Přes jaký program vypalovat DVD a CD?

5462
15.6.13 12:03

Přes jaký program vypalovat DVD a CD?

Milé emimiňačky a emimiňáci, vždycky se tady dočkám nějaké dobré rady, tak se na vás zase obracím :lol:
Mám přeinstalovaný notebook a od té doby mi nejdou vypalovat CD a DVD tak, aby je přehrával jiný přehrávač, než jen notebook. Dříve mi to šlo v pohodě, mohla jsem si vzít CD do auta, dětem pohádky na DVD přehrávač… A teď cokoliv vypálím, tak to funguje jen u mě :?
Dejte mi prosím radu, přes co vypalovat, případně co nainstalovat, přeinstalovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Wecernice2
15.6.13 13:00

Třeba dobrý je Nero a CD burning.. A do jakého formátu to přepalujete? Taky potom záleží jestli ten formát podporuje ta „věc“kde to CD/DVD vkládáte..

• Citovat
  • Nahlásit
18308
15.6.13 14:16

Za mě je ideální dvojka NERO a Shrink, obojí od stejného šikovného autora… Tím pokoříš cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
15.6.13 14:25

Taky jsem za Nero. Ale vaše přehrávače nemusí podporovat formát, ve kterém je DVD vypálené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
15.6.13 14:29

Shrink zvládne vypálit libovolný aktuální formát (pokud je to aktuální verze softwaru) a navíc umožní upravit velikost filmu/mediálního souboru asi plus minus 12 procent (za cenu mírného zhoršení kvality). Tuhle „nepatrnou výhodu“ jsem už párkrát ocenil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
15.6.13 20:44

Shrink, je zadarmo, Nero už dávno není jen na vypalování

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie