Přestěhování do ciziny

4
7.11.19 14:22

Přestěhování do ciziny

Dobrý den, chci se zeptat jestli tu někdo neví jak to je s tím když mám syna s ex přítelem a syna mám svěřeného v péči a se svým manželem teď čekáme miminko on je Slovák a já budu rodit na Slovensku je potřeba i tak mi od ex souhlas s tím že můžu se synem žít v SR nebo ho nepotřebují když druhé dítě bude narozené v SR? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6220
7.11.19 14:26

Potřebuješ, otec dítěte musí s jeho stěhováním do ciziny souhlasit. Druhé dítě v tom opravdu nehraje roli. Musel by být úplně zbaven rodičovských práv, aby si souhlas nepotřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
7.11.19 14:27

A styk ma dite s otcem jaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.11.19 16:26

Soudem daný že vozím každých 14 dní na víkend jelikož jsem se odstěhovala daleko v ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
7.11.19 18:58

budete bydlet na

Ted tady tohle resila moje kamaradka musi otec souhlasit, kdyz budes bydlet na Slovensku tak si musite domluvit jak resit navstevy u otce meli to moc komplikovane. :,( resit vanoce Silvetra prazdniny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.11.19 19:09

To já už vyřešené mám..máme už i soudní rozhodnutí ve kterém zní že musím jednou za 14 dní otci umožnit styk s dítětem což také dělám vozím mu ho na víkendy takže to vyřešené mam jediný co bych potřebovala vědět jestli od něj potřebují souhlas k pobytu v SR i když moje druhé dítě bude slovenské národnosti a bude narozené v SR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.11.19 19:10

@Aduš8 Moc vám děkuji.:slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu