Tetovací salon Olomouc

56
13.6.13 08:16

tetovaci salon Olomouc

Pekny den, chtela bych si nechat udelat tetovani a hledam v Olomouci nejaky dobry tetovaci salon.Muzu poprosit o nejake vase zkusenosti, kde jste byly spokojene? Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21857
13.6.13 08:25

Osobní zkušenost nemám, ale viděla jsem spoustu tetování z Omenu a pokud máš v plánu něco originálního (rozuměj ne tribal nebo rozsypanou rýži), tak jsou i docela levní :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6582
13.6.13 08:36

Já byla tady a spokojená jsem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
13.6.13 10:33

Byla jsem na předělávce v Omenu ve Vodární a spokojenost. Původně jsem byla u jedné slečny naproti věznice a hrůza a ještě mi několikrát opakovala, jak se jí to nelíbí - mám jeden ze „znaků“ Depeche Mode. No podělala mi to, ale tam mi to opravili :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
13.6.13 12:32

Uvažuji o tetování na levý bok, buďto pírko nebo lapač snů, ten se mi moc líbí, pírko je zase decentnější, každopádně to chci pěkně a myslím že je to trošku těžší asi. Původně jsem chtěla ženu na tetování, ale dělají to víc chlapi, co jsem koukala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
7.8.13 17:45

Ahoj, asi už to není aktuální, co?
já byla v Dark soul na Dukelské a byla jsem spokojená. Motiv jsem si částečně přinesla a borec mi jej upravil (asi 20 variant) a pak jsme z toho vybírali.
Vzal si za to 1000,–.
Po porodu mám v plánu další a zase určitě půjdu sem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat