Číslo občanky po telefonu?

2891
14.6.13 11:36

Číslo občanky po telefonu?

Zdravím, posílala jsem dotaz na brigádu, jedná se o doručování zásilek a letáků. Je to firma Mediaservis. Máte s tím někdo zkušenost. Chtěli po mě nadiktovat po telefonu rodné číslo a číslo občanky, což mi zas tak normální nepřijde. Chápu, že musí sepsat dohodu, ale tyhle údaje tam jdou snad doplnit i později ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
14.6.13 11:37

Mediaservis spadá částečně pod poštu, zkušenost dobrá, jezdila jsem pro ně autem a v pohodě. Jinak pokud se Ti to nepozdává, tak jim řekni, že po telefonu nesdělíš, že radši zajdeš osobně. Ale oni mívají už smlouvy nachystané, jen přijdeš, podepíšeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
14.6.13 11:39

@Pájinka25 Zkušenost nemám, ale rozhodně bych po telefonu nikomu nedala takové info..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
14.6.13 11:39

Já tedy pro mediaservis nepracuju, dělám pro českou distribuční(konkurenční firma), ale znám lidi co pro ně pracují..je to seriózní firma, takže bych se nebála :) ono u těhle firem kolikrát nikdy nepřijdeš s vedením naživo do styku, já pro ně dělám 2 roky, ještě jsem se s nikým osobn neviděla, nemají moc možností, jak jinak sepsat smlouvu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24006
14.6.13 11:40

Já osobně bych po telefonu rodné číslo ani číslo občanky neřekla, nikomu! A už vůbec ne dohromady… Nikdy nevíš… :nevim: Asi jsem paranoidní, ale fakt ne, potom co se pořád děje se zneužíváním osobních údajů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
14.6.13 11:40

Mediaservis není tak neznámá firma, takže tady bych se asi až tak nebála to nadiktovat. Určitě je to z důvodu, aby už smlouvy připravili a ty jsi jen podepsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
14.6.13 11:46

Já s mediaservisem taky mám zkušenost, dělají pro naši společnost… Já zase nejsem vůbec podezíravá a tyhle údaje sděluji - samozřejmě ověřeným společnostem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
14.6.13 12:19

Ne nesdeluji takoveto udaje po telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
14.6.13 12:31
@74paja píše:
Ne nesdeluji takoveto udaje po telefonu.

NEsděluj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
14.6.13 12:45

Mediaservis je slušná firma, pracovala jsem tam. Ale ani tak bych tyhle údaje nesdělila po telefonu, trvala bych na osobním „předání“..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5037
14.6.13 12:46

Já bych taky rozhodně nediktovala nic po telefonu, to jsou osobní údaje, snadno zneužitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat