Posmrtný život?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 16:50
Posmrtny zivot????

Zdravim Vas, takhle podvecer. Je mi neuctive o tom psat, ale je tady dost lidi, a treba ma nekdo podobne zkusenosti. Nebo ma informace apod. Pred pul rokem mi umrela milovana babicka, ma druha maminka, clovek s tim nejuzasnejsim srdcem na svete. Meli jsme az nadmiru blizky vztah uz co jsem se snad narodila…jak uz to ale casem byva, odesla. Nemoc byla silnejsi…ted abych dosla k tomu co chci, po jeji smrti se mi stalo nekolik neuveritelnych veci(od malinka jsem citliva na ruzne veci, energie apod)…dam jen par prikladu…na pohrbe, v lete v kostele kde se nehnul vzduch, a na takovem miste kde je vetsinou chladno, se stalo jen me, ze v 1 okamzik mi po zadech prejel az ledovy vzduch, kdy mi naskocila husi kuze…nikdo jiny to necitil. Pruvan to byt nemohl, vzduch se nepohnul celou dobu, a to co me po zadech pohladilo bylo doslova ledove. Muj mladsi syn casto maval na strop u nas doma a rikal “papa babi”. Mel rok. Nevedel ani co se stalo. A co me nejvic zaskocilo, zdal se mi sen…kde babicka stala, i s dedou(ktery zemrel pred 10 lety a o kterym se mi nezdalo x let) a mluvila na me. Rikala mi at uz neplaceme, ze se nevrati, ze uz s tim nejde nic delat…bylo toho vic ja si pamatuji jen toto. Deda prikyvl a odesli. Vzbudila jsem se a vedela ze to bylo skutecne. Citila jsem realne vse jako by to bylo v tomto svete…je to uz pul roku a stale me nevstevuje ve snu, ale uz jsou to jine sny nez ten jak semnou mluvila. A primo mi neco rikala…tak si rikam…jaky na to mate nazor i vy? Nezaujate osoby v podstate. Nekdy si rikam, ze je tu stale a proto mi dala uz tolik znameni, ja ji totiz denne po smrti prosila se slzamy v ocich, at mi da najevo, ze je ji uz dobre. V podstate se stalo…ale…pak dojde premylesni, opravdu je to tak? Ci si to jen “vymyslel”muj mozek a ja ty veci vnimala protoze jsem si to tak prala…nevim…jsem zmatena, stale zlomena z toho ze tu s nami neni…verite na takove veci? Mate zkusenosti? Dekuji za kazdou odpoved. A hezky vecer preji. Za pripdne peklepy se omlouvam, psani na mobilu musim zlepsit… :srdce: :srdce: jeste bych podotkla, precetla jsem uz 2 knihy o zivote po smrti apod…jsem otevrena temto pravdam, ale zaroven jsem dost skepticka nekdy. Nevim. Bije se to ve mne. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5619 příspěvků 26.01.19 16:55

Věřím že smrtí to nekončí, každopádně, odpověď na to jestli je to pravda, dostanem všichni až tam budeme :kytka:

cecetka
Echt Kelišová 7877 příspěvků 26.01.19 16:56

V utery mi umrela maminka :,( Prosla tezkou nemoci. V pondeli jsem se s ni stacila rozloucit, uz sama vedela, ze umira :,(
Mozna ty sama nedokazes prijmout to, ze babicka uz tady s tebou neni. Rozluc se s ni a nech ji odejit. Podvedomne ji mozna stale volas zpet. Ale ona se jiz vratit nemuze. Dej ji svobodu :kytka:

Lalelale
Závislačka 3556 příspěvků 26.01.19 16:57

Osobně si spíš myslím, že jsou to sny, které nám dává náš vlastní mozek a pomáhá nám se vyrovnat s realitou. A přiznávám, že ti to opravdu závidím. Moc jsem si přála se rozloučit alespoň v tom snu, ale nestalo se tak.

Karleon
Kelišová 5517 příspěvků 26.01.19 17:06

Přečetla jsem několik knih od Lorny Byrne, věřím, že babička může být tam i tady, dokud ji budeš potřebovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 17:08

@cecetka ano, vim, ze ji nedokazu pustit. Ale vim, ze je to nutne :srdce: hodne sil i vam :srdce: zakl.

mrav
Generální žvanilka 23212 příspěvků 26.01.19 17:09

Byl jsem už naněkolika pohřbech, pohřbil jsem i svou ženu. Nikdy se mi ale nic podobného nestalo. Tím nechci říct, že posmrtný život není. Dokonce bych si přál, aby byl. To, co žena tady zanechala je hmatatelné - je tu dcera, která má po ní vlásky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 17:10

@Karleon dokud ji budu potrebovat :srdce: :srdce: :srdce: zakl. Dekuji

KájaHvězdička
Stálice 67 příspěvků 26.01.19 17:13

Taky jsem měla moc pěkný vztah s babičkou. Odešla poměrně brzy, spoustu věcí nezažila - fakt, že jsem vůbec s mým prospěchem odmaturovala, sourozenci úspěšně vystudovali vysokou školu, viděla by svá pravnoučata.. Na věci mezi nebem a zemí věřím, když odešla, stalo se pár zvláštních věcí. Myslím, že se s námi chtěla rozloučit. Občas ji vídám ve snech. Když je mi smutno, často na ni myslím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 17:18

Moje mamka má to samé, co jí zemřela babička a maminka. Už je to víc jak 30 let a stále ji navštěvují, mluví s ní… Spousta toho co jí řeknou, se pak i vyplní… Je to zvláštní, taky na to věřím, koneckonců jsem v tom vyrostla :) těch zážitků bylo hodně. Ale celej život mamce říkám, ať za mnou takhle nechodí, že já bych to nedala :lol:

Taky vím, že by se o tom nemělo mluvit, oni to TI nahoře moc nemusí, hlídají si to, občas chodí s nimi… Jsou to takoví strážci.. No ale to už je zas jiná kapitola, jak říkám, žiju v tom odmala a o posmrtným životě už vím snad vše :lol: jediný co mě vždy fascinovalo bylo, že čas tam plyne úplně jinak… co je u nich „chvilka“, u nás znamená třeba i 10let…

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 26.01.19 17:18
@Anonymní píše:
Zdravim Vas, takhle podvecer. Je mi neuctive o tom psat, ale je tady dost lidi, a treba ma nekdo podobne zkusenosti. Nebo ma informace apod. Pred pul rokem mi umrela milovana babicka, ma druha maminka, clovek s tim nejuzasnejsim srdcem na svete. Meli jsme az nadmiru blizky vztah uz co jsem se snad narodila…jak uz to ale casem byva, odesla. Nemoc byla silnejsi…ted abych dosla k tomu co chci, po jeji smrti se mi stalo nekolik neuveritelnych veci(od malinka jsem citliva na ruzne veci, energie apod)…dam jen par prikladu…na pohrbe, v lete v kostele kde se nehnul vzduch, a na takovem miste kde je vetsinou chladno, se stalo jen me, ze v 1 okamzik mi po zadech prejel az ledovy vzduch, kdy mi naskocila husi kuze…nikdo jiny to necitil. Pruvan to byt nemohl, vzduch se nepohnul celou dobu, a to co me po zadech pohladilo bylo doslova ledove. Muj mladsi syn casto maval na strop u nas doma a rikal “papa babi”. Mel rok. Nevedel ani co se stalo. A co me nejvic zaskocilo, zdal se mi sen…kde babicka stala, i s dedou(ktery zemrel pred 10 lety a o kterym se mi nezdalo x let) a mluvila na me. Rikala mi at uz neplaceme, ze se nevrati, ze uz s tim nejde nic delat…bylo toho vic ja si pamatuji jen toto. Deda prikyvl a odesli. Vzbudila jsem se a vedela ze to bylo skutecne. Citila jsem realne vse jako by to bylo v tomto svete…je to uz pul roku a stale me nevstevuje ve snu, ale uz jsou to jine sny nez ten jak semnou mluvila. A primo mi neco rikala…tak si rikam…jaky na to mate nazor i vy? Nezaujate osoby v podstate. Nekdy si rikam, ze je tu stale a proto mi dala uz tolik znameni, ja ji totiz denne po smrti prosila se slzamy v ocich, at mi da najevo, ze je ji uz dobre. V podstate se stalo…ale…pak dojde premylesni, opravdu je to tak? Ci si to jen “vymyslel”muj mozek a ja ty veci vnimala protoze jsem si to tak prala…nevim…jsem zmatena, stale zlomena z toho ze tu s nami neni…verite na takove veci? Mate zkusenosti? Dekuji za kazdou odpoved. A hezky vecer preji. Za pripdne peklepy se omlouvam, psani na mobilu musim zlepsit… :srdce: :srdce: jeste bych podotkla, precetla jsem uz 2 knihy o zivote po smrti apod…jsem otevrena temto pravdam, ale zaroven jsem dost skepticka nekdy. Nevim. Bije se to ve mne. :srdce:

Posmrtný život je oxymóron.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 17:20
@mrav píše:
Byl jsem už naněkolika pohřbech, pohřbil jsem i svou ženu. Nikdy se mi ale nic podobného nestalo. Tím nechci říct, že posmrtný život není. Dokonce bych si přál, aby byl. To, co žena tady zanechala je hmatatelné - je tu dcera, která má po ní vlásky…

Nemusí to mít dovolené. Ono pokud by ti to spíš ublížilo, než pomohlo - to že toho dotyčného vidíš apod, tak ho sem za tebou nepustí.. Možná až za hodně hodně dlouho, až budeš schopnej to zvládnout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 17:23

A taky samozřejmě záleží… Ona většina těch lidí jde „dál“, znovu se narodí apod, takže nemusí všichni oblitavat svoje příbuzný :lol: to jen pár duší tam opravdu zůstane, pokud chce nebo pokud musí..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 17:27
@Anonymní píše:
@cecetka ano, vim, ze ji nedokazu pustit. Ale vim, ze je to nutne :srdce: hodne sil i vam :srdce: zakl.

Rozluč se s ní a nech ji jít… ona s tebou bude částečně pořád a bude tě chránit. Před necelým rokem mi zemřela maminka. Vím, že už je jinde, ale stále tak nějak částečně cítím její přítomnost. To je život a nic s tím nenaděláme

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 17:28

Jaky knizky zakladatelko?
Ja prozivam to same. Zemrel mi tatinek. Zemrel mi v naruci. Neni minuta, kdy na nej nemyslim. Necely mesic po jeho smrti jsem mela pocit, ze tu je. (Tatka zanechal po sobe nejakou “rozdelanou praci” nejspis to chte dokoncit) necely mesic po jeho smrti jsem lezela v posteli (teprve jsem si lehla, takze to nebyl sen) a zhasnute svetlo zablikalo. Pod perinou jsem citila jakoby me pohladil studeny vzduch. Ja vedela, ze to byl tata, prisel se rozloucit. Citila jsem, ze ted uz opravdu odchazi. A od te doby ho opravdu “necitim” chybi mi, strasne moc. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >