Přestup na dálkové studium – střední škola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 19:43
Přestup na dálkové studium sš

Ahoj
Studuji střední pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V Brně dojíždím 2 hodiny.. Na intru jsem byla ale prostě mi to nevyhovuje. Jsem ve 3. ročníku. Napadlo mě přestoupit na sociální školu v Zábřehu obor sociálně výchovná činnost. Mají tam možnost dálkového studia. Jezdila bych každé pondělí. Kamarádky sestra ji dělá má 3 děti a vše perfektně zvládá má samé jedničky, ta kamarádka ji má vystudovanou jako denní studium a obě tvrdí že je ta škola lehká.. Ale problém je v tom že když jsem navrhla taťkovi že bych chtěla přestoupit a dozvěděl se že na dálkové tak se mu to vůbec nelíbí a nechce mi to dovolit.. :zed: Co myslíte? Mám se snažit ho přemluvit nebo je to blbost? :nevim: :think:

Reakce:
Alušáček
Závislačka 3819 příspěvků 08.10.18 20:42

Především si uvědom, že když budeš studovat dálkové, ztratíš statut studenta, tudíž si tvoji rodiče nebudou uplatňovat daňovou úlevu. Nebudeš mít od státu zdarma zdravotní pojištění, budeš se muset registrovat na úřadu práce, nebo si najít zaměstnání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 19:12

Napadlo mě ž bych do Zábřehu šla i na denní studium.. pořád to mám mnohem blíž než Brno.. ale rodičům dělá problém, že to není stejný obor :nevim:

Váš příspěvek
Reklama