Závist mezi ženami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jassmina
Stálice 71 příspěvků 22.01.19 18:48
Závist mezi ženami?

Ahoj, jaký je Váš názor na závist panující mezi ženam? Čím to je dle Vás způsobené? Zda to vůbec můžeme nazvat závist. A jak se by jste se chovali vůči tzv. závistivce? Díky za přínosné názory. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
janablizkova
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 22.01.19 19:08

Závist je hrozná věc a co ti závidí? Asi bych ji ignorovala.

Russet
Extra třída :D 13996 příspěvků 22.01.19 19:10
@Jassmina píše:
Ahoj, jaký je Váš názor na závist panující mezi ženam? Čím to je dle Vás způsobené? Zda to vůbec můžeme nazvat závist. A jak se by jste se chovali vůči tzv. závistivce? Díky za přínosné názory. ;)

Nezávidím a myslím, že pánové závidí stejně jako dámy.

Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 22.01.19 19:10

Podle mne je zavist naprosto přirozená věc a není nijak negativní sama o sobě. Negativní je to, když se vymkne a člověk začne pomlouvat, škodit apod. Když nenapises o co konkrétně jde a jak se dotyčná projevuje, tak se nedá nijak poradit

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 22.01.19 19:14
@Russet píše:
Nezávidím a myslím, že pánové závidí stejně jako dámy.

Mnohem víc než dámy. Já jsem se nikdy s žádnou brutální závisti nesetkala :nevim: jedna kamarádka se po letech vybarvila, ale jinak nic.

CopatáCácorka
Kecalka 160 příspěvků 22.01.19 19:14

Závist je šílená věc. Já osobně razím pravidlo přej a bude ti přáno. Tím se snažím řídit. Bohužel kolem sebe má člověk hodně závistivých lidí. Z vlastní zkušenosti vím, že i blbá nemoc se mezi kolegy závidí. „Ona musí na operaci, bude měsíc doma, ta se má, si odpočine, to já bych doma nevydržel“ … a podobný kecy… Zakladatelko - pokud Ti to nějak moc nezasahuje do života, nedělá Ti to nějaké nepříjemnosti a podobně, tak se to snaž ignorovat a povznášej se nad tím. Takoví lidé jsou vlastně chudáci … :kytka:

Uju
Kelišová 6588 příspěvků 22.01.19 19:15

Závist jsem poznala v práci (opravdu takovou tu obr, kde dělají naschvály,ukazují si na Tee, šuškají nebo naopak říkají věci tak abych je slyšela speciálně já, dokonce i ženská, která se normálně bavila-tak ze dne na den ani nepozdravila) no, nechala jsem je být a přiznám se, že jsem začala být mrcha a když jsem mohla udělat něco o čem jsem věděla, že jim dám důvod zase závidět, tak jsem to just udělala a pak se bavila, jak rudnou vzteky, dívají se po sobě atd… Podle mého mi neměli co závidět a přesto :lol: :zed:
Upřimně jsem se fakt bavila tím jak jsou vzteklý , protože jsem věděla, že s takovýma už stejně nechci ani o počasí.

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 22.01.19 19:17
@Uju píše:
Závist jsem poznala v práci (opravdu takovou tu obr, kde dělají naschvály,ukazují si na Tee, šuškají nebo naopak říkají věci tak abych je slyšela speciálně já, dokonce i ženská, která se normálně bavila-tak ze dne na den ani nepozdravila) no, nechala jsem je být a přiznám se, že jsem začala být mrcha a když jsem mohla udělat něco o čem jsem věděla, že jim dám důvod zase závidět, tak jsem to just udělala a pak se bavila, jak rudnou vzteky, dívají se po sobě atd… Podle mého mi neměli co závidět a přesto :lol: :zed:
Upřimně jsem se fakt bavila tím jak jsou vzteklý , protože jsem věděla, že s takovýma už stejně nechci ani o počasí.

Nikdy není co závidět. Za každým úspěchem je hromada dřiny.

Paola21
Závislačka 3677 příspěvků 22.01.19 19:23

Nechápu tuhle rivalitu mezi ženskýma, intriky, pomluvy, faleš…(samozřejmě né u všech, ale v porovnání s chlapama je to děs). Nejlepší je podobné typy totálně ignorovat a ony si najdou jiný cíl.

tininas
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 22.01.19 19:24
@Jassmina píše:
Ahoj, jaký je Váš názor na závist panující mezi ženam? Čím to je dle Vás způsobené? Zda to vůbec můžeme nazvat závist. A jak se by jste se chovali vůči tzv. závistivce? Díky za přínosné názory. ;)

Závist není až tak zlá

Příspěvek upraven 22.01.19 v 19:32

Prof. Farnsworth
Kelišová 6085 příspěvků 22.01.19 19:30
@terien píše:
Nikdy není co závidět. Za každým úspěchem je hromada dřiny.

Jo, třeba když si někdo koupí poprvý los a hned vyhraje 100 milionů. :mrgreen:

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 22.01.19 19:32
@Prof. Farnsworth píše:
Jo, třeba když si někdo koupí poprvý los a hned vyhraje 100 milionů. :mrgreen:

Tak ať :nevim:

terien
Echt Kelišová 9518 příspěvků 22.01.19 19:33
@Prof. Farnsworth píše:
Jo, třeba když si někdo koupí poprvý los a hned vyhraje 100 milionů. :mrgreen:

A tohle není úspěch, ale prachobyčejné štěstí

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 6 inzerátů 22.01.19 19:44

Nekde jsem cetla,ze zavist je nejvyssi forma uznani :lol: a neco na tom bude ;)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 22.01.19 20:05

Nezávidím nikomu, když už třeba vidim že má některá kamaradka něco lepšího tak se mi svěří s problemama a já hned vidím že není co závidět :) proč bych taky měla, když něco budu chtít tak si na to vydělám a koupím, se svým životem jsem spokojená a jestli někdo závidí mě tak to nedělá nějak okatě, že bych si všimla (vlastně jo, švagr se mi zmínil že mi ségra závidí moji postavu, že i v 6 měsíci kdy se cpu všema prasárnama vypadám hubenejsi) :think: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >