Jsem neschopná řidička ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 18:22
Jsem neschopná řidička ?

Ahojky holky, řidičák už vlastním skoro 10let ale až teď si připadám jako totální nemehlo :( Mám jiné auto a nemuzu si na něj zvyknout :( například dnes mi nešla dát zpátečka abych mohla zaparkovat a předemnou auto :( snad na podesáté se mi podařilo tu zpátečku tam narvat:( málem jsem to auto předemnou naborila tak tu teď doma brečím a klepu se :( :,( teď poslední dobou mám furt nějaké úlety :( :( jsem sama kdo má takové zážitky? :( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
BaMaK
Závislačka 2968 příspěvků 34 inzerátů 23.01.19 18:29

Taky se mi s některými auty jezdí lépe, s některými hůře. Třeba do škodovky jsem se ani za 5 let nenaučila brát benzín. Já tu nádrž prostě nemůžu otevřít. :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 24202 příspěvků 23.01.19 18:30

Prošlápla jsi spojku?
Když sednu do jiného auta, připadám si jak totální tragéd, trvá tak týden, než začnu jezdit zas normálně…

Atisia
Stálice 77 příspěvků 23.01.19 18:30

Ne, to ma každé.
Napálila jsem do svodidel- bok v háji. Zapoměla jde odbočit a vjela do slepé ulice- dvakrát jsem odrela blatník při couvání.
Uratila jsem proti jedoucímu autu zrcátko
A úplný vrchol byl když mi pře auto přeskočil jeken- předek v prdeli. Měla jsem strach jezdit. Do dnes když opravdu nemusím tak necouvám a hledam jiné místo. Mam strach, že někoho nabourám.

Halamka
Závislačka 3881 příspěvků 23.01.19 18:30

Tak to je asi normální u nového auta. Osahej si ho mimo provoz. Zkoušej si řadit, když stojíš zaparkována. Aby se ti to dostalo do ruky. A klid. Jak začneš zmatkovat, tak to bude jen horší ;)

Petula306
Kecalka 152 příspěvků 23.01.19 18:31

Já to moc neposoudím, můžu sednout do čehokoliv a jet. Ale nechápu, jak se stane, že opakovaně nejde zařadit rychlost? To musí snad být závada na autě (a nebo třeba mě jde na autě hrozně špatně řadit v zimě - musím dosti silou).

Kriss Tina
Echt Kelišová 7821 příspěvků 23.01.19 18:32

Taky to tak mám, švagrovo auto řídím normálně, přitelovo mi nejde, má na mě moc tuhou spojku, blbě se mi řadí, jednou sem místo jedničky zařadila zpatečku a skoro tukla do auta za sebou, takže to už řídit odmítám :D naštěstí nemusím, všude mě vozí :mrgreen: teď si koupíme nový, chci v automatu tam mi odpadne celej problem s řazenim a bude klid :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 18:33

@BaMaK no se starým autem se mi jezdilo suprově ale na tohle si nemuzu zvyknout ikdyz je lépe vybavené atd :D :oops:

lachtanice86
Kelišová 7194 příspěvků 23.01.19 18:36

Já jezdila i v práci a auta jsem střídala a bez problémů. Ale když víš že ti to nejde tak trenuj někde mimo.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 23.01.19 18:37

Nejsi neschopná řidička, když ti nejde zařadit zpátečka. Když se to tam blokne a neprošlápneš znovu spojku, tak to tam prostě nenarveš i kdyby ses zbláznila. Ale brečet a klepat se z toho ještě doma? To mi trochu na hraně přijde.

BaMaK
Závislačka 2968 příspěvků 34 inzerátů 23.01.19 18:37
@Anonymní píše:
@BaMaK no se starým autem se mi jezdilo suprově ale na tohle si nemuzu zvyknout ikdyz je lépe vybavené atd :D :oops:

Zvyknes si, neboj. Nic jiného ti totiž nezbyde. Hlavně klid, ses ženská, i kdybys řídila jak Fitipaldi, tak tě chlapi stejně budou pomlouvat, tak je to jedno.

Atisia
Stálice 77 příspěvků 23.01.19 18:37

Do automatu bych asi nešla. Mám problém jezdit s novými auty. Bojím se, že to někde rozstřelým. Chlapi mě ale za řízení chválí a to je co říct.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 3 inzeráty 23.01.19 18:39

Jsem, řekla bych, dost zdatná a vyježděná řidička, ale taky mi trvá než si nové auto osahám. Vím o tom a jedu opatrnějc a nepanikařím. Takové záseky se můžou stát (i horší, věř mi :mrgreen: ) a nic to neznamená, chce to klid a nadhled :kytka:

Mentalist
Povídálka 41 příspěvků 23.01.19 18:45

No já nevím, mě teda nedělá problém sednout do čehokoli a jet (i když se dává zpátečka skoro v každém autě jinak).. :think:
Ale to nevadí, prostě si zvykneš. O tom to celé je.. Jestli jsi deset let jezdila jen jedním autem, tak to prostě chvilku potrvá, ale není to nic hrozného. Nebo když budeš mít volnou chvíli, tak vezmi auto, jeď někam, kde těch aut moc nejezdí a zkoušej si rozjezdy, couvání atd.. Spousta mých přátel to dělalo hlavně, když dostali řidičáky.

Hlavně žádný stres! To je nejhorší.. Mám kamarádku, co jednou nebyla schopná se rozjet do kopce a málem nabořila auto za sebou. Od té doby za volant nesedla, jezdí autobusem a nebo jí vozí přítel. Auto už neřídila dobrých deset let a nejspíš se k tomu už nikdy nevrátí. Prostě si udělala zbytečný blok..
Proto na to kašli, jezdi.. a v závěru, o co jde? Přinejhorším někoho „ťukneš“, což není taková tragédie. :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 18:49

@Mentalist jezdila jsem ve všem možném a neměla problém ,ale v tomhle autě co máme teď jde zpátečka snad nejhůř :nevim: a já si připadám pak jak tele :P

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >