.

na obed usne hned.
ma nemocne srdce…ale ja tam s nim odmitam byt cele noci.

nemluvi, takze ani nemuze nic rict, jenom.rve ,rve, rve.
100× jsme za nim byly, hezky, milo ho dali lehnout, absolutne k nicemu.
pokud tohle ma byt kazdodenni chleb, tak dekuji pekne.

rikala jsem si, ze ten denni spanek zrusim, ale podle mne ho potrebuje.nebo.ho budu rano budit kolem 7e hod.

• Citovat
  • Nahlásit
378
22.12.19 21:28

A já bych řekla dát spát dřív, tohle mi děti dělají když jsou pretažené, že vymýšlejí cipoviny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
22.12.19 21:30

Dřív ráno vstávat, nejpozději v poledne dát spát po obědě a večer nejpozději v 8 být v posteli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
22.12.19 21:31
@Anonymní píše:
@chaela

on se vzbudi o pul 9, na obed jde spat kolem pul1.
vecer kolem 20:30.

na obed usne hned.
ma nemocne srdce…ale ja tam s nim odmitam byt cele noci.

nemluvi, takze ani nemuze nic rict, jenom.rve ,rve, rve.
100× jsme za nim byly, hezky, milo ho dali lehnout, absolutne k nicemu.
pokud tohle ma byt kazdodenni chleb, tak dekuji pekne.

rikala jsem si, ze ten denni spanek zrusim, ale podle mne ho potrebuje.nebo.ho budu rano budit kolem 7e hod.

Ok, tak s nim nebuď. Nech ho řvát, buď na něj hnusná, však on má jen nemocný srdce. Nevim co chceš poradit. Mě třeba malá vyžaduje při odpoledním spánku taky u sebe, tak si čtu knihu. Když ti to vadí, starat se o to malé, neměla sis dítě pořizovat.

• Citovat
  • Nahlásit
29291
22.12.19 21:33

Tak asi s nim musis byt pri usinani, uspavat. To je snad normalni, ne ho nechat rvat. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19680
22.12.19 21:34

Když má nemocný srdce a necháváš ho usnout vyřváním to mu fakt neublíží, zruš odpolední spaní a dej večer spát dřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5278
22.12.19 21:35

Lehla bych si s ním do postele a počkala až usne, do postýlky bych ho vůbec necpala když tam nechce být. Děti mají různá období, třeba se něčeho boji, ale neumí to vysvětlit. Hlavne se nestresovat a nebát se toho, že od teď budete dítěte uspavat až do triceti let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 21:46

Spi s nami v posteli kdyz se v noci vzbudi.
delame pro.nej prvni posledni, ale odmitam.ho uspavat. to mame za sebou. zacinalo to na 5minutach a pak jsme tam byly vyse hodiny a pul aby usnul.
pokud. hodnotite rodice podle tohoto…ok.
ja ale. nejsem otrok, ja nastavuji pravidla i kdyz se snazim.deti pochopit a byt vstricna, hranice urcuji ja a nebudu delat to, co jde proto mne.

• Citovat
  • Nahlásit
1747
22.12.19 21:47

Asi zalezi jak nemocne srdce. Pokud se jedna o srdecni vadu s tim, ze je mozny normalni rezim, tak trocha revu neublizi. Ja se taky bala nechat dite rvat, ale kardiolog se smal a rikal, ze nejaky ten rev mu neublizi. :)
Kazdopadne nase dite bylo zvykle spat v postylce (prave taky kvuli srdci, monitor dechu…) a nespal se mnou v posteli. Pred jeho prvnim rokem sel monitor pryc, ale dal spal v postylce. Cca v asi 16 nebo 17 mes. uz nechce byt v postylce (rostly dalsi zuby…). Tak nakonec uspavam na matraci na zemi vedle me matrace, ted teda chce usinat na ME matraci a ja se po case, kdyz uz usne, vzdalim. Vzdycky poseptam „spinkej“ kdyz odchazim z pokoje, protoze to podle me vnima a je na to zvykly, ze jen tak nemizim. :) Ale teda jeste kojim, ale neusina primo u kojeni. Jeste vedle sebe dal lezime a prubeh se teda meni. Posledni dva vecery se ke me tiskne, funime na sebe, dava mi jednu ruku na moje srdce a idylka. Oproti rvouci priserce v postylce laaaazo plaaazo. :) Nektere vecery je to narocnejsi, nemuze najit vhodnou polohu, kope me atd… ale opravdu mnohem lepsi nez ho nutit byt v postylce. To bych totiz nervove nedala. Staci hysteraky pres den. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8805
22.12.19 21:51

Kolem dvou let přichází období vzdoru, kdy se dítě přes den vzteká, chce vše samo a na druhou stranu mámu vyžaduje u sebe co nejčastěji. Samo neví, co se s ním děje a jeho největší opora ho prostě nechá řvát. A to já si o sobě myslím, že mám tvrdou výchovu, ale taková krkavčí máma teda nejsem :zed: běž před zrcadlo a dej si lepáka, fakt. Co tohle má společného s určováním hranic 8o.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
22.12.19 21:52
@Anonymní píše:
Spi s nami v posteli kdyz se v noci vzbudi.
delame pro.nej prvni posledni, ale odmitam.ho uspavat. to mame za sebou. zacinalo to na 5minutach a pak jsme tam byly vyse hodiny a pul aby usnul.
pokud. hodnotite rodice podle tohoto…ok.
ja ale. nejsem otrok, ja nastavuji pravidla i kdyz se snazim.deti pochopit a byt vstricna, hranice urcuji ja a nebudu delat to, co jde proto mne.

No tak tohle je pro mě nepochopitelný. Já jsem ochotna teda uspávat tak dlouho jak mě potřebují. Někdy jsem tam 5minut, někdy hodinu a půl. Chodím mezi dětským pokojem kde je čtyřletý a ložnicí kde je dvouletá. Manžel je z 90% večerů v práci. A já se z toho těším. Když tu pak čtu jak na rodiče sedmnáctileté holky serou. Třeba se na ně rodiče taky vysrali když jim byli dva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 21:56
@ModraJeDobra píše:
Asi zalezi jak nemocne srdce. Pokud se jedna o srdecni vadu s tim, ze je mozny normalni rezim, tak trocha revu neublizi. Ja se taky bala nechat dite rvat, ale kardiolog se smal a rikal, ze nejaky ten rev mu neublizi. :)
Kazdopadne nase dite bylo zvykle spat v postylce (prave taky kvuli srdci, monitor dechu…) a nespal se mnou v posteli. Pred jeho prvnim rokem sel monitor pryc, ale dal spal v postylce. Cca v asi 16 nebo 17 mes. uz nechce byt v postylce (rostly dalsi zuby…). Tak nakonec uspavam na matraci na zemi vedle me matrace, ted teda chce usinat na ME matraci a ja se po case, kdyz uz usne, vzdalim. Vzdycky poseptam „spinkej“ kdyz odchazim z pokoje, protoze to podle me vnima a je na to zvykly, ze jen tak nemizim. :) Ale teda jeste kojim, ale neusina primo u kojeni. Jeste vedle sebe dal lezime a prubeh se teda meni. Posledni dva vecery se ke me tiskne, funime na sebe, dava mi jednu ruku na moje srdce a idylka. Oproti rvouci priserce v postylce laaaazo plaaazo. :) Nektere vecery je to narocnejsi, nemuze najit vhodnou polohu, kope me atd… ale opravdu mnohem lepsi nez ho nutit byt v postylce. To bych totiz nervove nedala. Staci hysteraky pres den. :palec:

naposledy byl ok, ale ma pred sebou operaci…kdy nevime.
uz je u nej manzel.
ja.ho.nechci nechat plakat.ale zas odmitam.byt otrokem…
ze zacatku bude rad, pak se doba uspavani bude prodluzovat az to bude neunosne.

myslim, ze jsme vstricni, ale zas ne uplne blbi.ted nejspis usnul, sel za nim muz.
vubec nevim jak dal…vzdy nam neco chvili fungovalo a pak se to pokazilo.
usninal houpanim do roka, temer do 1,5 roku jsem kojila kdykoliv..i 12× za noc a nekdo mi tady bude psat, ze jsme si to dite nemeli porizovat???

• Citovat
  • Nahlásit
378
22.12.19 21:57

Nicméně moje dvouletá se naučila sama usnout v postýlce, ani jsem to tak nechtěla :nevim: Čtyřletý mne totiž stále vyžaduje, takže jemu řeknu že musím za malou a on si zatím hraje s plyšáky (někdy usne u toho). Já chvíli pochovám malou, ještě vzhůru ji dám do postýlky a řeknu, že musím za bráchou. Tomu dám napít, pusu a když malá začne volat, jdu zpátky za ní - pochovám, dám pusu, uklidním a ještě vzhůru dám do postýlky a řeknu, že musím za bráchou… A takhle furt dokola. Vlastně teď už ne, zrovna dneska syn usnul „u plyšáků“ a dcera hned po „prvním kole“ :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama