2roky a řve v postýlce

Napsat příspěvek
27
22.12.19 23:37

Každý rodič je otrokem malého ditete… :-) v tomto pohledu… dala bych ho k sobě do postele už při uspavani, popr tam byla s nim. Očividně je ve fázi, kdy té potřebuje a jinak než křikem to říct neumí. Bude se to ještě xkrat měnit, tím ze mu budeš lámat biorytmy nebo emocionální či biologické potřeby si/ jemu nepomuzes… vše počká, jsou mu dva, ne 18…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1395
22.12.19 23:53

Mne i dítěti se nejvíc ulevilo, kdyz jsem pochopila, ze některé věci prostě nenaplanuju a pod kontrolou je mít nebudu. A když mi došlo, ze je to jen období, které pomine. Doporučuji. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
23.12.19 09:16

To ze dvoulete dite potrebuje pritomnost maminky pri usinani je uplne normalni, a rvat na nej navic kdyz ma srdecni vadu? Uplne normalni nebudes ty :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 09:59
@Anonymní píše:
@Kukacka123 a mas jenom.to.jedno dite, predpokladam.ja mam dalsi dve. a to je rozdil mezi nami. venuj se jenom jednomu, kdyz vis, ze te cekaju dalsi dve
Ty spavaly lepe a ted je to o to vetsi zmena? :) Ja taky jako dite spatne spala a po mne uz mamka radsi zadne dalsi dite nechtela., protoze predtim byla zvykla na „poslusne“ dite. :mrgreen:
Starsim detem se musi v tu chvili venovat druhy rodic… :nevim:
Ale teda s tim rvanim - ja kdyz uz je dite v noci v posteli (spime uz par mesicu spolu) „na zabiti“ - kope me, mlati, tiskne ke zdi… - tak obcas i kriknu - neco jako „tak uz prestan prudit a bud na sve pulce nebo sve matraci a SPIIIIII“ :oops: :mrgreen: a ono to nekdy zabere, teda vetsinou, protoze tak casto v noci nekricim. Rano mi prijde divne, ze jsem kricela, ale v ten moment ne, to jsem v polospanku, zoufale touzici po dalsim spanku…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 10:00
@lebambule píše:
Mne i dítěti se nejvíc ulevilo, kdyz jsem pochopila, ze některé věci prostě nenaplanuju a pod kontrolou je mít nebudu. A když mi došlo, ze je to jen období, které pomine. Doporučuji. :dance:
:palec: mne to jeste uplne nejde, jsem typ planovac…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5512
23.12.19 10:25
@Anonymní píše:
@Kukacka123 a mas jenom.to.jedno dite, predpokladam.ja mam dalsi dve. a to je rozdil mezi nami. venuj se jenom jednomu, kdyz vis, ze te cekaju dalsi dve

No, tak nejsem jasnovidec, abych vedela, kolik mas deti ;) a partnera zapojit nemuzes? Kdyz mate tolik deti, mel by taky pomoct ne? Ale rvanim fakt nic nevyresis, akorat to dite nervujes a bude rvat jeste vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 11:33

@Kukacka123 samozrejme, ze pomaha. proto s nim mam 3deti.ale to neni o pomahani, ale o tom, zenty starsi jsou na vedlejsi kolleji momentalne

• Nahlásit
  • Citovat
5512
23.12.19 11:39
@Anonymní píše:
@Kukacka123 samozrejme, ze pomaha. proto s nim mam 3deti.ale to neni o pomahani, ale o tom, zenty starsi jsou na vedlejsi kolleji momentalne

No ale tak to holt je. Vecer starsi uspi partner a ty ses holt s nejmladsim, obzvlast kdyz predvadi, co predvadi ne? :nevim: tem starsim to vynahradis pres den. Ale ty jsi psala, ze chces cas pro sebe, z toho jsem nepochopila, ze se chces venovat dalsim detem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1395
23.12.19 11:52
@ModraJeDobra píše: :palec: mne to jeste uplne nejde, jsem typ planovac…

Ja právě taky. :rolling_eyes: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5184
25.12.19 14:29
@Anonymní píše:

U nás usne nejdřív prostřední, protože je nejvíc utahanej, uložím, opusinkuju, pak spí nejstarší, zase uložím, a poslední jde spát nejmladší, aby na spaní měla klid a já si k ní mohla lehnout. Klidně si u toho čtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 14:17

Starší syn mi také začal kolem druhého roku v noci capkat po baráku, tak jsme lehli na noc k němu a vše zase Ok. Spal celou noc. Jen jsem uspala a šla si ještě něco dělat a pak jsem šla spát k němu také. Přes den nám spánek začal zlobit po druhém roce. Takže buď jsem musela dřív budit, aby mohl odpoledne spinkat, nebo nedat přes den vůbec. Většina dětí spí celkem denně v tomto věku 11 - 12 hodin, záleží na vás jak vám to vyhovuje a jak mu spánek rozložíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama