Byla moje reakce přehnaná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 3545 příspěvků 24.01.19 10:23
Bylo to přehnané?

Holky chtěla bych se zeptat na názor, jestli jsem to zbytečně hrotila. Včera nám parkovalo na parkovacím místě malé starší auto. Nicméně zaparkované tak, že stálo cik cak přes obě parkovací místa. Už jednou u nás kdysi stálo a přesně takhle blbě, a ještě čouhalo do silnice, aby nikdo nemohl stát ani bokem. No a dneska znova, opět zaparkované tak, že napříč přes obě místa. Jak to bylo oba dny za sebou, tak jsem se bála, aby tu někdo ten vrak třeba nechtěl časem nechat trvale, a počkala jsem si na řidiče, abych mu slušně řekla, že to je soukromé parkování. A přiznávám, že mě hodně štvalo, jak takovým pidi autem parkovali. Paní se hrozně omlouvala, že jsou z nějakého domu za rohem a že chtěli klepat (což neudělali, klidně bych je tu ty dva dny nechala). Nakonec mi jí bylo ještě líto a teď se cítím blbě. Byla moje reakce po dvou dnech přehnaná?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 50744 příspěvků 4 inzeráty 24.01.19 10:26

A to místo je vyhrazené přímo pro vás?

Aduš8
Závislačka 3455 příspěvků 24.01.19 10:27

@Lalelale tak pokud máte místo placené a označené, nebo se nachází jasně na vašem pozemku, tak to přehnané nebylo.

Lalelale
Závislačka 3545 příspěvků 24.01.19 10:28

@Lama Lama jojo je to naše osobní místo přímo před naším domem, celá ulice je takto řešená. Je to jakože formou předzahrádek. Ona to i věděla, proto říkala, že chtěli klepat. Což kdyby udělali, tak bych je tu vážně nechala. Ale kamarádce někdo takhle postupně nechal auto na místě trvale, tak jsem se toho bála.

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 24.01.19 10:29
@Aduš8 píše:
@Lalelale tak pokud máte místo placené a označené, nebo se nachází jasně na vašem pozemku, tak to přehnané nebylo.

Přesně tak. Já bych v takové situaci volala rovnou policii. Člověk si neplatí parkování proto, aby mu tam někdo stál. Ještě navíc jak úplnej de.bil :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 12251 příspěvků 24.01.19 10:29

Když parkuje jak čuňe, tak se nema čemu divit. Taky bych za ní šla a požádala ať parkuje na veřejném místě nebo ať aspoň neblokuje dvě stání

Deny93
Povídálka 14 příspěvků 24.01.19 10:32

@Lalelale přehnaná reakce to určitě není.. místo je vyhrazené pro Vás. Kdyby dotyčná zaparkovala na místě vyhrazené pro invalidy, take by se s ní nikdo nebavili :hug:

Premek_Orac
Závislačka 4684 příspěvků 24.01.19 10:34

@Lalelale Vůbec ne. Chovala jsi se šlušně, upozornila jsi, žádně poškození auta.
Já mám hroznou touhu takhle vzít bílou lepící pásku a nějakému člověku (neznám, nikdy jsem neviděl) nalepit na auto pokračování čar, jak jsou na zemi, protože neustále dooost přečuhuje do mého místa, a já pak kvůli sloupu nemohu otevřít jedny dveře.
Ta představa se mi hrozně líbí, ale zatím jsem neudělal :-)

nostress
Extra třída :D 14358 příspěvků 24.01.19 10:34
@Lalelale píše:
Holky chtěla bych se zeptat na názor, jestli jsem to zbytečně hrotila. Včera nám parkovalo na parkovacím místě malé starší auto. Nicméně zaparkované tak, že stálo cik cak přes obě parkovací místa. Už jednou u nás kdysi stálo a přesně takhle blbě, a ještě čouhalo do silnice, aby nikdo nemohl stát ani bokem. No a dneska znova, opět zaparkované tak, že napříč přes obě místa. Jak to bylo oba dny za sebou, tak jsem se bála, aby tu někdo ten vrak třeba nechtěl časem nechat trvale, a počkala jsem si na řidiče, abych mu slušně řekla, že to je soukromé parkování. A přiznávám, že mě hodně štvalo, jak takovým pidi autem parkovali. Paní se hrozně omlouvala, že jsou z nějakého domu za rohem a že chtěli klepat (což neudělali, klidně bych je tu ty dva dny nechala). Nakonec mi jí bylo ještě líto a teď se cítím blbě. Byla moje reakce po dvou dnech přehnaná?

Myslím, že měli štěstí, že natrefili na tebe. Jiná by rovnou volala policajty, a nechala jim to auto odtáhnout.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1969 příspěvků 24.01.19 10:34

Byla jsi slušná, neseřvala jsi ji na tři doby, prostě jsi ji jen upozornila, ona se ti omluvila a pravděpodobně už si na to dá příště pozor, dopadlo to přeci úplně nejlépe, jak mohlo. Byla bych úplně v pohodě. Mohla bys zavolat policii nebo nějakou jinou chuťovku, vyřešila jsi to v klidu a domluvou. Proč se tím trápit, není čím. ;)

nostress
Extra třída :D 14358 příspěvků 24.01.19 10:36
@Premek_Orac píše:
@Lalelale Vůbec ne. Chovala jsi se šlušně, upozornila jsi, žádně poškození auta.
Já mám hroznou touhu takhle vzít bílou lepící pásku a nějakému člověku (neznám, nikdy jsem neviděl) nalepit na auto pokračování čar, jak jsou na zemi, protože neustále dooost přečuhuje do mého místa, a já pak kvůli sloupu nemohu otevřít jedny dveře.
Ta představa se mi hrozně líbí, ale zatím jsem neudělal :-)

Přesně. Mě se taky ta představa líbí. :)

Filipina
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 24.01.19 10:39

Reagovala jsi úžasně. U nás před domem mají starší manželé jedno své vyhrazené místo. Jakmile tam někdo zaparkuje a jde například jen naproti do masny pro nákup, už volají policii. O kousek dál má jiný pán také vyhrazené místo pro sebe. Tomu stačí jen když se kolo vozu před ním dotýká bílé čáry jeho místa a už volá. Čeká za oknem … a čeká a čeká a vždycky se nějakého chudáka dočká :mrgreen:
Reagovala jsi slušně, příjemně, ale rázně. Paní nejen že parkovala na tvém místě, ale parkovala stylem, jaký popisuješ delší dobu. Spousta jiných by tu policii volala. Ty se nemáš za co stydět :kytka:

Z.jev
Závislačka 3274 příspěvků 24.01.19 10:40
@Premek_Orac píše:
Ta představa se mi hrozně líbí, ale zatím jsem neudělal :-)

Na internetu se dají sehnat samolepky s nápisem Parkuju jak pi.ča. Možná by to taky nebylo špatný :lol:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 24.01.19 10:40

Přehnané to nebylo pokud je místo výhradně vyhrazené pro Vás tak je v pořádku že jsi ji to řekla.Příště si bude dávat pozor.

Z.jev
Závislačka 3274 příspěvků 24.01.19 10:41

@Lalelale Když máte místo vyhrazené a jasně označené, reagovala jsi správně ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >