Reklama

Přestěhování do Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 26.08.18 18:26
Přestěhování do Prahy

Ahoj holky. V září bych se chtěla stěhovat do Prahy kvůli práci, tady u nás to je s prací špatný. Chtěla jsem se zeptat jestli se náhodou některá z vás taky nechystá stěhovat a hledá byt. Nebo popřípadě jestli nevíte o nějakým spolubydleni, na ubytovnu jít nechci. Za veškeré rady, nebo typy budu vděčná :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 26.08.18 18:27

A myslíš, že v Praze práci najdeš? Že tam na Tebe každej čeká??

nozu
Extra třída :D 11584 příspěvků 26.08.18 18:28
@vertunka píše:
A myslíš, že v Praze práci najdeš? Že tam na Tebe každej čeká??

když už nic jiného, tak na každém rohu vidím inzerát, že hledají prodavačku…

jahuhudka
Extra třída :D 10712 příspěvků 26.08.18 18:30
@vertunka píše:

Prace je tolik ze muzes mit kazdej den jinou. A jeste slusne placenou

Příspěvek upraven 26.08.18 v 18:31

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16630 příspěvků 26.08.18 18:30
@vertunka píše:

je tohle nutné? když nemáš co k tématu, tak je lepší mlčet

nozu
Extra třída :D 11584 příspěvků 26.08.18 18:30

hele, koukni se na inzeráty na netu. Pronajímají se klidně samostatné pokoje. Já jsem takhle našla bydlení před lety a tam i nynějšího manžela :mrgreen:
jinak doporučuji najít si nejdřív práci a pak teprve bydlení někde v okolí. ať pak nejezdíš přes celou Prahu

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 26.08.18 18:32
@nozu píše:
hele, koukni se na inzeráty na netu. Pronajímají se klidně samostatné pokoje. Já jsem takhle našla bydlení před lety a tam i nynějšího manžela :mrgreen:
jinak doporučuji najít si nejdřív práci a pak teprve bydlení někde v okolí. ať pak nejezdíš přes celou Prahu

Jo asi to bude lepší, děkuju

bloesty
Kecalka 220 příspěvků 26.08.18 18:33

@Sarinaa V Praze je prace dost, nicmene i ty zivotni naklady jsou nekde jinde (hlavne to bydleni)…

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16630 příspěvků 26.08.18 18:37
@bloesty píše:
@Sarinaa V Praze je prace dost, nicmene i ty zivotni naklady jsou nekde jinde (hlavne to bydleni)…

vzhledem k tomu, kolik je teď všude pracovních pozic za slušné peníze, tak v případě spolubydlení se jí to vyplatí

bloesty
Kecalka 220 příspěvků 26.08.18 18:39

@aiwwa jojo, spolubydleni asi jo, to je pravda

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16630 příspěvků 26.08.18 18:45

@Sarinaa
koukni na to spolubydlení sem

lolink
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 26.08.18 19:09

.

Příspěvek upraven 26.08.18 v 19:14

lolink
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 26.08.18 19:13

@vertunka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: trapko
@Sarinaa Jak holky rikaly. Spolubydleni je fajn cesta. Az najdes praci, treba se ti i neco nabidne mezi spolupracovniky. Na face je i skupina Bydleni/spolu­bydleni v Praze. V Praze fakt nepracuje jen ten, kdo nechce. Prace je hodne i v krizi. Zarid si hned litacku, ta se dost vyplati. Ubytovny nedoporucuju. Vysoka kriminalita a divny lidi. Preji hodne stesti. ;) Stravila jsem tam skoro 15 let a nasla spoustu zivotnich pratel, uzila si velke party a vymetla hodne akci, kterymi je praha nabita. :)

vulpes
Kelišová 5015 příspěvků 26.08.18 19:45
…jinak doporučuji najít si nejdřív práci a pak teprve bydlení někde v okolí. ať pak nejezdíš přes celou Prahu

dobrá připomínka. Ono, když se to „povede“, tak může i dojíždění v rámci Prahy zabrat přes hodinu :?
A naopak, pokud bys měla práci někde u okraje, tak můžeš zjistit, že z přilehlého menšího města jsi tam vlakem/busem za 20 min a bydlení v menším městě u Prahy vyjde mnohem levněji

Příspěvek upraven 26.08.18 v 20:00

srpen89
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 26.08.18 19:51
@vertunka píše:

8o ano ceka. Kazdej na ni ceka, to mi muzes verit. Vsude ji uvitaji s otevrenou naruci. @Sarinaa muzu znat obor, ve kterem chces pracovat ?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >