Přespávačka u kluka - máme povolit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VK444
Nováček 9 příspěvků 29.12.18 15:49
Přespávačka u kluka

U minulého příspěvku jsem psal že syn je bisexuál. Starší syn také :lol: asi to máme nějaké vrozené :D.
Nicméně ten starší (15) přišel s nápadem že by přespal u kamaráda (zatím je to snad jen kamarád 8o ). A obávám se že by tam dělali různé věci :) :). Jsou v tomhle vyspělí. A já si nedovedu představit že mezitím až budeme večer koukat s manželkou na TV, tak náš syn si to bude rozdávat s kamarádem. :nevim:

Měli bychom ho tam nechat přespat?

Reakce:
arinecka
Kelišová 5508 příspěvků 29.12.18 15:51

@VK444 Tak si nepředstavuj takové věci ne? Na přespání u kamaráda nevidím nic špatného a pokud by si to chtěli kluci rozdat tak to stejně udělají a příležitost si najdou :nevim:

Ou
Kelišová 5849 příspěvků 29.12.18 15:52

Mno a když jim to nedovolíš, tak si najdou chvíli někdy odpoledne.

Respektive ne - nezletilým nemusíš dovolovat přespávání u partnerů. Ale je to tak nějak pokrytecké. Vzpomeň si na sebe v odbobí největší rujnosti…

ka2ka
Extra třída :D 13472 příspěvků 29.12.18 15:53

nech ho a věnuj se manžel už je velký

Kaileee
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 29.12.18 15:54

a co jako? já v 15 spala každý víkend u přítele… a spali jsme spolu několikrát denně, proč by to nemohli dělat i kluci?

kve-tinka
Závislačka 4561 příspěvků 6 inzerátů 29.12.18 15:55

Jak to vis ze jsou bisexualove? Ty taky? V 15 je sexualne dospely,muze a nemusi si to rozdat s kym chce.

VK444
Nováček 9 příspěvků 29.12.18 15:57

Nakonec ho tam přespat necháme… je už dospělý ale je to pro mě takové zvláštní :D a to že to bude s klukem je jedno, měl bych ho rád i kdyby to bylo z fialovou žirafou

Diana69
Kecalka 250 příspěvků 11 inzerátů 29.12.18 15:58

Je to těžké se smířit s tím,že naše děti už jsou velké a že budou dělat to co my :) pusťte ho,stejně tomu nezabráníte. A vy si bezte s manželem užívat také :D

Ketris
Echt Kelišová 9762 příspěvků 29.12.18 16:00

Pane boze… :mrgreen: :mrgreen:

VK444
Nováček 9 příspěvků 29.12.18 16:34

Někteří nepochopili pár věcí :mrgreen:

1. já jsem taky bisexuál ale mám manželku :lol:
2. kluci mi sami řekli že jsou bisexuálové

Russet
Extra třída :D 13288 příspěvků 29.12.18 16:38
@VK444 píše:
U minulého příspěvku jsem psal že syn je bisexuál. Starší syn také :lol: asi to máme nějaké vrozené :D.
Nicméně ten starší (15) přišel s nápadem že by přespal u kamaráda (zatím je to snad jen kamarád 8o ). A obávám se že by tam dělali různé věci :) :). Jsou v tomhle vyspělí. A já si nedovedu představit že mezitím až budeme večer koukat s manželkou na TV, tak náš syn si to bude rozdávat s kamarádem. :nevim:Měli bychom ho tam nechat přespat?

Tak vrozený to mají snad všichni :roll: Fakt bych si představy svých souložících dětí moc do hlavy necpala a raději myslela na něco jiného. Radostí bych neskálala, ale dneska není moderní, aby děti rodiče poslechly. Volání přírody je holt potřeba poslechnout.

Russet
Extra třída :D 13288 příspěvků 29.12.18 16:38
@VK444 píše:
Někteří nepochopili pár věcí :mrgreen:1. já jsem taky bisexuál ale mám manželku :lol:
2. kluci mi sami řekli že jsou bisexuálové

To jste rodina :roll:

Lekninka91
Extra třída :D 10467 příspěvků 29.12.18 16:43

to mi připomnělo ten vtip o rodině Jebalových :lol: :lol: :lol: :lol:

VK444
Nováček 9 příspěvků 29.12.18 19:05
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >