2 dny pro sebe? Jak byste je využili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jassmina
Stálice 71 příspěvků 22.01.19 18:34
2 dny pro sebe. Jak by jste využili?

Ptám se na Vaše zkušenosti, rady a případné nápady. Chtěla bych to tentokrát zkusit jinak. Nějakou malou předtavu mám. Spíš směrem alternativa. Doufám, že budou super inspirace. (Děti do toho prosím nepište, o tom mám jasnou představu). Díky ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alyss1
Závislačka 3019 příspěvků 3 inzeráty 22.01.19 18:57

Jako doma? Ja nejdriv uklidim. Protoze pak si dva dny uzivam poradku:):)

Pak jdu na nejaky sport/vylet/be­hat/kolo.

Kino.

Vecere.

BloomingGorgeous
Závislačka 2884 příspěvků 22.01.19 18:59

Ja bych spala, cetla, divala se na filmy, lezela ve vane, zasla si na veceri s kamaradkou a na sklenicku do baru… zkratka vse, co jde se dvema detmi dost tezko…

Alyss1
Závislačka 3019 příspěvků 3 inzeráty 22.01.19 18:59

Kdyby to melo byt ze pojedu ja pryc tak nejaky penzion se snidani a veceri, mezitim sport a sauna/masaz/vi­rivka.

A sampano uz k snidani:):)

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 19:02

Já bych spala, spala a až bych se vyspala, tak bych šla spát :) Kdybych měla být doma, tak bych první den strávila na gauči. Večer bych vyrazila na jídlo a do welness. Kdybych měla jet pryč, našla bych si nějaké ubytování s plnou penzí, bazénem, možnosti výletů a hlavně bez děti.

Margery
Extra třída :D 10278 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 19:03

Spánek, vana, dobré jídlo, nákupy, sport :mrgreen:

sakota
Kelišová 5643 příspěvků 22.01.19 19:07

@chaela Ano! A idealne at cely vikend prsi a ja mam zaminku se fakt nehnout z te postele, bazenu a restaurace!

ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 22.01.19 19:09

spala bych a spala a pak poslouchala ticho

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 22.01.19 19:14
@Jassmina píše:
Ptám se na Vaše zkušenosti, rady a případné nápady. Chtěla bych to tentokrát zkusit jinak. Nějakou malou předtavu mám. Spíš směrem alternativa. Doufám, že budou super inspirace. (Děti do toho prosím nepište, o tom mám jasnou představu). Díky ;)

Nejdřív bych se dosyta vyspala v prázdné posteli. Objednala si jídlo a v KLIDU ho sama snědla. Pak bych si četla nebo vyšívala. Večer si dala horkou koupel. A šla spát. Druhý den to samé.

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 19:16

@sakota Ach… Ale na to si ještě pár let počkám, tak minimálně deset :)

mrav
Generální žvanilka 23128 příspěvků 22.01.19 19:22

ahoj. U mě vede jasně nějaký výlet - a protože máme konec ledna, zvolil bych betlémy v Třešti, nebo archeoskanzen Modrá s Velehradem. :mavam:

Annnit
Kecalka 206 příspěvků 22.01.19 19:46

Zrovna dneska jsem si rikala, ze me to uz brzo ceka! A zatim mam plan tenhle - rano dlouho spat :lol: , zajit si sama s knizkou na snidani nebo spis brunch do kavarny, pak zajdu na farmarske trhy (u nas uz od konce unora), pak pozdejsi obed a kino s kamaradkou, a pak domu, kam si objednam dovoz jidla, napustim si vanu, otevru lahev a vecer si v posteli pustim nejaky film. Druhy den bych to videla na nejaky wellness a shopping, running sushi na obed a vecer zase dovoz domu a asi babinec s kamoskama u vinka. Jej jeste tak dva mesice a uz se taky dockam!!! :pankac:

Kittyi
Nováček 6 příspěvků 22.01.19 20:14

2 dny? Sama? Bože, to bych bouchla hned šaňo :mrgreen:
Určitě nějaký celodenní wellness. Masáž, zabal, kosmetika, virivka, sauna, fitko, bazén, s kámoškou na víno a večer bych lehla a spala až do oběda :potlesk:
Jo … akorát nevím, jestli se to do dvou dnů vleze… :think:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29750 příspěvků 22.01.19 20:15
@ka2ka píše:
spala bych a spala a pak poslouchala ticho

pyžamový den :palec:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64613 příspěvků 3 inzeráty 22.01.19 23:26
@Burj Chalifa píše:
pyžamový den :palec:

Ja chci taky…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >