Jméno pro značku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 09:33
Jméno pro značku?

Zdravím, ráda bych vymyslela nějaké jméno pro svojí značku, pod kterou budu vyrábět - ručně malovat trička a později možná i další věci. Líbí se mi například název jako číča v kleci, takže nějaké spojení českých slov. Ale nenapadá mě nic co by bylo na tento styl. Tak jestli máte nějaké nápady tak sem s nimi, budu moc ráda. :)

Reakce:
modravlocka
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 25.01.19 09:38

Můžeš tam zakomponovat třeba nějakou svou přezdívku, oblíbenou věc, mohlo by to vystihovat styl, který maluješ…pokud tě neznáme a ani nevíme, co přesně děláš, těžko radit. :nevim:

flicek18
Kecalka 385 příspěvků 25.01.19 09:54

Dívej se i na praktičnost té značky. Pokud budeš chtít i vlastní štítky na oblečení tak aby to nebyl štítek přes půl trička. Aby se to dobře zapamatovalo lidem a aby už samozřejmě stejná značka nebyla ;)

páájaa2
Kecalka 475 příspěvků 25.01.19 09:57

číča z tríča

Premek_Orac
Závislačka 4683 příspěvků 25.01.19 10:10
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych vymyslela nějaké jméno pro svojí značku, pod kterou budu vyrábět - ručně malovat trička a později možná i další věci. Líbí se mi například název jako číča v kleci, takže nějaké spojení českých slov. Ale nenapadá mě nic co by bylo na tento styl. Tak jestli máte nějaké nápady tak sem s nimi, budu moc ráda. :)

Proč českých? Vzdávat se předem internetového prodeje do ciziny je škoda. Kdybys šla mezinárodní, tak podkud není obsazená, dal bych třeba MY-T. Nebo HappyT. Nebo T - W - L (T with Love). Nebo SmileT. Nebo MeaaauT. Dont puke on me (DPOM).
Pokud chceš být takhle česky originální, tak bych přesto volil název bez háčků a čárek - některé fotny prostě nemají a může to být někdy komplikace.
TRIDOM (trička domácí)
nebo humorně provokativní PyzdaTriko. (napsal jsem to s měkkým a nešlo to odeslat pro zakázané slovo :-)
Chtělo by to asi vědět, jakým směrem ty obrázky mají jít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 10:39

Obrázky na tričkách budou pravděpodobně zaměřené hlavně na nějaké jednoduché florální motivy, takže nějaké kytičky, lístky, stromy, třeba nějaké hory, sem tam možná i nějaká abstrakce, prostě to co mě zrovna napadne. Česky to chci z toho důvodu protože mi to přijde pro čechy jednodušeji zapamatovatelné. Pak ještě jak jsem psala tak možná v budoucnu budu dělat i něco jiného než trička, tak právě asi nechci aby v názvu bylo slovo triko. Tak snad jsem Vám trochu přiblížila co se chystám dělat :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 10:43
@Premek_Orac píše:
Proč českých? Vzdávat se předem internetového prodeje do ciziny je škoda. Kdybys šla mezinárodní, tak podkud není obsazená, dal bych třeba MY-T. Nebo HappyT. Nebo T - W - L (T with Love). Nebo SmileT. Nebo MeaaauT. Dont puke on me (DPOM).
Pokud chceš být takhle česky originální, tak bych přesto volil název bez háčků a čárek - některé fotny prostě nemají a může to být někdy komplikace.
TRIDOM (trička domácí)
nebo humorně provokativní PyzdaTriko. (napsal jsem to s měkkým a nešlo to odeslat pro zakázané slovo :-)
Chtělo by to asi vědět, jakým směrem ty obrázky mají jít.

PyzdaTriko zní dobře, i s tím Y :D
Jenom právě nevím jestli by mi tam to slovo triko pak v budoucnu nedělalo problémy až budu chtít dělat třeba i něco jinýho. :roll:

chaela
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 1 inzerát 25.01.19 11:18

PyzdaTriko, to jako fakt? Opravdu bys chtěla mít v názvu značky nadavku? Logo si radši nebudu ani představovat. Já bych si už jen z toho důvodu nic od tebe nekoupila.
Těžko ti můžeme poradit, když nic nevíme. Pokud máš v plánu dělat i jiné věci, nedávej do názvu slovo triko. Pokud máš v plánu malovat i něco jiného, než kytky atd, taky to do názvu nedávej. Ubírala bych se nějakou všeobecného cestou. S češtinou souhlasím a chválím.
Já ted taky vymýšlím název pro svoji značku, mám to jednodušší v tom, že už mám logo, ale ani tak se mi nedaří přijít na nic originálního. Je To boj.

Premek_Orac
Závislačka 4683 příspěvků 25.01.19 11:46
@Anonymní píše:
PyzdaTriko zní dobře, i s tím Y :D
Jenom právě nevím jestli by mi tam to slovo triko pak v budoucnu nedělalo problémy až budu chtít dělat třeba i něco jinýho. :roll:

Pro určitou cílovou skupinu s emi to vlastně taky líbí. Tak dej Pyzda Style :-)
@chaela Záleží na cílové skupině. RedBull jako značka vložek by taky nebyla to pravé… Mimochodem, JeToBoj (nebo JeToBoy) nabízí také řadu perfektních možností.

milktea
Kecalka 234 příspěvků 5 inzerátů 25.01.19 11:56

@Premek_Orac DPOM je dobrý :) třeba na hospodský trika :) a PZT taky :)

milktea
Kecalka 234 příspěvků 5 inzerátů 25.01.19 12:05

Třeba budeš chtít prodávat i na Etsy, tak by se hodilo něco, co bude srozumitelné i pro ne-čechy, tj. kratší název. Můžeš udělat i zkratku, něco jako TROČKA (TROjbarevná koČKA - nic lepšího mě teď nenapadne a vedle mě zrovna spí kočka)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >