Přestupková komise? Prý ruším souseda.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domča99
Povídálka 20 příspěvků 26.01.19 23:49
Přestupková komise?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, třeba víte nebo poradíte. Měla jsem problém s vytím psa, jelikož jsme nevěděla, že trpí separační úzkostí. Problém jsem již vyřešila, pes nevyje, ale od té doby mi pouze soused pod náma vyhrožuje, ze mě dá na přestupkovou komisi, jelikož údajně pořád vydávám nehorázný kravál o podlahu. Tvrdil mi, že to bude kočka ( kterou nemám), pak že jezdím ocelovou tyčí po podlaze atd. Vždycky mi řekne, že to slyší jen on a jeho manželka. Dneska to právě vyvrcholilo, když jsem si napouštěla večer vanu, tak mi přišel vynadat, že v pondělí jde na přestupkové, že prostě třískám stále do podlahy. Podotýkám, že pes spal a já pouze odnášela prádlo, takže maximálně jsem mohla způsobit zvuk při chození. Pořád si stojí za tím, že to dělá pes. Co mě čeká případně u té komise? Nebo to nemůžu v bytě chodit, jelikož ho to ruší?. Dala jsem mu i na mě číslo, aby mi zavolal, ať kdyžtak přijdeme na to, co to je, ať nejsou zbytečné problémy, ale on mi volal třeba když jsem ležela už dávno v posteli, že dělám kravál a že nejsem doma, nebo že na mě zvonil ve tři ráno, že jsem ho budila dupáním o podlahu. Už nevím co jiného mám udělat, aby od něj byl pokoj a já se mu zavděčila.

Reakce:
Maminanamatersky
Kecalka 305 příspěvků 26.01.19 23:54

Odstehovat se. Zapsklej dedek neda pokoj nikdy. Uz bych mu neotvirala a nereagovala na nej. Treba ho to přestane bavit.

sucuba
Kecalka 293 příspěvků 27.01.19 01:12

Muzou to být sousedi, a on nedokáže poznat z které strany to jde.

Elath
Kecalka 233 příspěvků 27.01.19 03:37

Pokud ten humbuk fakt neděláš, nechat ho a případně jít na přestupkovou komisy. Taky se může stát, že za uši dostane on. A jinak souhlasím dál už na něj nereaguj.

Uživatel je onlineBaraRed
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 27.01.19 08:39

Takový soused to je neštěstí. Možná mu někdo jezdí ocelovou tyčí v hlavě. Doporučila bych mu vyšetření u lékaře a dál se s ním nebavila. A pokud tě předvolají před přestupkovou komisi, tak jim řekni, jak to je, že je na tebe zasedlý a obtěžuje on tebe. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >