Přestup SŠ, nerozhodnost

Anonymní
30.10.20 21:43

Přestup SŠ, nerozhodnost

Dobrý den moc se omlouvám že zakládám novou diskuzi. Promiňte mi to. Dva měsíce chodím na SŠ kde jsem dost nespokojená s kolektivem..nelíbí se mi. Učení je naopak hodně v pohodě, jednoduché. Neklesla jsem ani s průměrem ze ZŠ. Tam problém ani chyba není. Od září denně brečím, nejsem schopná si zvyknout, nenašla jsem si žádné kamarády. Jsem tam víceméně sama. Hodiny jsou pro mě utrpením. Myslíte že by bylo ok přestoupit? Nebo zkusit podat přihlášku? Nebo bych měla nějak zatnoutzuby a snažit se přizpůsobit? Moc nevím. Kamarádky mi doporučují přejít viděly nějaky chaty říkaj že je to doopravdy špatná sestava třídy. Ale já mám v sobě nějakej kus, kterej si není jistej. Protože co když to není tak zly? Děkuji za odpovědi, vážím si toho. :kytka:
Edit; bydlim na Morave, v maly vesnici… Prestoupila bych na gymnazium, ve vedlejsim meste.. Ve tride nas je 26 a fakt si neni co s kym rict..

Příspěvek upraven 30.10.20 v 22:19

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23861
30.10.20 21:50

No nevim, jak dlouho jsi byla ve skole, mesic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6878
30.10.20 22:03

Co přesně ti na kolektivu vadí? Co obor? Měnila bys úplně zaměření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 22:16

Jestli tam nejsi spokojená, tak přestup. Jsi tam teprve pár měsíců, ale dovedeš si v tomhle představit 4 roky.
Já jsem takhle na škole trpěla. Možnost přestoupit nebyla, byla a je to jediná škola v kraji, která má daný obor. Jinak bych přestoupila hned, za to utrpení to fakt nestojí :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
2706
30.10.20 22:19

Z vlastní zkušenosti radím přestup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
2.11.20 22:06

Změn školu, když nejsi šťastná tak se netrap dal

• Citovat